Pakiet Tech Bolero - co realnie daje ?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
langolier
Posty: 249
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Pakiet Tech Bolero - co realnie daje ?

Post autor: langolier »

Co realnie daje ww pakiet ?
W konfiguratorze trochę się motają, w opisie jest o SmartLink a "Elementy zawarte w pakiecie" to:
"- Bluetooth Plus (PHONE BOX – wzmacnianie sygnału GSM, indukcyjna ładowarka smartfona)
- VIRTUAL COCKPIT - cyfrowy zestaw wskaźników".

Czy to oznacza, że z Bolero bez "Pakiet Tech" nie podłączę smartfona do wyświetlacza przez Android Auto (np. żeby wyświetlać Google Maps) ? Bardzo mi na tym zależy, nie chcę liczyć jedynie na sprzedawcę :roll:

Rozumiem też, że to jedyna opcja by mieć cyfrowy wyświetlacz wskaźników (tych za kierownicą) ? Fajnie byłoby je mieć ale czy są warte 2600zł (zakładając, że i bez Pakiet Tech mam komunikację z telefonem po Android Auto) ?



Sponsor

Pakiet Tech Bolero - co realnie daje ?

Sponsor


SzymekK
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2023, 12:36
Samochód: Karoq Sportline 1.5 TSI DSG

Re: Pakiet Tech Bolero - co realnie daje ?

Post autor: SzymekK »

Zamówiłem Karoqa i miałem podobne wątpliwości. Dopytałem o to dealera i już wiem ;)
Po pierwsze, nie ma już teraz możliwości wzięcia normalnych zegarów. Nawet jeśli nie weźmiesz Virtual Cockpit to i tak masz za kierownicą wyświetlacz. Ma się to nazywać Digital Display i oczywiście będzie ograniczone w funkcjonalności w porównaniu do Virtual Cockpit.
Jeśli chodzi o możliwość podłączenie smartfona przez Android Auto/Apple Car Play, nie musisz brać Pakietu Tech Bolero. Obsługuje to samo radio Bolero.
Pakiet Tech Bolero dodaje Virtual Cockpit i indukcyjną ładowarkę.

langolier
Posty: 249
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Pakiet Tech Bolero - co realnie daje ?

Post autor: langolier »

Przy zamawianiu mojego też o to dopytałem i powiedział mi to samo :)
Ale dzięki wielkie za zaangażowanie !

ODPOWIEDZ