Odbiór Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
bursztyn77
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2019, 17:52
Samochód: Roomster 1,4

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: bursztyn77 »

Witam, jestem przed odbiorem. Czy jest jeszcze coś na co należy zwrócić uwagę? Czytałem na innym forum, że ktoś zauważył u siebie przy odbiorze odprysk na drzwiach. Czy fatygować kogoś do pomocy przy odbiorze? Może macie jeszcze jakieś wskazówki od siebie, będę wdzięczny.



Sponsor

Re: Odbiór Karoqa

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: Shadoon »

bursztyn77 pisze:Witam, jestem przed odbiorem. Czy jest jeszcze coś na co należy zwrócić uwagę? Czytałem na innym forum, że ktoś zauważył u siebie przy odbiorze odprysk na drzwiach. Czy fatygować kogoś do pomocy przy odbiorze? Może macie jeszcze jakieś wskazówki od siebie, będę wdzięczny.
Sprawdź czy wydali Ci kartę sd do navi, jeśli jednostka Amundsen, zobacz czy korki od płynów pozakręcane. Zweryfikuj, czy ma zamówione wyposażenie. Pytaj o wszystko. Obejrzyj auto (tapicerka, szwy, no i lakier), podpisz papiery i szerokości. Jak się emocjonujesz bardzo, to lepiej weź kogoś, kto "trzeźwym" okiem ogarnie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


pawelll
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:41
Samochód: Octavia 3 1.4 DSG

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: pawelll »

Patrząc na "numery" ze zmianami konfiguracji (opisane na forum SC) weź ze sobą cennik obowiązujący w dniu zamawiania i punkt po punkcie sprawdż wyposażenie. W Kamiqu w ostatnich miesiącach ze standardu wypadło gniazdo 12V z bagażnika, schowki pod fotelami.

Rafiner
Posty: 54
Rejestracja: 21 wrz 2018, 22:44
Samochód: Kiedyś Fabia2, teraz Ateca 1.5tdi DSG

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: Rafiner »

Sprawdź czy masz oryginalną matę do bagażnika czy dywaniki gumowe jeśli negocjowałeś. Mi założyli zamienniki z allegro. Jak powiedziałem, że tak słabych chwytów bym się nie spodziewał, bo wynegocjowałem ori, to handlowiec dorzucił z miejsca, zwalając na gości od przygotowania auta, zamienników nie wyciągał.
Jak dokładałeś alarm w salonie to obejżyj boczki drzwiowe.

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: batman_xp1 »

Czy do Columbusa też jest jakaś karta z mapami ?

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: Shadoon »

batman_xp1 pisze:Czy do Columbusa też jest jakaś karta z mapami ?
Nie ma.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Odbiór Karoqa

Post autor: root »

Przy Columbusie dane map są na dysku twardym.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

ODPOWIEDZ