Karoq 1.5 DSG w Style

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Jabol79
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2023, 21:33
Samochód: brak

Karoq 1.5 DSG w Style

Post autor: Jabol79 »

Witam serdecznie
Planuje zakup nowego auta , po wielu weryfikacjach Karoq chyba wypada najlepiej. Czy ktoś kupował Karoq z dodatkowym system audio Cantona ? , co sądzicie o 1.5 TSI i DSG , głównie jazda po mieście ?



Sponsor

Karoq 1.5 DSG w Style

Sponsor


bachbach
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2023, 12:32
Samochód: Skoda Karoq 1.5 tsi dsg

Re: Karoq 1.5 DSG w Style

Post autor: bachbach »

Mam 1.5 DSG i jestem typowym niedzielnym, wycieczkowym kierowcą. Na trasie spalanie potrafi zejść nawet poniżej 5l/100km (ale najczęściej mam ok 6l/100km). Po mieście, potrafię mieć po 8l/100km, w zależności jaka sytuacja na drodze. Moim zdaniem dużo zależy od tego jak się jeździ, kiedy i gdzie. Dla mnie ten wybór to strzał w 10, ale gdybym miała poruszać się codziennie do pracy to bym zastanowiła się nad innym typem silnika.
Co do radia mam standardowe które było w wersji Style, działa dobrze, muzyka gra. Jestem nudna i nie zwracam uwagi na audio bajery :D

RobertG7
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Karoq 1.5 DSG w Style

Post autor: RobertG7 »

Jabol79 pisze: 10 maja 2023, 21:40 Witam serdecznie
Planuje zakup nowego auta , po wielu weryfikacjach Karoq chyba wypada najlepiej. Czy ktoś kupował Karoq z dodatkowym system audio Cantona ? , co sądzicie o 1.5 TSI i DSG , głównie jazda po mieście ?
Rozumiem ekscytację nowym zakupem, ale warto przejrzeć najpierw forum zanim zada się pytania, na które już odpowiadano niejednokrotnie

langolier
Posty: 249
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Karoq 1.5 DSG w Style

Post autor: langolier »


bachbach pisze:. Dla mnie ten wybór to strzał w 10, ale gdybym miała poruszać się codziennie do pracy to bym zastanowiła się nad innym typem silnika
Nad jakim ?

bachbach
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2023, 12:32
Samochód: Skoda Karoq 1.5 tsi dsg

Re: Karoq 1.5 DSG w Style

Post autor: bachbach »

Intuicja mi podpowiada mniejsze auto, w silniku hybrydowym :)

langolier
Posty: 249
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Karoq 1.5 DSG w Style

Post autor: langolier »

Czyli inne auto po prostu a nie silnik.

ODPOWIEDZ