Obiór Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Awatar użytkownika
Robsonmal
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2024, 12:05
Samochód: SKODA KAROQ 1.5 TSI DSG - STYLE

Re: Obiór Karoqa

Post autor: Robsonmal »

Mars pisze: 12 kwie 2024, 18:28
langolier pisze: 12 kwie 2024, 18:10 wsiadlem w Karoqa i poczułem jakbym jeżdził nim kilka miesięcy: wszystko intuicyjnie tam gdzie trzeba. Rzeczywiście simply clever… 😎
Dokładnie takie same odniosłem wrażenie, a przesiadłem się z Fiesty Vignale. Świetne auto, a silnik 190 KM daje zajedwabistą frajdę.
I to jest najważniejsze , aby dobrze się czuć w aucie które wybieramy .



Sponsor

Re: Obiór Karoqa

Sponsor


Piotrek41
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2024, 11:28
Samochód: Fabia 1,4

Re: Obiór Karoqa

Post autor: Piotrek41 »

Robsonmal pisze: 12 kwie 2024, 21:48
Piotrek41 pisze: 12 kwie 2024, 15:52 hej kolego...mam wrazenie ze te szyby to tak srednio sa przyciemnione...moglbys to ocenic?
No wiesz, zdjęcia to jedno a na żywo to drugie .
Powiem tak rzuciłem biały koc na tylne siedzenia i aby zauwarzyć ,że to jest białe to musisz się dobrze przybliżyć do szyby aby zobaczyć ,że to białe jest .
Sam oceń.
czyli jednak lipa...w mojej cytrynce mozesz stanac przy szybie i tak nic nie zobaczysz...ciekawe czy mozna jakos dociemnic te okna...w kazdym razie juz zamowilem mojego Karoqa...ciekawe ile potrwa produkcja..sprzedawca mowil ze 3-4 miesiace...myslicie ze to realny czas?

Mars
Posty: 110
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Obiór Karoqa

Post autor: Mars »

Piotrek41 pisze: 12 kwie 2024, 22:46 czyli jednak lipa...w mojej cytrynce mozesz stanac przy szybie i tak nic nie zobaczysz...ciekawe czy mozna jakos dociemnic te okna...w kazdym razie juz zamowilem mojego Karoqa...ciekawe ile potrwa produkcja..sprzedawca mowil ze 3-4 miesiace...myslicie ze to realny czas?
Wszystkie tylne okna możesz okleić folią na czarno.
Temat czasu, który upłynie od momentu zamówienia auta do produkcji, a jego odbiorem jest loterią. Zamówiłem Sportline z silnikiem 2,0 TSI i czekałem tylko ok. 2,5 m-ca. Wg umowy miałem czekać ok. 7 m-cy. Z tego forum wynikało, że miałem czekać rok. Dostałem super niespodziankę :).
HDK ZdZN

Awatar użytkownika
Robsonmal
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2024, 12:05
Samochód: SKODA KAROQ 1.5 TSI DSG - STYLE

Re: Obiór Karoqa

Post autor: Robsonmal »

Piotrek41 pisze: 12 kwie 2024, 22:46
Robsonmal pisze: 12 kwie 2024, 21:48
Piotrek41 pisze: 12 kwie 2024, 15:52 hej kolego...mam wrazenie ze te szyby to tak srednio sa przyciemnione...moglbys to ocenic?
No wiesz, zdjęcia to jedno a na żywo to drugie .
Powiem tak rzuciłem biały koc na tylne siedzenia i aby zauwarzyć ,że to jest białe to musisz się dobrze przybliżyć do szyby aby zobaczyć ,że to białe jest .
Sam oceń.
czyli jednak lipa...w mojej cytrynce mozesz stanac przy szybie i tak nic nie zobaczysz...ciekawe czy mozna jakos dociemnic te okna...w kazdym razie juz zamowilem mojego Karoqa...ciekawe ile potrwa produkcja..sprzedawca mowil ze 3-4 miesiace...myslicie ze to realny czas?
Ja jak już wspominałem , zamawiałem 01.02.2024 a przed świetami stał już na placu , a 08.04.2024 już go zajerestrowałem .
To też była duża niespodzianka .

ODPOWIEDZ