Przedłużenie gwarancji

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Mariusz
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2018, 20:23

Przedłużenie gwarancji

Post autor: Mariusz »

Wykupujecie ? Opłaca się? Nigdy tego niw brałem i się zastanawiam czy dmuchać na zimne i kupić. A z drugiej strony za ta kwote mozna kupic fajne fele 😈



Sponsor

Przedłużenie gwarancji

Sponsor


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: Kraq »

Zdecydowanie warto dokupić. Ewentualny koszt naprawy poważnej awarii (np. silnik) może przekroczyć wielokrotnie kwotę przedłużenia gwarancji na 3 i 4 rok.
Co ciekawe w niektórych krajach UE Skoda oferuje przedłużenie gwarancji do 5 lat lub do 150000 km. U nas tylko cztery lata (maks. do 120000 km przebiegu). Ciekawe od czego to zależy.
Fele zawsze możesz dokupić później ;-)

PanPyś
Posty: 44
Rejestracja: 13 mar 2018, 19:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG Style MY2019

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: PanPyś »

przy 1.5 i dsg warto, taniej niż komplet sprzęgieł, które są objęte gwarancją.

matt97
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2018, 10:08
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: matt97 »

nie wiem jak jest teraz ale jak ja odbierałem Karoqa to zaproponowano duży rabat właśnie na gwarancje +2 lata - zapłaciłem chyba 700 zł i wiem, że by ła na to jakaś centralna promocja - popytaj.
Za tą kwotę nie ma się co zastanawiać - zwłaszcza, że mam dsg...

Mariusz
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2018, 20:23

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: Mariusz »

A na 100% sprzeglo jest objete gwarancja? I cala skrzynia biegow?

PanPyś
Posty: 44
Rejestracja: 13 mar 2018, 19:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG Style MY2019

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: PanPyś »

Mój handlowiec jeszcze się upewniał na warsztacie przed złożeniem zamówienia - o ile skrzynia nie padnie na skutek uszkodzenia mechanicznego z zewnątrz (kamień, etc.) i przy założeniu serwisowania w aso, to cała skrzynia, wraz ze sprzęgłami, jest objęta gwarancją.

Awatar użytkownika
Hetman72
Posty: 97
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:27

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: Hetman72 »

W Octavi padło mi sprzęgło w dodatkowym okresie gwarancyjnym i nie było problemów (tylko oczekiwanie na akceptację ze strony Skody na naprawę).
Seat ATECA FR 2.0 TSI DSG 4Drive Biały

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Przedłużenie gwarancji

Post autor: PauLkr »

Jarek pisze: 04 lip 2018, 23:01 Witam, koledzy a wykupiliście pakiet przeglądów. Też dotąd nie korzystałem, ciekaw jestem jak to kosztowo wygląda w praktyce.
Też jestem ciekaw czy np w przeglądy wliczone są coroczne przeglądy klimatyzacji (co zaleca manual), czy tylko wymiana oleju raz na 2 lata...
Czy w tej cenie mogę jeździć do ASO 2x w roku żeby mi sprawdzili przed latem i zimą czy wszystko jest ok - hamulce, klocki, plyny itd. Rozumiem że za materiał muszę zapłacić, ale sama wymiana i kontrola?

ODPOWIEDZ