Karoq na kredyt

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Kondua
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2018, 11:10

Re: Karoq na kredyt

Post autor: Kondua »

dzieki Panowie za szybka odpowiedz .

tak myslalem ze tak bedzie ale mialem cicha nadzieje na "odsprzedaz " czyli jakis procent haha

pozdrawiam



Sponsor

Re: Karoq na kredyt

Sponsor


PanPyś
Posty: 44
Rejestracja: 13 mar 2018, 19:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG Style MY2019

Re: Karoq na kredyt

Post autor: PanPyś »

Pomyślałem, że dodam w tym miejscu.
Warto brać pod uwagę w kredycie/leasingu niskich rat, że pod koniec umowy, jeżeli nie zdecydujemy się na wykup, auto będzie wyceniane. Jeżeli wartość będzie niższa niż założona przy zawieraniu umowy, możliwe będzie powstanie obowiązku dopłaty różnicy. Tak powiedział mi mój dealer.

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Karoq na kredyt

Post autor: michjed »

to logiczne :) można przez okres użytkowania samochodu tak go "dobić", że na koniec bezie miał o 20-30 % mniejszą wartość niż samochód normalnie użytkowany. Ktoś tą różnice musi pokryć :)
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

PanPyś
Posty: 44
Rejestracja: 13 mar 2018, 19:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG Style MY2019

Re: Karoq na kredyt

Post autor: PanPyś »

Działa to tylko w jedną stronę niestety ;) Jak wartość będzie wyższa to pozostaje wyskoczyć z kwoty za wykup i sprzedać drożej.

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 81
Rejestracja: 18 paź 2017, 13:23

Re: Karoq na kredyt

Post autor: Carly_pl »

Takie "przeglądy" zarówno mechaniczne jak i optyczne są standardem. Auto ma być zwrócone sprawne i nie uszkodzone, ani blacharsko ani mechanicznie.
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Re: Karoq na kredyt

Post autor: hygge »

Co do leasingu to w przypadku działalności gospodarczej od 2019 może się sporo pozmieniać...

http://gospodarka.dziennik.pl/podatki/a ... calny.html

Dorian-25
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2018, 12:28

Re: Karoq na kredyt

Post autor: Dorian-25 »

Witam.
Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem co mam dalej robic.
29 .01. 2018 złozyłem zamówienie na Skode Karoq 1.5 style. Kredyt niskich rat, 30 % wkład własny ( w czasie podpisywania zamówienia była promocja zimowa czyli bez prowizji z banku) . W piątek zadzwonili do mnie z salonu skoda, że mogę odebrac samochód.
Przy podpisywaniu umowy okazało się , ze rata miesięczna wzrozła z 830 zł do 950 zł , ponieważ stara promocja przy podpisywaniu zamówienia juz nie obowiązuje.
Czy myślicie , że zostałem oszukany ?
( umowę podpisałem ponieważ następnego dna wyjechałem z rodziną na wakacje )
Pozdrawiam

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Karoq na kredyt

Post autor: PauLkr »

Jak składałem zamówienie i równocześnie robili mi przeliczne kredytu to mówili w salonie, że auto na pewno nie będzie w rozsądnym terminie. Zapytałem się wiec jak to się ma do kredytu. Pani mówiła że warunki kredytu są ważne 3 msc od pierwszego wyliczenia, lecz nie jest to wiążące i mogę wybrać inną ofertę. Jeśli chcę utrzymać warunki po 3 msc muszą zrobić kolejne wyliczenie czy zapytanie. Oczywiście musiałem zadzwonić żeby to zrobili dla mnie. Nikt się nie pofatygował. Drugie "przedłużenie" jest ostatnie, ale pani mówiła że warunkowo (cokolwiek to znaczy) można przedłużyć o kolejne 3 msc (łącznie daje 9msc).
Niestety jest to skonstruowane tak żeby skusić klienta a nowe warunki kredytu podsunąć mu w dniu odbioru czyli wtedy kiedy się ten kredyt faktycznie bierze i podpisuje umowę.
Wg mojej wiedzy nie zostałeś oszukany, ale na pewno nie jest to uczciwe traktowanie klienta, który przepłaca w salonie za auto i potem je serwisuje w aso.

Dorian-25
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2018, 12:28

Re: Karoq na kredyt

Post autor: Dorian-25 »

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ