Karoq, a leasing

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Karoq, a leasing

Post autor: root »

Ubezpieczenie trzeba opłacać? To jakiś dziwny ten wynajem…


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Re: Karoq, a leasing

Sponsor


tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karoq, a leasing

Post autor: tborowsk »

root pisze: 11 mar 2018, 21:15 Ubezpieczenie trzeba opłacać? To jakiś dziwny ten wynajem…
Dlaczego? Wynajem tylko z nazwy. Umowę podpisujesz na leasing operacyjny, więc ubezpieczasz jak każde inne auto.

Możesz opłacać w ratach, ale czy opłaca się płacić 450 zł netto/miesięcznie (bo tyle życzy sobie VWL)? W skali roku, to daje kwotę 6640 zł brutto.

Nawet pakiet dealerski, to kwota 3500 zł przy wartości mojego auta, więc korzystniej zapłacić ubezpieczenie poza wynajmem.

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Karoq, a leasing

Post autor: root »

Bo „wynajem długoterminowy” ma zazwyczaj ubezpieczenie w pakiecie.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karoq, a leasing

Post autor: tborowsk »

root pisze: 12 mar 2018, 9:40 Bo „wynajem długoterminowy” ma zazwyczaj ubezpieczenie w pakiecie.
Z którego możesz zrezygnować. Przeczytaj dokładnie, co napisałem i porównaj ceny, które przytoczyłem :)

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 81
Rejestracja: 18 paź 2017, 13:23

Re: Karoq, a leasing

Post autor: Carly_pl »

root pisze: 12 mar 2018, 9:40 Bo „wynajem długoterminowy” ma zazwyczaj ubezpieczenie w pakiecie.
Wszystko zależy od opcji, jaką wybierasz. Są bardzo podstawowe wynajmy polegające na tym, że masz podstawowy serwis + duży wykup na koniec, są też takie gdzie masz wszystko w racie nawet wycieraczki i żarówki ;)
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Karoq, a leasing

Post autor: Lucien »

Czy dealer musi czekać aż bank (VLB) przeleje środki aby wydać auto?
Wpłaciłem 10%, podpisałem umowę leasingową, auto będzie za chwilę zarejestrowane a mimo to musimy czekać na przelew (?).

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karoq, a leasing

Post autor: tborowsk »

Jak odbierałem 2 lata temu Fabię dla żony, to po rejestracji mogłem od razu odebrać auto. Nawet nie było tematu przelewu. Wziąłem wtedy leasing niskich rat. Zatem w jednej grupie raczej nie trzeba czekać na przelew.

Później odbierałem dla siebie Mondeo i miałem finansowanie przez zewnętrzną firmę poza Fordem, to faktycznie Ford czekał, aż miał pieniądze na koncie od firmy finansującej. Dopiero wtedy wydał samochód.

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Karoq, a leasing

Post autor: root »

Nie musi, ale kto mu zabroni? Ja brałem w VW Leasing i dealer czekał na kasę, więc to zależy od dealera.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

ODPOWIEDZ