Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
coulomb
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2021, 23:35
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: coulomb »

https://uk.news.yahoo.com/volkswagens-s ... 27712.html:
PRAGUE (Reuters) -Volkswagen's Skoda Auto will resume production on Sunday at most of its production lines after a two-week outage caused by a shortage of semiconductor chips, a spokesperson said.

Skoda, the Czech Republic's biggest exporter, has said on Oct. 7 that it would "significantly reduce or even halt" production from Oct. 18 until the end of the year because of the global shortage of chips hobbling the automotive sector.

"I can confirm that most of Skoda Auto's production lines will resume work after a two-week outage tonight, starting with the night shift at 10:00 p.m.," Kamila Biddle said, confirming an earlier report by CTK news agency.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

W końcu jakaś pozytywna wiadomość.

Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Puchacz »

marfi pisze: 01 lis 2021, 8:10 W końcu jakaś pozytywna wiadomość.
Powyższa wiadomość oznacza dla mnie że:

- albo w Skodzie pracują tragiczni planiści

- albo sytuacja jest tak nieprzewidywalna, że równie dobrze za 2 tyg mogą się znów zatrzymać

Oczywiscie mam nadzieję, że ani jedno ani drugie i produkcja już będzie szła ciągiem :)

Kris19
Posty: 12
Rejestracja: 01 lis 2021, 17:47
Samochód: Skoda Karoq style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kris19 »

Ja oczekuje od 18 maja 2021r termin odbioru przewidziany na wrzesień bez określonej daty.
Do teraz barak informacji z salonu.
Wszyscy znamy sytuacje koncernu skody.
Ale w moim przypadku prawdopodobnie wina salony. Sprzedawca nie potrafi nic konkretnego odpowiedzieć.
Wgląda na to ze wozy są rozdysponowane pod stołem, domyślam się ze wpisów dziękczynnych z stron salonu .Ktoś już odbierał pojazdy z czerwca i lipca,a tak w ogóle to średnio jestem zadowolony z obsługi salonu skody , brak transparentności solidnej informacji. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia piszcie .

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

Kris19 pisze: 01 lis 2021, 18:20 Ja oczekuje od 18 maja 2021r termin odbioru przewidziany na wrzesień bez określonej daty.
Do teraz barak informacji z salonu.
Wszyscy znamy sytuacje koncernu skody.
Ale w moim przypadku prawdopodobnie wina salony. Sprzedawca nie potrafi nic konkretnego odpowiedzieć.
Wgląda na to ze wozy są rozdysponowane pod stołem, domyślam się ze wpisów dziękczynnych z stron salonu .Ktoś już odbierał pojazdy z czerwca i lipca,a tak w ogóle to średnio jestem zadowolony z obsługi salonu skody , brak transparentności solidnej informacji. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia piszcie .
Czy wpłaciłeś jakąś zaliczkę?

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: WujTom »

WujTom pisze:Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
Czy ktoś może weryfikował tą moją informacje u swojego dealera?

longin260560
Posty: 30
Rejestracja: 12 sie 2021, 9:52
Samochód: Karoq Style 1,5 TSI 110 kW DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: longin260560 »

WujTom pisze: 04 lis 2021, 11:57
WujTom pisze:Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
Czy ktoś może weryfikował tą moją informacje u swojego dealera?
ja wczoraj rozmawiałem ze swoim dealerem i otrzymałem informację, że jeżeli samochód wejdzie do produkcji po nowym roku ( tzn od stycznia 2022), to będzie już po liftingu.
Ja swój zamawiałem 14 lipca i ponoć jest ustalony termin zamknięty produkcji od 26 stycznia do 01 lutego 2022r., a 14 lutego ma być u dealera, ale czy tak będzie faktycznie to się okaże ;)

Kris19
Posty: 12
Rejestracja: 01 lis 2021, 17:47
Samochód: Skoda Karoq style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kris19 »

kamska pisze: 01 lis 2021, 19:22
Kris19 pisze: 01 lis 2021, 18:20 Ja oczekuje od 18 maja 2021r termin odbioru przewidziany na wrzesień bez określonej daty.
Do teraz barak informacji z salonu.
Wszyscy znamy sytuacje koncernu skody.
Ale w moim przypadku prawdopodobnie wina salony. Sprzedawca nie potrafi nic konkretnego odpowiedzieć.
Wgląda na to ze wozy są rozdysponowane pod stołem, domyślam się ze wpisów dziękczynnych z stron salonu .Ktoś już odbierał pojazdy z czerwca i lipca,a tak w ogóle to średnio jestem zadowolony z obsługi salonu skody , brak transparentności solidnej informacji. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia piszcie .
Czy wpłaciłeś jakąś zaliczkę?
tak wpłaciłem 5 tys. Ale największy problem to indolencja salonu który nie informuje co z zamówieniem,rozmowa z sprzedawcą to rozmowa z ściana. Tak czekam od maja,napisałem reklamacje do Skoda Polska ,czekaj 14 dni.
Zawsze mogę zrezygnować, zaliczkę wracają w ciągu 3 tygodni .

Kris19
Posty: 12
Rejestracja: 01 lis 2021, 17:47
Samochód: Skoda Karoq style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kris19 »

coulomb pisze: 31 paź 2021, 21:27 https://uk.news.yahoo.com/volkswagens-s ... 27712.html:
PRAGUE (Reuters) -Volkswagen's Skoda Auto will resume production on Sunday at most of its production lines after a two-week outage caused by a shortage of semiconductor chips, a spokesperson said.

Skoda, the Czech Republic's biggest exporter, has said on Oct. 7 that it would "significantly reduce or even halt" production from Oct. 18 until the end of the year because of the global shortage of chips hobbling the automotive sector.

"I can confirm that most of Skoda Auto's production lines will resume work after a two-week outage tonight, starting with the night shift at 10:00 p.m.," Kamila Biddle said, confirming an earlier report by CTK news agency.

Czekam od 18.05 i to jest chyba dobra informacja ( jeśli to prawda) mój sprzedawca milczy ( przecież mają frajera który wpłacił 5 tys) Skoda Polska w Poznaniu rozpatruje reklamacje tylko 14 dni. Takie Polskie traktowanie klienta indywidualnego.Ot "polski ład"

marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

Czy ktoś zamawiający Karoqa w sierpniu 2021 ma jakieś informacje na temat planowanej daty produkcji?

ODPOWIEDZ