Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
RobertG7
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Kris19 pisze: 05 lis 2021, 8:29
coulomb pisze: 31 paź 2021, 21:27 https://uk.news.yahoo.com/volkswagens-s ... 27712.html:
PRAGUE (Reuters) -Volkswagen's Skoda Auto will resume production on Sunday at most of its production lines after a two-week outage caused by a shortage of semiconductor chips, a spokesperson said.

Skoda, the Czech Republic's biggest exporter, has said on Oct. 7 that it would "significantly reduce or even halt" production from Oct. 18 until the end of the year because of the global shortage of chips hobbling the automotive sector.

"I can confirm that most of Skoda Auto's production lines will resume work after a two-week outage tonight, starting with the night shift at 10:00 p.m.," Kamila Biddle said, confirming an earlier report by CTK news agency.

Czekam od 18.05 i to jest chyba dobra informacja ( jeśli to prawda) mój sprzedawca milczy ( przecież mają frajera który wpłacił 5 tys) Skoda Polska w Poznaniu rozpatruje reklamacje tylko 14 dni. Takie Polskie traktowanie klienta indywidualnego.Ot "polski ład"
Co ma polski ład do handlarzy w skodzie to zielonego pojęcia nie mam... Wina Tuska, wina Kaczyńskiego itp dopisz :) a przypadkiem nie jest to wina chamskiego podejścia handlarza do klienta?



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Kris19
Posty: 12
Rejestracja: 01 lis 2021, 17:47
Samochód: Skoda Karoq style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kris19 »

Tak masz rację to tylko podejście sprzedawcy do klejenia, polski ład to nic więcej jak porządek, przekorna metafora.

RobertG7
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Dlatego ja zawsze powtarzam, że wszystkie sprawy z tym serwisem czy jakimkolwiek innym tylko drogą mailową. Wtedy nie wyprą się w stylu "nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz?!"

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

RobertG7 pisze: 05 lis 2021, 12:44
Kris19 pisze: 05 lis 2021, 8:29

Czekam od 18.05 i to jest chyba dobra informacja ( jeśli to prawda) mój sprzedawca milczy ( przecież mają frajera który wpłacił 5 tys) Skoda Polska w Poznaniu rozpatruje reklamacje tylko 14 dni. Takie Polskie traktowanie klienta indywidualnego.Ot "polski ład"
Co ma polski ład do handlarzy w skodzie to zielonego pojęcia nie mam... Wina Tuska, wina Kaczyńskiego itp dopisz :) a przypadkiem nie jest to wina chamskiego podejścia handlarza do klienta?
Ja biorę Skode w leasing właśnie ze względu na nowy ład, czy też wał. Kupuje by walczyć z rządem, mateuszem i jarkiem, po prostu nie dam się okradać, konfigurując Karoqa nie będę oszczędzał ;).

Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Puchacz »

marfi pisze: 05 lis 2021, 12:07 Czy ktoś zamawiający Karoqa w sierpniu 2021 ma jakieś informacje na temat planowanej daty produkcji?
Ja zamawiałem 4 sierpnia i w końcu 2 tyg temu auto trafiło na plan produkcyjny na przełomie stycznia i lutego 2022. Tyle, że ja z tego auta zrezygnowałem i dziś przyjechałem do domu Karoqiem z placu u dealera w Nowym Sączu :)

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

kamska pisze: 05 lis 2021, 18:38 (..)
Ja biorę Skode w leasing właśnie ze względu na nowy ład, czy też wał. Kupuje by walczyć z rządem, mateuszem i jarkiem, po prostu nie dam się okradać, konfigurując Karoqa nie będę oszczędzał ;).
Ale mam nadzieje znasz wszelkie minusy tej opcji w realiach polskiego wału? Pytam z życzliwości bo leasing operacyjny się nie opłaca w realiach polskiego wału. Mam na myśli że wiele osób zapomina o VAT przy wykupie czy sprzedaży. TEraz tylko leasing kapitałowy.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

c#Hunter pisze: 05 lis 2021, 22:05
kamska pisze: 05 lis 2021, 18:38 (..)
Ja biorę Skode w leasing właśnie ze względu na nowy ład, czy też wał. Kupuje by walczyć z rządem, mateuszem i jarkiem, po prostu nie dam się okradać, konfigurując Karoqa nie będę oszczędzał ;).
Ale mam nadzieje znasz wszelkie minusy tej opcji w realiach polskiego wału? Pytam z życzliwości bo leasing operacyjny się nie opłaca w realiach polskiego wału. Mam na myśli że wiele osób zapomina o VAT przy wykupie czy sprzedaży. TEraz tylko leasing kapitałowy.
dziękuję za życzliwość, tak oczywiście znam zakres nowego wału w tej materii. Auto po prostu pozostanie u mnie na dłużej, sprzedam pewnie jako 6scio latkę, wartość będzie niższa, a może uda gdzieś opchnąć się w rodzinie, znajomych.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

Artykuł z Autobild dzisiejszy:
https://www.autobild.de/artikel/skoda-k ... 73739.html
Dla tych, którym nie chce się czytać- niemcy piszą o prezentacji jeszcze w tym roku a na początku nowego auta trafią do sprzedaży. Ceny nieznacznie wzrosną.

marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

Auto zamówione 9.08.2020, otrzymałem informację o przypisaniu terminu produkcji na pierwszy tydzień 2022r.

longin260560
Posty: 30
Rejestracja: 12 sie 2021, 9:52
Samochód: Karoq Style 1,5 TSI 110 kW DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: longin260560 »


ODPOWIEDZ