Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Romek2711
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2020, 21:39
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Romek2711 »

U mnie także rezygnacja z zamówienia na luty i przesiadka na większego Kodiaqa, który przyjechał w piątek z fabryki. Jeszcze ciepła sztuka, która 21 października zjechała z linii produkcyjnej bez żadnych przygód i bez stania pod chmurką w oczekiwaniu na części. Jeśli ktoś szuka Karoqa do produkcji z w miarę krótkim terminem to jeszcze się takie zdarzają ale trzeba dzwonić i szukać.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Marben
Posty: 8
Rejestracja: 20 wrz 2021, 11:45
Samochód: Skoda Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Marben »

Sprzedawca powiedział że przewidywany czas produkcji mojego karoqa to luty, no to mają rozmach z 4 miesięcy zrobiło się 9 miesięcy i ma to być po lifcie. Czekałem tyle to poczekam jeszcze trochę zawsze to będzie rok produkcji młodszy ale że to będzie po lifcie nie chce mi się w to uwierzyć chyba że znowu przesuną na jakiś czerwiec.

marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

Karoq zamówiony w sierpniu. Miał wejść na produkcję w 1. tygodniu 2022r, a tu niespodzianka - już jest w produkcji, więc może na święta się uda.

TomKar
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2021, 15:38
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: TomKar »

Mój zamówiony w marcu, ze zmianami konfiguracji w kwietniu. Pierwotny termin czerwiec/lipiec. Do produkcji przekazany 1 lipca. Tydzień produkcji latał po całym kalendarzu. Ostatecznie wyprodukowany w 46 tygodniu. Odebrany od dealera 1.12.

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

To stała reguła. Jak ktoś zamawiał w czwartym kwartale to większość zaznacza że ma być produkcja w następnym roku bo u nas liczy się data produkcji. Wtedy robi się luźno na terminach dla Polski. Każdy rynek ma swój koszyk i Ci co im w Polsce samochód z grudnia nie przeszkadza przeskakują na początek kolejki...

gos
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2021, 13:39
Samochód: Karog, 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gos »

Jakiś obłęd z tymi terminami, nie ma żadnej reguły, żadnego sensu, jeden wielki bałagan. Mamy zamówiony z początkiem czerwca. Wstępnie tydz. Produkcji miał być 45, po przestojach w fabryce wskoczył na 4tydzien, który rzekomo jest już potwierdzony. Więc patrząc na to co się dzieje to może i będzie szybciej. Zero logiki. A z tego co sprzedawca mówił to te po lifcie będą schodzić gdzieś po 9 tyg. Produkcji.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

W Czechach jest już konfigurator- https://www.skoda-auto.cz/modely/teaser ... koda-karoq.
Cennik zaczyna się od 115tyś zł po przekalkulowaniu CZK/ZŁ, natomiast mój Sportline z panorama i 2.0 TDI w manualu identycznie co u nas przed liftem- 158tyś zł.
Przed FL porównywałem ceny i w czechach po przeliczeniu wychodził drożej, więc uważam, że cena nowego Karoq minimalnie wzrosnie, na dniach pewnie się pojawi konfigurator w PL.

marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

Auto do odbioru 😊

wildres
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:24
Samochód: Skoda karoq 1.5 dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: wildres »

Kiedy zamawiałeś auto???

marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

wildres pisze: 14 gru 2021, 14:05 Kiedy zamawiałeś auto???
9 sierpnia

ODPOWIEDZ