Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Grzeg0rz65
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:03
Samochód: Skoda Karoq 1,5 Tsi 110kW

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzeg0rz65 »

Witam. Niespodzianek ciąg dalszy, błękit lava na placu,a biały na lawecie gdzieś w Polsce. Pozdrawiam.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Sdc10
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2022, 19:07
Samochód: Karoq TSI 1,5 manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Sdc10 »

Witam,
Czy ktos ma info od swojego dilera kiedy bedzie polski konfigurator i cennik dla aut po FL?

Grzeg0rz65
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:03
Samochód: Skoda Karoq 1,5 Tsi 110kW

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzeg0rz65 »

W środę odbieram model z przed liftingu . Pytałem w salonie o model po faceliftingu,ceny i wyposażenie,tak z ciekawości. Niestety podobno nic jeszcze nie ma. Na stronie skody w konfiguratorze Karog nie występuje,inne modele są. Pozdrawiam.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

Sdc10 pisze: 01 sty 2022, 19:15 Witam,
Czy ktos ma info od swojego dilera kiedy bedzie polski konfigurator i cennik dla aut po FL?
Dziś pojawił się konfigurator w DE, w CZE już dawno więc szacuję, że do końca tygodnia w PL będzie można konfigurować. W DE są dostępne wszystkie silniki w Sportlinie i szkrzynia równiez w manualu.

Sdc10
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2022, 19:07
Samochód: Karoq TSI 1,5 manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Sdc10 »

Konfigurator i cennik jest juz dla wszystkich osciennych krajów ( CZ, DE, SK ) juz od ponad 2 tygodni. Jak rozmawialem z handlowcem to powiedzial mi ze auta bez terminu reprodukcji będą musiały byc jeszcze raz skonfigurowane w/g konfiguratora po FL nim pójdą do bazy oczekujących aut na produkcje ( tak podobno bylo poprzednio z Kodiakiem FL ).
No i wlasnie tu problem czy nie będzie przez to ze wciąż czekamy na polski konfigurator dodatkowej zwłoki w kolejce do produkcji. Bo że będzie zmiana palety barw to chyba juz przesądzone nad czym boleje moja małżonka, gdyż ona wybrała sobie w zamówieniu zielony a teraz juz brak tego koloru.

Grzeg0rz65
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:03
Samochód: Skoda Karoq 1,5 Tsi 110kW

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzeg0rz65 »

Witam. Dzisiaj odebrany. Najbliższe dni zapowiadają się ciekawie. W piątek przegląd haka i wpis do dowodu rejestracyjnego. Pierwsze wrażenia mieszane. Przez prawie 5 miesięcy czekania,naczytałem się o wadach i zaletach,teraz będę sprawdzał w praktyce . Pozdrawiam.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

Grzeg0rz65 pisze: 05 sty 2022, 21:55 Witam. Dzisiaj odebrany. Najbliższe dni zapowiadają się ciekawie. W piątek przegląd haka i wpis do dowodu rejestracyjnego. Pierwsze wrażenia mieszane. Przez prawie 5 miesięcy czekania,naczytałem się o wadach i zaletach,teraz będę sprawdzał w praktyce . Pozdrawiam.
Serdeczne gratulacje i bezawaryjności życzę.

5 miesięcy dla mnie rewelacja, niestety na model po FL każą sobie czekać powyżej 8 miesięcy, marzy mi się odbiór do wakacji a jeszcze nie zamówiłem ;)

pozdrawiam

gos
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2021, 13:39
Samochód: Karog, 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gos »

5 miesięcy czekania to chyba rekord. My już czekamy 7, za 3 tyg. ma wejść na produkcję, jaka będzie rzeczywistoścnto się okaże..

Tomek98
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2022, 19:15
Samochód: Skoda karoq 1.5 150 km dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Tomek98 »

Ja zamówiłem karoqa 1.5 dsg pod koniec lipca. Termin produkcji jest wyznaczony na 3 tydzień stycznia. Mam nadzieję, że zjedzie w całości do Polski.

Looser
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2022, 11:41
Samochód: Karoq Active 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Looser »

Tomek98 pisze: 07 sty 2022, 19:29 Ja zamówiłem karoqa 1.5 dsg pod koniec lipca. Termin produkcji jest wyznaczony na 3 tydzień stycznia. Mam nadzieję, że zjedzie w całości do Polski.
Gdzie to sprawdziłeś? Ja zamawiałem podobnie w salonie powiedzieli że być może odbiór pod koniec lutego.

ODPOWIEDZ