Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

Dziś po czterech miesiącach od zamówienia wizyta w salonie, żadnych konkretnych informacji z rozmowy wynika że może koniec kwietnia a początek maja w systemie pojawi się data produkcji.
W zamówieniu data realizacji 31.07.2023 i nie pozostaje nic innego tylko grzecznie czekać.


Pozdrawiam
Grzegorz

Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


MarcinXXX
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2023, 16:21
Samochód: Karoq FL 1.5 manual Sportline

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: MarcinXXX »

Hej,
Ja składałem zamówienie 30.12.2022, 1.5 manual Sportline + elektryczna klapa, Tech Amundsen, dojazdówka zapasowa, Winter Plus. Po ponad 3 miesiącach dopytywania się "kiedy będzie", nadal wiem że nic nie wiem - terminu nie ma. Sprzedawca opowiada że jakiś pakiet aut ma być produkowany na PL w kwietniu, że opóźnień wielkich nie ma przez brak części... Ale jakoś mojego auta w tym pakiecie nie ma. :(

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: ArKos »

Tak czytam i gały mi wyłażą... Wydawało mi się, że ja długo czekałem. Zamawiałem 6 grudnia 2019 a w salonie była 2 lutego 2020. Odbierałem 18 lutego.

infodan
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2023, 8:59
Lokalizacja: Gniezno
Samochód: Skoda Karoq 1,5 TSI DSG Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: infodan »

Cześć, jestem nowy na forum, przymierzam się do zakupu nowego Karoqa, dlatego info z wczoraj:
- w Poznaniu czas oczekiwania 4 miesiące,
- w Bydgoszczy 6 miesięcy (z zastrzeżeniem, że oby tylko nie SportLine, bo na SportLine to może i rok),
- w Koninie 8 miesięcy.
Takie pozyskałem informacje, także psychicznie nastawiam się na te pół roku.
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów!
Daniel

greg13
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2022, 13:12
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: greg13 »

Panie i Panowie jakies newsy o Waszych Karoqach ? U mnie cisza jak makiem zasial :( Zamowiony pol roku temu w Warszawie.

Konto90
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2023, 17:56
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Konto90 »

Ja dzisiaj zrezygnowałem z zakupu 4 miesiące czekania i brak informacji o produkcji. Nie mam cierpliwości czekać.

gargamel
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2023, 22:31
Samochód: Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gargamel »

Moje zamówienie dziś 7 msc mija . Co ciekawe w międzyczasie bez problemu Kamiqa żonie kupilem , wogóle go nie zamawiając .Ot stał w salonie, jak pól litra w monopolowym .

Matty86
Posty: 12
Rejestracja: 20 mar 2023, 11:36
Samochód: Karoq, 1,5 TSI manual, Sportline

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Matty86 »

Zamówiony w połowie marca, wg dokumentu zamówienia ma być najpóźniej do końca sierpnia.

Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

Dziś tak z ciekawości zadzwoniłem do dilera Skody i sprzedawca poinformował mnie, iż na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na Karoqa to 6 do 9 miesięcy.
Pozdrawiam
Grzegorz

langolier
Posty: 250
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

Grzegorz pisze:Dziś tak z ciekawości zadzwoniłem do dilera Skody i sprzedawca poinformował mnie, iż na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na Karoqa to 6 do 9 miesięcy.
To po co sprzedawcy dają jakiekolwiek upusty ? W 2009 czekałem na auto 4 miesiące i wydawała mi się to wieczność...Obrazek

ODPOWIEDZ