Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
RobertG7
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

langolier pisze: 19 kwie 2023, 23:15
Grzegorz pisze:Dziś tak z ciekawości zadzwoniłem do dilera Skody i sprzedawca poinformował mnie, iż na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na Karoqa to 6 do 9 miesięcy.
To po co sprzedawcy dają jakiekolwiek upusty ? Obrazek
Żeby sprzedać?



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


greg13
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2022, 13:12
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: greg13 »

Grzegorz pisze: 19 kwie 2023, 17:48 Dziś tak z ciekawości zadzwoniłem do dilera Skody i sprzedawca poinformował mnie, iż na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na Karoqa to 6 do 9 miesięcy.
A w jakim miescie pytales ?

Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

greg13 pisze: 20 kwie 2023, 14:22
Grzegorz pisze: 19 kwie 2023, 17:48 Dziś tak z ciekawości zadzwoniłem do dilera Skody i sprzedawca poinformował mnie, iż na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na Karoqa to 6 do 9 miesięcy.
A w jakim miescie pytales ?
Gliwice
Pozdrawiam
Grzegorz

Grubeq
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2023, 15:55
Samochód: Karoq sportline 1.5 dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grubeq »

Hej wszystkim.
Ja te się zainteresowałem datą produkcji. Ja czekam od połowy grudnia wersja sportline 1.5 dsg, elektryczną klapa, traffic assist, canton, dojazdowka,.pakiet winter, 3 strefowa klimatyzacja.
Zamówiłem w Sosnowcu, ciągle brak informacji o produkcji, a od handlowca słyszę, że powinien się wyprodukować na czerwiec - na wtedy mi zależy na samochodzie.
Rozumiem że jak się coś zadzieje w Maju to jest szansa .

Narazie czekam i Pozdrawiam grupę .

Kubelek
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2022, 0:48
Samochód: Fabia 1,4 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kubelek »

Zamawiałem na początku listopada, w połowie marca dostałem info o produkcji na 14 tydzień. Wyprodukowany został w 13-tym, a wczoraj już odebrałem. Bardzo podobna konfiguracja.

langolier
Posty: 260
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

Kubelek pisze:Zamawiałem na początku listopada, w połowie marca dostałem info o produkcji na 14 tydzień. Wyprodukowany został w 13-tym, a wczoraj już odebrałem. Bardzo podobna konfiguracja.
Czyli 6 miesięcy i wuj im zrobisz Obrazek

Markos P
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2023, 7:53
Samochód: Skoda KAROQ 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Markos P »

Ja swojego Karoqa zamówiłem 04.01.2023 w MKT Serwis w Mielcu.
Konfiguracja :
- STYLE;
- silnik !,5 TSI 110 KW , 7 biegowa DSG;
- adaptive cruise control, nawi Amundsen, elektrycznie sterowana klapa , dojazdówka.
Wczoraj dostałem info od Doradcy Handlowego że zostanie wyprodukowany w 23 tygodniu br.
Ponieważ 23.06 mam zaplanowany wyjazd do Czarnogóry czy jest szansa abym załatwił wszystkie formalności i go odebrał przed tym terminem?
Będę wdzięczny za info ile czasu trwało od dary produkcji do dostawy do sprzedawcy.

Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

Markos P pisze: 26 kwie 2023, 9:21 Ja swojego Karoqa zamówiłem 04.01.2023 w MKT Serwis w Mielcu.
Konfiguracja :
- STYLE;
- silnik !,5 TSI 110 KW , 7 biegowa DSG;
- adaptive cruise control, nawi Amundsen, elektrycznie sterowana klapa , dojazdówka.
Wczoraj dostałem info od Doradcy Handlowego że zostanie wyprodukowany w 23 tygodniu br.
Ponieważ 23.06 mam zaplanowany wyjazd do Czarnogóry czy jest szansa abym załatwił wszystkie formalności i go odebrał przed tym terminem?
Będę wdzięczny za info ile czasu trwało od dary produkcji do dostawy do sprzedawcy.
Ponoć czas dostawy do salonu to 1-2 tygodnie od daty produkcji.
Pozdrawiam
Grzegorz

Grubeq
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2023, 15:55
Samochód: Karoq sportline 1.5 dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grubeq »

Tzn. że kolejka nie jest taka jak zamówienia. Ehhh
Ciekawe kiedy na dostanę jakieś info.

langolier
Posty: 260
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

O tym słyszałem wcześniej. Ciekawe czy nie zależy to od tzw. dobrej woli sprzedawcy, bo w sumie to jeden wuj wie, kiedy oni wysyłają złożone zamówienia do centrali. Może jak np. nie są zadowoleni (np. bo dali duży upust albo im się klient nie spodobał) to przeciągają złożenie zamówienia w systemie i stąd wydłużone terminy ? Przecież to z naszego punktu widzenia nie jest do sprawdzenia...

ODPOWIEDZ