Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
kasikon
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2019, 21:58
Samochód: Opel astra j

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kasikon »

Najgorsze jest to że mam kupca na obecny samochód a nowy jest potrzebny na wakacje.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Marcus
Posty: 102
Rejestracja: 22 kwie 2018, 23:25
Lokalizacja: Beskidy
Samochód: Karoq 1.5 TSi DSG 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Marcus »

kasikon pisze: 26 mar 2019, 19:23 Najgorsze jest to że mam kupca na obecny samochód a nowy jest potrzebny na wakacje.
Na moja astre tez sa chętni :) Zamowienie ze stycznia, dalej nie ma terminu produkcji, choć handlowiec mówi ze bedzie w czerwcu. A ponieważ to 4x4 to chyba nie ma innej opcji. Albo bedzie do wakacji albo wcale. Tak czy owak zacząłem już szukać alternatyw gdyby sie okazało ze jednak mi skasują zamowienie.

hoym
Posty: 14
Rejestracja: 29 lis 2018, 9:56
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: hoym »

W przyszłym tygodniu odbieram 1.5 TSI DSG plus dużo dodatków, zamówiony w grudniu przed świętami. Nie wiem od czego to zależy że niektórzy z was tak długo muszą czekać.

Erevan
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2018, 20:11
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Erevan »

hoym pisze:W przyszłym tygodniu odbieram 1.5 TSI DSG plus dużo dodatków, zamówiony w grudniu przed świętami. Nie wiem od czego to zależy że niektórzy z was tak długo muszą czekać.
Ja też zamawiałem przed świętami podobnie 1.5TSI DSG, tylko że 4x4 i mam info, że jest już w drodze. Więc wygląda na to, że zaczęli realizować grudniowe zamówienia na 1,5TSI.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka


mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: mans »

hoym pisze: 29 mar 2019, 22:32 Nie wiem od czego to zależy że niektórzy z was tak długo muszą czekać.
Odpowiedz jest bardzo prosta a mianowicie wszystko zależy od dealera :)

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Marcooo »

Erevan pisze: 29 mar 2019, 23:01
hoym pisze:W przyszłym tygodniu odbieram 1.5 TSI DSG plus dużo dodatków, zamówiony w grudniu przed świętami. Nie wiem od czego to zależy że niektórzy z was tak długo muszą czekać.
Ja też zamawiałem przed świętami podobnie 1.5TSI DSG, tylko że 4x4 i mam info, że jest już w drodze. Więc wygląda na to, że zaczęli realizować grudniowe zamówienia na 1,5TSI.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Zgadza się że zaczęli:) bo ja zamawialem w styczniu i produkcja początek kwietnia:) mam nie z moje 1.5 tsi 4x4 dsg na koniec kwietnia do odbioru:))) moze na wersje z 4x4 mniej sie czeka :)

uzin
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2018, 12:25
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: uzin »

Chyba rzeczywiście coś się ruszyło. Zamówiony 1.5 tsi dsg style z grudnia przeszedł w "tydzień zamknięty". Ma wyjechać z fabryki 15 maja.

Piotr&Magda
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2019, 10:02
Samochód: Karoq 1,5 tsi style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Piotr&Magda »

uzin pisze: 01 kwie 2019, 9:48 Chyba rzeczywiście coś się ruszyło. Zamówiony 1.5 tsi dsg style z grudnia przeszedł w "tydzień zamknięty". Ma wyjechać z fabryki 15 maja.
:D Do Auto Wimaru ( Warszawa) podobno dostarczą w tym tygodniu 17 aut, może kilku klientów się doczekało na swoje zamówienie. Oby tylko były te z sierpnia 2018 :lol:
Czekamy :roll:

TarchoL
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:53
Samochód: Skoda Karoq, STYLE 1.5TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: TarchoL »

Piotr&Magda pisze: 01 kwie 2019, 11:03
uzin pisze: 01 kwie 2019, 9:48 Chyba rzeczywiście coś się ruszyło. Zamówiony 1.5 tsi dsg style z grudnia przeszedł w "tydzień zamknięty". Ma wyjechać z fabryki 15 maja.
:D Do Auto Wimaru ( Warszawa) podobno dostarczą w tym tygodniu 17 aut, może kilku klientów się doczekało na swoje zamówienie. Oby tylko były te z sierpnia 2018 :lol:
Czekamy :roll:
Mój zamówiony w Auto-Wimar na początku listopada ma być produkowany w 21tyg, chyba że coś się jeszcze przyspieszyło. Musze do nich zadzwonić :)

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M a r c i n »

mans pisze: 30 mar 2019, 9:00
hoym pisze: 29 mar 2019, 22:32 Nie wiem od czego to zależy że niektórzy z was tak długo muszą czekać.
Odpowiedz jest bardzo prosta a mianowicie wszystko zależy od dealera :)
Herezja. Dealer nie ma na to niemal żadnego wpływu,
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

ODPOWIEDZ