Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

ischmaru i Marcooo no to gratulacje :) Im dłuższe oczekiwanie tym smak radości powinien być chyba większy ... a może się mylę?! Co by nie było jeszcze przed świętami będziecie śmigać swoimi Kurakami :) A inni dalej czekają...



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Marcus
Posty: 102
Rejestracja: 22 kwie 2018, 23:25
Lokalizacja: Beskidy
Samochód: Karoq 1.5 TSi DSG 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Marcus »

Marcooo pisze: 04 kwie 2019, 16:44
Marcooo pisze: 03 kwie 2019, 20:40
Shadoon pisze: 03 kwie 2019, 20:31 7-10 dni. Przez Poznań idzie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
O to ja w Poznania :)Więc nie będą mieli daleko :)
Auto już u importera :) jak dobrze pójdzie to odbiór za tydzień w czwartek:))
Gratulacje. Czekam na test spalania, bo ktoś tu straszył 14 litrami. Jakoś mi sie nie chce wierzyć.

Darek
Posty: 131
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:46

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Darek »

Gratulacje! My czekaliśmy jak na poród - 9 miesięcy. W międzyczasie pojawiły się problemy z brakiem tapicerki Alcantara, przerwa wakacyjna, homologacja WLTP ...
I powiem tak - owszem powietrze trochę z człowieka schodzi i po tylu miesiącach już nie ma takiego zapału. Ale wystarczy się tym autkiem przejechać, żeby stwierdzić, że warto było czekać.

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: batman_xp1 »

Darek pisze: 04 kwie 2019, 22:27 Gratulacje! My czekaliśmy jak na poród - 9 miesięcy. W międzyczasie pojawiły się problemy z brakiem tapicerki Alcantara, przerwa wakacyjna, homologacja WLTP ...
I powiem tak - owszem powietrze trochę z człowieka schodzi i po tylu miesiącach już nie ma takiego zapału. Ale wystarczy się tym autkiem przejechać, żeby stwierdzić, że warto było czekać.
9 m-cy ale za to masz 2019 :lol:

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

Marcus pisze: 04 kwie 2019, 22:10 Gratulacje. Czekam na test spalania, bo ktoś tu straszył 14 litrami. Jakoś mi sie nie chce wierzyć.
U mnie po pierwszych 300 km (odebrałem z przebiegiem 1,6km) komputer wskazuje średnią 9,8l od początku. Z tych 300 km to 210 przypada na miasto i to krótkie dystanse po ok. 3km. Nie jest źle tyle samo paliła w mieście moja Insignia w dieslu :D

TemplateSwitch
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2019, 9:21
Samochód: Skoda Karoq 1,5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: TemplateSwitch »

Kszeko pisze: 02 kwie 2019, 22:47
TemplateSwitch pisze: 02 kwie 2019, 9:25 Witam,

Karoqa zamówiłem pod koniec grudnia 2018 (Salon we Wrocławiu). 3 kwietnia ma ruszyć produkcja.
(1.5 TSI, DSG). Trochę to trwa, ale biorąc pod uwagę terminy innych nie ma co narzekać :P

Pozdrwiam
Również zamawiałem w grudniu we Wrocławiu i za tydzień rusza produkcja 😁

Sądząc po poprzednich postach to dealerzy z Wrocławia chyba zamawiają z wyprzedzeniem bo terminy stosunkowo krótkie.
Ile, z waszego doświadczenia lub na podstawie waszej wiedzy, trwa wyprodukowanie Karoqa, dowózka do Poznania, a następnie transport do konkretnego salonu?

Awatar użytkownika
Bomber
Posty: 97
Rejestracja: 05 kwie 2018, 23:58
Lokalizacja: WAW
Samochód: Karoq 2,0 TDI 4x4 Style - sprzedany

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Bomber »

Cały proces ok 3 tyg.
Pozdrawiam,

Bomber
Karoq 2,0 TDI 4x4 Style DSG

rymimarcin
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:44
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: rymimarcin »

TemplateSwitch pisze: 05 kwie 2019, 7:45
Kszeko pisze: 02 kwie 2019, 22:47
TemplateSwitch pisze: 02 kwie 2019, 9:25 Witam,

Karoqa zamówiłem pod koniec grudnia 2018 (Salon we Wrocławiu). 3 kwietnia ma ruszyć produkcja.
(1.5 TSI, DSG). Trochę to trwa, ale biorąc pod uwagę terminy innych nie ma co narzekać :P

Pozdrwiam
Również zamawiałem w grudniu we Wrocławiu i za tydzień rusza produkcja 😁

Sądząc po poprzednich postach to dealerzy z Wrocławia chyba zamawiają z wyprzedzeniem bo terminy stosunkowo krótkie.
Ile, z waszego doświadczenia lub na podstawie waszej wiedzy, trwa wyprodukowanie Karoqa, dowózka do Poznania, a następnie transport do konkretnego salonu?
Zamowienie 18 wrzesnia
Potwierdzenie terminu produkcji 30 pazdziernika
Nadanie numeru VIN 29 listopada
Samochod na parkingu dilera we Wroclawiu 10 grudnia
Odbior 14 grudnia

Atom
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2019, 12:48
Samochód: Skoda karoq 1,5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Atom »

Witaj Patryk
Z tego co widzę od ponad roku już jeździsz Karoqiem. Możesz w dwóch zdaniach przekazać jak się sprawuje? Jak Ci się jeździ i czy spełnia Twoje oczekiwania?
Jestem ciekawy co napiszesz bo sam czekam dopiero na odbiór swojego, a tu co chwila inna opinia od hurra optymistycznej do dramatycznie negatywnej.
Dzięki Kolego

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

Atom pisze:Witaj Patryk
Z tego co widzę od ponad roku już jeździsz Karoqiem. Możesz w dwóch zdaniach przekazać jak się sprawuje? Jak Ci się jeździ i czy spełnia Twoje oczekiwania?
Jestem ciekawy co napiszesz bo sam czekam dopiero na odbiór swojego, a tu co chwila inna opinia od hurra optymistycznej do dramatycznie negatywnej.
Dzięki Kolego
Według mnie to są na tym forum 2-3 rozczarowane osoby, którym ten samochód nieodpowiada pod bardzo wieloma względami, od wycieraczek po silnik.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ