Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Marcooo pisze: 10 kwie 2019, 20:15 Karog 1.5 tsi 4x4 zamówiony 28 stycznia . Wbilem się pod zamówienie z grudnia dilera . Odbieram 11 kwietnia jutro :) 2.5 mięsiaca czekania to chyba rekord :)
Potwierdzam, mój też robili 2,5msc ale jak zjechał nie miał homologacji i dodatkowy miesiąc czekałem..



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


hornet
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2018, 8:19
Samochód: Opel Antara 2.0 CDTI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: hornet »

Kurak zamówiony 21.12.2018r. Do dnia 23.04. brak terminu produkcji. Zostałem poinformowany, że mogę czekać nawet do grudnia (1 rok - silnik 1,5). Żart i kpina. Bardzo się zawiodłem i żałuję, że straciłem 3 miesiące. Wielkie rozczarowanie, zrezygnowałem i odmówiłem. 23.04. zamówiłem KIA sportage w lepszej konfiguracji i taniej o parę tysi. Dzisiaj telefon z salonu, samochód do odbioru 26.04. To jest załatwienie sprawy z klientem. Pełna profeska. Żal mi was, radzę wycofać swoje zamówienia i kupić u konkurenci. Na pewno nie będziecie czekać tak długo.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

hornet pisze:Kurak zamówiony 21.12.2018r. Do dnia 23.04. brak terminu produkcji. Zostałem poinformowany, że mogę czekać nawet do grudnia (1 rok - silnik 1,5). Żart i kpina. Bardzo się zawiodłem i żałuję, że straciłem 3 miesiące. Wielkie rozczarowanie, zrezygnowałem i odmówiłem. 23.04. zamówiłem KIA sportage w lepszej konfiguracji i taniej o parę tysi. Dzisiaj telefon z salonu, samochód do odbioru 26.04. To jest załatwienie sprawy z klientem. Pełna profeska. Żal mi was, radzę wycofać swoje zamówienia i kupić u konkurenci. Na pewno nie będziecie czekać tak długo.
Żyjesz w przyszłości. Sprawdź daty.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

bogus5marcin pisze:ja zamówiłem 28.10.2018 do dnia dzisiejszego brak terminu. 1.5 DSG plus asystenci, kierownica sportowa, tapicerka mix. Jednak czytając posty jeżeli termin nie wskoczy na "dniach" to pewnie zrezygnuję. Coraz więcej słyszę że samochody zamawiane w tym samym okresie dostają termin produkcji.
Już wskoczył termin produkcji Twojego Karoqa?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


TarchoL
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:53
Samochód: Skoda Karoq, STYLE 1.5TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: TarchoL »

hornet pisze: 10 kwie 2019, 21:15 Kurak zamówiony 21.12.2018r. Do dnia 23.04. brak terminu produkcji. Zostałem poinformowany, że mogę czekać nawet do grudnia (1 rok - silnik 1,5). Żart i kpina. Bardzo się zawiodłem i żałuję, że straciłem 3 miesiące. Wielkie rozczarowanie, zrezygnowałem i odmówiłem. 23.04. zamówiłem KIA sportage w lepszej konfiguracji i taniej o parę tysi. Dzisiaj telefon z salonu, samochód do odbioru 26.04. To jest załatwienie sprawy z klientem. Pełna profeska. Żal mi was, radzę wycofać swoje zamówienia i kupić u konkurenci. Na pewno nie będziecie czekać tak długo.
Pomijając daty to w jakiej konfiguracji ta KIA i ile Cię wyniosła jeśli mozna wiedzieć?

Piotr&Magda
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2019, 10:02
Samochód: Karoq 1,5 tsi style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Piotr&Magda »

Mój Karoq 1,5 tsi DSG + pakiet + wirtualny kokpit + nakładki na nadkola ... zamówiony sierpień 2018, wyprodukowany i przywieziony do Poznania 28 marca 2019. Według zapewnien dealera miałem w tym tygodniu obejrzeć samochód u sprzedawcy ... Niestety auta nie ma do dziś. Cóż cierpliwość, to bardzo cenna i szlachetna zaleta. Myślę, że dealer i Skoda docenia takich klientów. Czekających na swoje zamówienie... w nieskończoność, już szybkiej powstają nowe drogi ... jak Czesi produkują samochody.

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Piotr&Magda pisze: 11 kwie 2019, 15:14 Mój Karoq 1,5 tsi DSG + pakiet + wirtualny kokpit + nakładki na nadkola ... zamówiony sierpień 2018, wyprodukowany i przywieziony do Poznania 28 marca 2019. Według zapewnien dealera miałem w tym tygodniu obejrzeć samochód u sprzedawcy ... Niestety auta nie ma do dziś. Cóż cierpliwość, to bardzo cenna i szlachetna zaleta. Myślę, że dealer i Skoda docenia takich klientów. Czekających na swoje zamówienie... w nieskończoność, już szybkiej powstają nowe drogi ... jak Czesi produkują samochody.
Zapytaj czy to nie homologacja. Mój stał miesiąc w Poznaniu.

ischmaru
Posty: 24
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:56
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: ischmaru »

Nasz Karoq już w Polsce w Poznaniu :) we wtorek najpóźniej u dealera odbiór 19.04 lub szybciej :)

TemplateSwitch
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2019, 9:21
Samochód: Skoda Karoq 1,5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: TemplateSwitch »

ischmaru pisze: 11 kwie 2019, 17:30 Nasz Karoq już w Polsce w Poznaniu :) we wtorek najpóźniej u dealera odbiór 19.04 lub szybciej :)
Mam szczęście - mój już stoi u dealera - odbiór w pon lub we wtorek. W sumie czekałem "tylko", równo 4 miesiące.
Próbowałem w salonie dowiedzieć się czy jest jakaś prawidłowość co do oczekiwania na Karoqa - facio, który mnie obsługuje powiedział mi, że on takiej nie widzi czasem full wypasy są robione b. szybko (tj. 2 mce),a czasem proste modele czekają po pół roku... Na koniec powiedział, że Czesi wybierają auta do produkcji losowo... :lol:

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

Piotr&Magda pisze:Mój Karoq 1,5 tsi DSG + pakiet + wirtualny kokpit + nakładki na nadkola ... zamówiony sierpień 2018, wyprodukowany i przywieziony do Poznania 28 marca 2019. Według zapewnien dealera miałem w tym tygodniu obejrzeć samochód u sprzedawcy ... Niestety auta nie ma do dziś. Cóż cierpliwość, to bardzo cenna i szlachetna zaleta. Myślę, że dealer i Skoda docenia takich klientów. Czekających na swoje zamówienie... w nieskończoność, już szybkiej powstają nowe drogi ... jak Czesi produkują samochody.
Dealer musi zadysponować transport z Poznania. Może zbiera auta i czeka...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ