Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
staan83
Posty: 32
Rejestracja: 26 lut 2019, 7:09
Samochód: Skoda Karoq 1.6 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: staan83 »

staan83 pisze: 18 mar 2019, 14:09 Zamówienie 2 tyg temu poszło :)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Po równych 2 miesiącach - odbiór :)



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Zamówienie złożone 16 marca 2019 na 1.6 TDI. Cały czas czekamy na potwierdzenie dat. Myślicie, że jest jeszcze możliwość dołożenia elektrycznie zwalnianego haka i czy mocno to może wpłynąć na datę produkcji?

oxis
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 9:03
Samochód: Octavia II, 1.9TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: oxis »

Mnie udało się odebrać Karoqa 1.5 TSI DSG kilka dni temu.
Co prawda nie jest to ten, którego zamówiłem w styczniu (nie ma wciąż terminu produkcji).
Udało mi się znaleźć dostępnego od ręki w zbliżonej konfiguracji 😀

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Jarek pisze: 02 maja 2019, 22:44
tomekk pisze: 02 maja 2019, 20:29 Zamówienie złożone 16 marca 2019 na 1.6 TDI. Cały czas czekamy na potwierdzenie dat. Myślicie, że jest jeszcze możliwość dołożenia elektrycznie zwalnianego haka i czy mocno to może wpłynąć na datę produkcji?
Nie zastanawiaj się, tylko dzwoń do sprzedawcy. Od strony montażowej to kwestia wiązki, a ta jest montowana na samym początku. Koszty montażu w ASO będą wyższe niż te w konfiguracji.
Tu bym uważał. Jest problem z homologacją i hakiem ogólnie. Niektóre konfiguracje z hakiem są niemożliwe. Było o tym na forum.

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

No właśnie tak czytałem że problem dotyczy 1.6 TDI i mnie to zmartwilo...

Kuba
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:11
Samochód: Skoda Karoq 1,5 tsi

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kuba »

oxis pisze: 03 maja 2019, 14:18 Mnie udało się odebrać Karoqa 1.5 TSI DSG kilka dni temu.
Co prawda nie jest to ten, którego zamówiłem w styczniu (nie ma wciąż terminu produkcji).
Udało mi się znaleźć dostępnego od ręki w zbliżonej konfiguracji 😀
Oxis, napisz jak to jest z szarpaniem przy ruszaniu i przyspieszaniu na 2. W trakcie jazdy próbnej nie doświadczyłem żadnego kangurowania, o którym wszyscy piszą. Mam zamówione auto w podobnej konfiguracji jak Twoje.

oxis
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 9:03
Samochód: Octavia II, 1.9TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: oxis »

Kuba pisze: 07 maja 2019, 22:07
oxis pisze: 03 maja 2019, 14:18 Mnie udało się odebrać Karoqa 1.5 TSI DSG kilka dni temu.
Co prawda nie jest to ten, którego zamówiłem w styczniu (nie ma wciąż terminu produkcji).
Udało mi się znaleźć dostępnego od ręki w zbliżonej konfiguracji 😀
Oxis, napisz jak to jest z szarpaniem przy ruszaniu i przyspieszaniu na 2. W trakcie jazdy próbnej nie doświadczyłem żadnego kangurowania, o którym wszyscy piszą. Mam zamówione auto w podobnej konfiguracji jak Twoje.
Nic z tych rzeczy nie występuje.
Działa tak jak powinno 😀

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

Shadoon pisze: 20 kwie 2019, 20:34
ischmaru pisze:
Shadoon pisze: 20 kwie 2019, 12:04 Samochód też najfajniejszy w dniu odbioru, potem okazuje się, że "kangur", że piano black wypalcowane, wycieraczki skaczą itd. itd. Następna taka radość przy sprzedaży/zwrocie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Co do tego czy są mili czy nie to byłem w kilku salonach i muszę powiedzieć że inni powinni się uczyć od tych gdzie zamawialiśmy, dla przykładu salon w olsztynie zlewka totalna, jak byliśmy to praktycznie nikt się nami nie zainteresował, na prośbę o ofertę - no miała być przygotowana ale niestety nie udało się - więc nie jest to do końca tak że wszędzie są mili.

Co do samej radości i czepiania się że piano black wypalcowane czy wycieraczki skaczą - to sory ale my nie ten typ :) użytkujemy cieszymy się i doceniamy. Nie szukamy dziury w cały, za dużo kilometrów zjeździliśmy różnymi markami i tak naprawdę wszędzie można się do czegoś przyczepić, ale po co skoro można delektować się jazdą :)
I o to chodzi!

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
A u którego dealera w końcu kupiliście?

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

Piotr&Magda pisze: 11 kwie 2019, 15:14 Mój Karoq 1,5 tsi DSG + pakiet + wirtualny kokpit + nakładki na nadkola ... zamówiony sierpień 2018, wyprodukowany i przywieziony do Poznania 28 marca 2019. Według zapewnien dealera miałem w tym tygodniu obejrzeć samochód u sprzedawcy ... Niestety auta nie ma do dziś. Cóż cierpliwość, to bardzo cenna i szlachetna zaleta. Myślę, że dealer i Skoda docenia takich klientów. Czekających na swoje zamówienie... w nieskończoność, już szybkiej powstają nowe drogi ... jak Czesi produkują samochody.
Jakieś newsy w sprawie Waszego Kuraka? Macie już go czy też jeszcze czekacie?

Awatar użytkownika
nec
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2019, 13:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI 4X4 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: nec »

Witam wszystkich oczekujących! Kiedy dostałem potwierdzony terminu produkcji nic nie pisałem aby nie zapeszyć. Dzisiaj dostałem wiadomość że moje auto stoi na placu, dopłaciłem i mam papiery w dłoni. Jutro rejestracja,a odbieram w piątek. Auto zamawiałem 17.01.2019 1,5 tsi DSG + pakiet + wirtualny kokpit+ DCC ,właściwie wszystko poza szklanym dachem,hakiem i elektrycznie ustawianym fotelem.

ODPOWIEDZ