Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

psychogol pisze: 15 lut 2024, 20:58
GGrz pisze: 15 lut 2024, 20:15 Mój handlowiec dzisiaj przy okazji załatwiania finansowania mówił, ze w 13 tygodniu rusza produkcja nowych wersji i że teraz będą spore dostawy karoqów (starają się wypchać dotychczasowe zamówienia do 12 tyg.).
Mój termin nie uległ przyspieszeniu - pozostał 8 tydzień. Za to podobno kamiqi mają ostatnio 2 tygodniowe opóźnienie, a to przecież ta sama fabryka, więc mam nadzieję, że zła passa nie przejdzie na nasze modele, bo nie ukrywam końcówka oczekiwania jest straszna 😜
A wiesz czym się różnią te wersje?
Podobno będą tylko dwie wersje sportline oraz bodajże Selection. Ceny też do góry i to mocno, ale co w skład danej wersji będzie wchodziło to tego nie wiem. Trzeba obserwować cennik/konfigurator.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


psychogol
Posty: 27
Rejestracja: 17 lip 2023, 10:57
Samochód: Mazda 3, 150KM, benzyna

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: psychogol »

Rzeczywiście zmniejszyła się ilość wersji sportline z tego co widzę w konfiguratorze, np nie ma diesla

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

psychogol pisze: 16 lut 2024, 2:40 Rzeczywiście zmniejszyła się ilość wersji sportline z tego co widzę w konfiguratorze, np nie ma diesla

Tak, też widzę, że nie ma diesla. Mocno odchudzili wersje i ogólnie polecieli z cenami. Całe szczęście mam to za sobą.😅

Mars
Posty: 108
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 15 lut 2024, 21:15Podobno będą tylko dwie wersje sportline oraz bodajże Selection. Ceny też do góry i to mocno, ale co w skład danej wersji będzie wchodziło to tego nie wiem. Trzeba obserwować cennik/konfigurator.
Według nowego cennika za mojego Sportline zapłaciłbym 2500 zł więcej. Cena bazowa wersji Sportline wzrosła o 2650 zł. Niektóre dodatki mają wyższą cenę, a niektóre potaniały.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 5:20 przez Mars, łącznie zmieniany 1 raz.
HDK ZdZN

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

„Według nowego cennika za mojego Sportline zapłaciłbym 2500 zł więcej. Cena bazowa modelu wzrosła o 2650 zł. Niektóre dodatki mają wyższą cenę, a niektóre potaniały.”

Większe różnice cenowe są chyba w tej drugiej wersji.

A jakie wieści w sprawie produkcji twojego Sportline’a? 😎

Mars
Posty: 108
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 19 lut 2024, 16:46 A jakie wieści w sprawie produkcji twojego Sportline’a? 😎
Napisałbym, że żadne, bo jednak go nie wyprodukowano w zeszłym tygodniu mimo zapewnień sprzedawcy, ale dzisiaj dostałem kolejne zapewnienie, że powstanie w tym tygodniu. Można obstawiać, który to będzie dzień hahaha.
HDK ZdZN

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

Mars pisze: 19 lut 2024, 17:51
GGrz pisze: 19 lut 2024, 16:46 A jakie wieści w sprawie produkcji twojego Sportline’a? 😎
Napisałbym, że żadne, bo jednak go nie wyprodukowano w zeszłym tygodniu mimo zapewnień sprzedawcy, ale dzisiaj dostałem kolejne zapewnienie, że powstanie w tym tygodniu. Można obstawiać, który to będzie dzień hahaha.
Czyli co, należy zakładać, że są jakieś obsuwy? 🧐 Zobaczymy co będzie też z moim - wytypowany mam ten tydzień, ale czy tak faktycznie będzie to kto wie.

Mars
Posty: 108
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 19 lut 2024, 18:05 Czyli co, należy zakładać, że są jakieś obsuwy? 🧐 Zobaczymy co będzie też z moim - wytypowany mam ten tydzień, ale czy tak faktycznie będzie to kto wie.
Sprzedawca nic nie wspomniał o przesunięciu produkcji. Powiedział tylko, że auto będzie wyprodukowane w tym tygodniu. Nie przeszkadza mi to, więc czekam na info.
Czas oczekiwania zawsze mnie nastawiał pozytywnie. Oczywiście bym nie chciał czekać 10 m-cy hehe.
HDK ZdZN

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

Mars pisze: 20 lut 2024, 5:29
GGrz pisze: 19 lut 2024, 18:05 Czyli co, należy zakładać, że są jakieś obsuwy? 🧐 Zobaczymy co będzie też z moim - wytypowany mam ten tydzień, ale czy tak faktycznie będzie to kto wie.
Sprzedawca nic nie wspomniał o przesunięciu produkcji. Powiedział tylko, że auto będzie wyprodukowane w tym tygodniu. Nie przeszkadza mi to, więc czekam na info.
Czas oczekiwania zawsze mnie nastawiał pozytywnie. Oczywiście bym nie chciał czekać 10 m-cy hehe.

Może tak być, że zaczęli produkować zgodnie z planem, ale np. pod koniec tygodnia, więc siłą rzeczy skończą w tym. To by było nawet logiczne i zmieniło postać rzeczy 😎

Mars
Posty: 108
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 20 lut 2024, 6:58 Może tak być, że zaczęli produkować zgodnie z planem, ale np. pod koniec tygodnia, więc siłą rzeczy skończą w tym. To by było nawet logiczne i zmieniło postać rzeczy 😎
I tej wersji będę się trzymał! :D
HDK ZdZN

ODPOWIEDZ