Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
pmk
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2020, 8:20
Samochód: KAROQ Style 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: pmk »

pmk pisze: 26 lis 2020, 13:57
Daniel_76 pisze: 22 lis 2020, 13:05 Moje zamówienie wskoczyło na 2021 z odbiorem na przełomie marca/kwietnia - nie mogę tak długo czekać pomimo użyczenia auta zastępczego.
Hmmm, ja zamawiałem podobnie (w połowie października), a jakiś tydzień temu dostałem info o zaplanowanej produkcji w czwartym tygodniu 2021 (czyli koniec stycznia). Czyżbym miał się spodziewać trzymiesięcznego opóźnienia?
Wczoraj dostałem info z salonu - produkcja mojego Karoqa zakończy się 28 stycznia czyli w terminie :)



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


damled
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2020, 14:37
Samochód: Karoq

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: damled »

Ja niestety nadal nie mam zadnej informacji kiedy trafi do produkcji moj karoq dodam ze zamowilem auto we wrzesniu a termin odbioru mam na 15 lutego

pmk
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2020, 8:20
Samochód: KAROQ Style 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: pmk »

Podobno (info z salonu) czasem niuanse konfiguracyjne powodują przedłużenie produkcji. Widać u mnie nie było aż tak nietypowo ;)

M&M
Posty: 57
Rejestracja: 13 sty 2021, 12:28
Samochód: Karoq Style 1.5TSI Manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M&M »

Mój Karoq zamówiony pod koniec grudnia, na którego miałem czekać 3-4 miesiące, właśnie dostał dużego przyspieszenia i według informacji od dealera, produkcja ma się zakończyć 26.01, a do odbioru w połowie lutego. Liczyłem, że skoro auto miało pierwotnie dotrzeć na wiosnę to ominie mnie tymczasowo wydatek związany z oponami zimowymi, a tu taka zmiana miła frontu. No cóż, trzeba się zacząć oglądać za zimówkami :)

RobertG7
Posty: 254
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

M&M pisze: 13 sty 2021, 12:47 Mój Karoq zamówiony pod koniec grudnia, na którego miałem czekać 3-4 miesiące, właśnie dostał dużego przyspieszenia i według informacji od dealera, produkcja ma się zakończyć 26.01, a do odbioru w połowie lutego. Liczyłem, że skoro auto miało pierwotnie dotrzeć na wiosnę to ominie mnie tymczasowo wydatek związany z oponami zimowymi, a tu taka zmiana miła frontu. No cóż, trzeba się zacząć oglądać za zimówkami :)
A ileż tej zimy zostało, zaraz wiosna :) Nie daj się oponiarskiemu lobby!
Odbiór w połowie lutego, a realny pewnie w marcu

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

RobertG7 pisze:
M&M pisze: 13 sty 2021, 12:47 Mój Karoq zamówiony pod koniec grudnia, na którego miałem czekać 3-4 miesiące, właśnie dostał dużego przyspieszenia i według informacji od dealera, produkcja ma się zakończyć 26.01, a do odbioru w połowie lutego. Liczyłem, że skoro auto miało pierwotnie dotrzeć na wiosnę to ominie mnie tymczasowo wydatek związany z oponami zimowymi, a tu taka zmiana miła frontu. No cóż, trzeba się zacząć oglądać za zimówkami :)
A ileż tej zimy zostało, zaraz wiosna :) Nie daj się oponiarskiemu lobby!
Odbiór w połowie lutego, a realny pewnie w marcu
Pewnie, lepiej mieć zimówki albo całoroczne, bo wystarczy 1 podróż w złych warunkach i może się to opłacić.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Mann
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021, 17:43
Samochód: Skoda, Karoq 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mann »

Witam, czy ktoś z Szanownych forumowiczów zamawiał w ostatnim tygodniach autko?Jakie obecnie terminy funkcjonują?

M&M
Posty: 57
Rejestracja: 13 sty 2021, 12:28
Samochód: Karoq Style 1.5TSI Manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M&M »

Shadoon pisze: 13 sty 2021, 16:06
RobertG7 pisze:
M&M pisze: 13 sty 2021, 12:47 Mój Karoq zamówiony pod koniec grudnia, na którego miałem czekać 3-4 miesiące, właśnie dostał dużego przyspieszenia i według informacji od dealera, produkcja ma się zakończyć 26.01, a do odbioru w połowie lutego. Liczyłem, że skoro auto miało pierwotnie dotrzeć na wiosnę to ominie mnie tymczasowo wydatek związany z oponami zimowymi, a tu taka zmiana miła frontu. No cóż, trzeba się zacząć oglądać za zimówkami :)
A ileż tej zimy zostało, zaraz wiosna :) Nie daj się oponiarskiemu lobby!
Odbiór w połowie lutego, a realny pewnie w marcu
Pewnie, lepiej mieć zimówki albo całoroczne, bo wystarczy 1 podróż w złych warunkach i może się to opłacić.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Termin odbioru dotrzymany, odebrałem w połowie lutego.
Nie obyło się bez zakupu zimowych kapci. Wziąłem Micheliny Alpin 6 i póki co, po bardzo krótkim czasie użytkowania bardzo sobie chwalę. Nigdy nie byłem zwolennikiem wielosezonówek i pewnie prędko się to nie zmieni.

pmk
Posty: 10
Rejestracja: 15 paź 2020, 8:20
Samochód: KAROQ Style 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: pmk »

Mann pisze: 14 mar 2021, 18:37 Witam, czy ktoś z Szanownych forumowiczów zamawiał w ostatnim tygodniach autko?Jakie obecnie terminy funkcjonują?
Z tego co słyszałem to kwoty produkcyjne dla PL na modele 2021 są już wyczerpane. Czyli zostaje MY2022 - produkcja od drugiej połowy roku. Oczywiście jeśli dealer zamówił wcześniej "dla siebie" to pewnie może być szybciej ale nie wiem czy możliwa jest modyfikacja konfiguracji.

Yarecki
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:03
Samochód: Karoq

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Yarecki »

Zamówione na początku stycznia br, termin odbioru auta z salonu mam wyznaczony na 10 kwietnia br.

ODPOWIEDZ