Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Mann
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021, 17:43
Samochód: Skoda, Karoq 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mann »

Yarecki pisze: 20 mar 2021, 20:49 Zamówione na początku stycznia br, termin odbioru auta z salonu mam wyznaczony na 10 kwietnia br.
Po jakim czasie od złożenia zamówienia otrzymałeś termin odbioru samochodu z salonu?



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


JG88#
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2021, 20:35
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: JG88# »

Zamówienie złożone w połowie lutego, termin z zamówienia maj/czerwiec jednak wg. ostatnich informacji odbiór jest przewidziany na drugą połowę lipca :roll:

Mann
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021, 17:43
Samochód: Skoda, Karoq 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mann »

Panowie, odświeżam temat: czy coś ruszyło w kwestii terminów czy nadal trzeba czekać 5 m-cy na nowe auto?

zuczek524
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2020, 19:28
Samochód: Audi a3 2.0tdi 103kw

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: zuczek524 »

Hm ja zamawiałem w październiku odbiór był na 8 marca z silnikiem 1.5 tsi na diesla ponoc są szybkie terminy

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

Ja w roku 2019, aż 9 miesięcy czekałem na 1,5 tsi dsg. Ale był warto.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Taka ciekawostka. W 2018/2019 tez trzeba było bardzo długo czekać, najmarniej 6msc. No to ja zamówiłem w październiku by odebrać w 2019. Tam gdzie zamawiałem (polmotauto) zaczęła im się restrukturyzacja, handlowcy poodchodzili i zrobiło się tak, że moje zamówienie wprowadzała jakaś młoda kobietka bez doświadczenia. Mimo wyraźnej mojej prośby (ustnej i pisemnej) nie wpisała, że ma być rok produkcji 2019 :E Skutek był taki, że jak wszyscy czekali po 6-7msc na samochody to mój wyprodukowali 12 grudnia czyli po jakichś 2msc :E

Teraz to bez znaczenia ale w trzecim i czwartym kwartale wiedzcie, że w Skoda są limity na dany kraj. W Polsce nikt nie chce samochodu z końcówki roku. Jak nie wpiszecie zastrzeżenia o roku produkcji to zamawiając w październiku, zrobią wam samochód w grudniu nawet jak inni czekają po pół roku...

Romek2711
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2020, 21:39
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Romek2711 »

Samochód wyprodukowany 12 grudnia 2018r. nie dostał VIN-u z roku następnego?

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: root »

O ile mi wiadomo, to w VIN jest rok modelowy, a nie rok produkcji.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

JG88#
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2021, 20:35
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: JG88# »

JG88# pisze: 21 mar 2021, 20:42 Zamówienie złożone w połowie lutego, termin z zamówienia maj/czerwiec jednak wg. ostatnich informacji odbiór jest przewidziany na drugą połowę lipca :roll:
Informacja z dzisiaj - samochód zalokowany na 19-ty tydzień do produkcji, więc odbiór na koniec maja. Trzymamy z żoną kciuki żeby tak było!

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: root »

Jeżeli termin już zamrożony, to musiałaby się zdarzyć katastrofa, żeby go nie wyprodukowali.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

ODPOWIEDZ