Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

Mars pisze: 20 sty 2024, 15:06
GGrz pisze: 20 sty 2024, 12:39To ja już nie wiem co jest grane 😖

Myślę, że sprzedawca mi ściemnił z tym 9. tygodniem, mimo że powiedział to przez telefon, a potem potwierdził to na mail'a. Życie zweryfikuje.
Trzeba podjechać do salonu i poprosić sprzedawcę żeby na kompie w systemie zamówień pokazał ci stronką twego zamówienia tam jest wszystko zapisane i ewentualna data produkcji też jeżeli została wyznaczona przez producenta.


Pozdrawiam
Grzegorz

Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Mars
Posty: 117
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

Grzegorz pisze: 20 sty 2024, 15:22 Trzeba podjechać do salonu i poprosić sprzedawcę żeby na kompie w systemie zamówień pokazał ci stronką twego zamówienia tam jest wszystko zapisane i ewentualna data produkcji też jeżeli została wyznaczona przez producenta.
Poczekam do początku marca i na spokojnie zapytam, kiedy przyjechać po odbiór Sportline :D.
HDK ZdZN
Sportline 2,0 TSI.

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

Aktualizacja:

Podczas dzisiejszej rozmowy z handlowcem, który przez przypadek zajrzał w zamówienie - okazało się, że pojawiła się data produkcji wytypowana na 9 tydzień. Kiedy handlowiec potwierdził w systemie zamówienie to data przeskoczyła na 8 tydzień. Coś się zatem dzieje w temacie … na dniach poznam ostatecznie zatwierdzoną datę produkcji.

Mars
Posty: 117
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 24 sty 2024, 15:13... data przeskoczyła na 8 tydzień. Coś się zatem dzieje w temacie …
Czyli wychodzi ok. 4 m-ce czekania na produkcję. I taki czas jest wg mnie OK.
HDK ZdZN
Sportline 2,0 TSI.

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

Czyli wychodzi ok. 4 m-ce czekania na produkcję. I taki czas jest wg mnie OK.
[/quote]

Zgadza się. Może więc, Twój termin też jest prawdopodobny i realny 😃

Mars
Posty: 117
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 25 sty 2024, 17:06 Zgadza się. Może więc, Twój termin też jest prawdopodobny i realny 😃
Bardzo na to liczę, bo jeszcze za zimno na motocykl, więc nowe auto by się przydało :D .
HDK ZdZN
Sportline 2,0 TSI.

baraniak98@gmail.com
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2024, 8:02
Samochód: Skoda Karoq, 1.5 tsi dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: baraniak98@gmail.com »

Cześć, dzisiaj rozmawiałem z Panem sprzedawcą i otrzymałem informację o przybliżonej dacie realizacji zamówienia z początku listopada 2023.
Data to 27 tydzień roku … (początek lipca)
amowiona konfiguracja to Style 1.5 tsi dsg, travel assist, ogrzewanie postojowe, dodatkowe nagłośnienie i hak.
Jak dla mnie to brzmi kosmicznie. Podobno ma się kontaktować dlaczego tak późno ma być dostarczony. Czy macie jakieś pomysły albo daty dostaw dla Waszych aut?

Juras
Posty: 33
Rejestracja: 16 lis 2023, 15:34
Samochód: Skoda Karoq 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Juras »

Bo jest jakiś moduł trudno dostępny i lecą miesiące. Widząc że niebiedną wersję zamówiłeś to tu nie ma go gdybać - zostaje tylko czekać.

Mars
Posty: 117
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

Czyżby to ogrzewanie postojowe zabiło szybki termin produkcji? Czekać od listopada do lipca - MASAKRA!
HDK ZdZN
Sportline 2,0 TSI.

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

baraniak98@gmail.com pisze: 01 lut 2024, 21:07 Data to 27 tydzień roku … (początek lipca)
amowiona konfiguracja to Style 1.5 tsi dsg, travel assist, ogrzewanie postojowe, dodatkowe nagłośnienie i hak.
Jak dla mnie to brzmi kosmicznie. Podobno ma się kontaktować dlaczego tak późno ma być dostarczony. Czy macie jakieś pomysły albo daty dostaw dla Waszych aut?
Faktycznie długi czas oczekiwania. Moje zamówienie na sportline z końca października wyprodukowane ma zostać w 8 tyg. Z dodatkowego wyposażenia mam hak, pakiet winter i inne drobne rzeczy, ale to bardziej z przyziemnych akcesoriów. Celuję, że u Ciebie czarną robotę robi dogrzewanie lub travel.

ODPOWIEDZ