Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

User karoq pisze: 02 sie 2019, 18:41
angie83 pisze:Niestety jeszcze czekam na swojego Karoq-a :(
I w związku z tym mam pytanie, może ktoś z Was się z czymś takim spotkał lub poprostu orientuje się jaki jest tego powód...
Otóż mój sprzedawca poinformował mnie, że auto jest już w Polsce u dealera w Poznaniu. I niestety nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy samochód będzie u niego (u mojego sprzedawcy) bo dealer w Poznaniu poprostu wstrzymał wydanie auta ;(
I tak od dwóch tygodni...

O co chodzi?
Zapewne homologacje Wltp..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
mój wyprodukowany 12 grudnia dostał homologacje na początku lutego...



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


angie83
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:41
Samochód: Skoda

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: angie83 »

User karoq pisze: 02 sie 2019, 18:41
angie83 pisze:Niestety jeszcze czekam na swojego Karoq-a :(
I w związku z tym mam pytanie, może ktoś z Was się z czymś takim spotkał lub poprostu orientuje się jaki jest tego powód...
Otóż mój sprzedawca poinformował mnie, że auto jest już w Polsce u dealera w Poznaniu. I niestety nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy samochód będzie u niego (u mojego sprzedawcy) bo dealer w Poznaniu poprostu wstrzymał wydanie auta ;(
I tak od dwóch tygodni...

O co chodzi?
Zapewne homologacje Wltp..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
To chyba nie dobrze...
Ile to może potrwać? gdzieś tutaj na forum znalazłam post, że ktoś w tamtym roku czekał 2 miesiące 😱
I jak to się ma do daty odbioru auta podanej w umowie?
Mam wersje 1.0 TSI manual - ambition, bez żadnych "dodatkowych" dodatków - podstawowa wersja, i mimo to, dla tej podstawowej konfiguracji nie ma homologacji? 😭😭😭😭
Ostatnio zmieniony 05 sie 2019, 12:22 przez angie83, łącznie zmieniany 2 razy.

angie83
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:41
Samochód: Skoda

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: angie83 »

mój wyprodukowany 12 grudnia dostał homologacje na początku lutego...
No to lipa, czyli poczekam sobie 😭😭😭

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

Nasz ma się w końcu produkować w tym tygodniu... Zobaczymy jak będzie... Ale czekanie na 1.6 TDI pół roku to chyba rekord :)

angie83
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:41
Samochód: Skoda

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: angie83 »

tomekk pisze: 05 sie 2019, 11:44 Nasz ma się w końcu produkować w tym tygodniu... Zobaczymy jak będzie... Ale czekanie na 1.6 TDI pół roku to chyba rekord :)
Zobaczymy jak to będzie u Ciebie 🤔
Daj znać jak już wyprodukują.
Jaką wersję zamówiłeś?

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

angie83 pisze: 06 sie 2019, 7:18
tomekk pisze: 05 sie 2019, 11:44 Nasz ma się w końcu produkować w tym tygodniu... Zobaczymy jak będzie... Ale czekanie na 1.6 TDI pół roku to chyba rekord :)
Zobaczymy jak to będzie u Ciebie 🤔
Daj znać jak już wyprodukują.
Jaką wersję zamówiłeś?
Style z pakietem comfort (i tu już będzie klapa bez bezdotykowego otwierania - czy źle czy dobrze nie wiem, ale lepiej żeby nie chcieli podwyższac ceny, bo to dealer dał dupy, że pomylił status zamówienia i wpisał je przy marcowym zamówieniu na realizację już na MY20), elektrycznie sterowany hak, siatka oddzielajaca przestrzeń bagażową, isofix na przód i zapasowe koło. Dodatkowo pakiet przeglądów ten tańszy i przedłużona gwarancja do 4 lat.

angie83
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:41
Samochód: Skoda

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: angie83 »

angie83 pisze: 02 sie 2019, 15:56 Niestety jeszcze czekam na swojego Karoq-a :(
I w związku z tym mam pytanie, może ktoś z Was się z czymś takim spotkał lub poprostu orientuje się jaki jest tego powód...
Otóż mój sprzedawca poinformował mnie, że auto jest już w Polsce u dealera w Poznaniu. I niestety nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy samochód będzie u niego (u mojego sprzedawcy) bo dealer w Poznaniu poprostu wstrzymał wydanie auta ;(
I tak od dwóch tygodni...

O co chodzi?

A jednak nie potrzebnie panikowałam :D
Mój Karoq jest już w salonie, w przyszłym tygodniu odbiór :D

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: tomekk »

U nas informacja z dziś - auto wyprodukowane, czeka na kwity i w drogę. 13 sierpnia ma być w Poznaniu i do końca sierpnia powinno się wszystko rozwiązać :) prawie 6 miesięcy czekania ale już się nie mogę doczekać odbioru :)

angie83
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:41
Samochód: Skoda

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: angie83 »

tomekk pisze: 07 sie 2019, 22:25 U nas informacja z dziś - auto wyprodukowane, czeka na kwity i w drogę. 13 sierpnia ma być w Poznaniu i do końca sierpnia powinno się wszystko rozwiązać :) prawie 6 miesięcy czekania ale już się nie mogę doczekać odbioru :)
Cieszę się również Twoim szczęściem 😊
My zamówiliśmy na samym początku kwietnia, prawie pół roku czekania, podobnie jak u Ciebie :D
Ale warto czekać :D 🚘

NoAndy
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 9:46
Samochód: Karoq 1.5 TSI 6M style + comfort

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: NoAndy »

angie83 pisze: 07 sie 2019, 21:40
angie83 pisze: 02 sie 2019, 15:56 Niestety jeszcze czekam na swojego Karoq-a :(
I w związku z tym mam pytanie, może ktoś z Was się z czymś takim spotkał lub poprostu orientuje się jaki jest tego powód...
Otóż mój sprzedawca poinformował mnie, że auto jest już w Polsce u dealera w Poznaniu. I niestety nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy samochód będzie u niego (u mojego sprzedawcy) bo dealer w Poznaniu poprostu wstrzymał wydanie auta ;(
I tak od dwóch tygodni...

O co chodzi?

A jednak nie potrzebnie panikowałam :D
Mój Karoq jest już w salonie, w przyszłym tygodniu odbiór :D
Widziałaś już? to model 2020 - ma napis " S K O D A" na klapie zamiast logo jak zapowiadano?

ODPOWIEDZ