Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »


r0wl3n pisze:No i jest, po prawie dwóch miesiącach auto dotarło dzisiaj do poznania, czwartek powinno być w salonie. Jestem trochę w euforii, ale tak myśląc na chłodno, to mój handlowiec totalna olewka w kwestii obsługi mojego zamówienia...........
No ale, najważniejsze, że jeszcze chwila i Karoq zawita w garażu Obrazek
Napisz gdzie tak traktują klienta, nie wstydź się, aby inni też wiedzieli.
Ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z dealerem SKODY i jego ASO w Elblągu (jest jeden ;) )



Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


r0wl3n
Posty: 93
Rejestracja: 09 gru 2019, 13:59
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: r0wl3n »

Andrew1962 pisze: 28 sty 2020, 20:41
r0wl3n pisze:No i jest, po prawie dwóch miesiącach auto dotarło dzisiaj do poznania, czwartek powinno być w salonie. Jestem trochę w euforii, ale tak myśląc na chłodno, to mój handlowiec totalna olewka w kwestii obsługi mojego zamówienia...........
No ale, najważniejsze, że jeszcze chwila i Karoq zawita w garażu Obrazek
Napisz gdzie tak traktują klienta, nie wstydź się, aby inni też wiedzieli.
Ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z dealerem SKODY i jego ASO w Elblągu (jest jeden ;) )



Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No ja zamawiałem w Gall ICM we Wrocławiu. Ogólnie to wybrałem to miejsce, bo wyrównali mi rabat do oferty jaką uzyskałem gdzieś wysyłając po wszystkich salonach (przez przypadek wysłałem do miejscowości poza Wrocławiem i tam mi dali zaporowo wysoki rabat, ale Gall wyrównał), a że mam ten salon po sąsiedzku od miejsca zamieszkania, to było mi to na rękę. Natomiast ich serwis słyszałem dużo negatywnych opinii i teraz obsługę zamówień no nie mogę powiedzieć, że jest to jakieś naganne, ale chyba typowa polityka marek, gdzie Customer Care nie jest nawet uwzględniany w słupkach wyników salonu :P

polrob
Posty: 9
Rejestracja: 02 sty 2020, 18:02
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI 4x2

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: polrob »

Andrew1962 pisze: 28 sty 2020, 20:41
Ja osobiście mam bardzo dobre doświadczenia z dealerem SKODY i jego ASO w Elblągu (jest jeden ;) )

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Również moje doświadczenie z tym dealerem i ASO jest bardzo pozytywne
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 21:12 przez polrob, łącznie zmieniany 1 raz.

r0wl3n
Posty: 93
Rejestracja: 09 gru 2019, 13:59
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: r0wl3n »

Auto na salonie, odbiór w przyszły piątek. Dzisiaj byłem tylko obejrzeć samochód na placu i co - oczywiście moje szczęście, emblemat Canton jest na osłonie głośnika pasażera a już od kierowcy emblematu nie ma... Sprawdziłem jeszcze szybko w domu i oczywiście powinno być z dwóch stron, myślicie, że jak teraz to zgłosiłem, to jeszcze ogarnął to do odbioru w piątek?

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

r0wl3n pisze:Auto na salonie, odbiór w przyszły piątek. Dzisiaj byłem tylko obejrzeć samochód na placu i co - oczywiście moje szczęście, emblemat Canton jest na osłonie głośnika pasażera a już od kierowcy emblematu nie ma... Sprawdziłem jeszcze szybko w domu i oczywiście powinno być z dwóch stron, myślicie, że jak teraz to zgłosiłem, to jeszcze ogarnął to do odbioru w piątek?
Na części nie czeka się długo. Powinni ogarnąć. Ale trzeba to zgłosić i potem sprawdzić co siedzi.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: ArKos »

Dziś miałem telefon z salonu. W czwartek idę po dokumenty do rejestracji :)

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

ArKos pisze:Dziś miałem telefon z salonu. W czwartek idę po dokumenty do rejestracji :)
Fajnie, to dobre auto. Będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: ArKos »

Hehehe mam wątpliwości czytając, ile jest usterek gwarancyjnych. 20 lat z okładem jeżdżę Oplami, ale ani jako użytkownik ani jako mechanik ASO Opel nie miałem aż tylu problemów w jednym modelu :P
Mam nadzieję, że nie zrobiłem "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :D
Opla uważam za bardzo dobre auto, ale od czasu przejęcia przez PSA nie ma co kupić, bo wszystko śmierdzi żabimi udkami...

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

ArKos pisze:Hehehe mam wątpliwości czytając, ile jest usterek gwarancyjnych. 20 lat z okładem jeżdżę Oplami, ale ani jako użytkownik ani jako mechanik ASO Opel nie miałem aż tylu problemów w jednym modelu Obrazek
Mam nadzieję, że nie zrobiłem "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :D
Opla uważam za bardzo dobre auto, ale od czasu przejęcia przez PSA nie ma co kupić, bo wszystko śmierdzi żabimi udkami...
Aha. Rozumiem.
Jak się forum czyta to czasem śmiech człowieka ogarnia. Nie sądzę, żebyś miał większe kłopoty z usterkami niż w Oplach.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

Ja też ostatnio przez 13 lat jeździłem salonowymi Oplami (Astra i Insignia) i złego słowa o nich nie powiem (nawet, że podobno Insignia to królowa lawet :) Nie moja)
Z Karoqiem przez ostanie pół roku byłem częściej w serwisie niż przez ostatnie 10 lat w sumie z Oplami :evil:
Obym nie żałował powrotu do Skody :mrgreen:

ODPOWIEDZ