Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Jak jeździłaś 1,6TDI to odczucia z ruszania powinny być podobne do 1,5TSI bo mają ten sam moment i podobną charakterystykę od dołu. Wszystko co stwierdziłaś opisywałem przy 1,5TSI. Ja już się przyzwyczaiłem do tej skrzyni i wiem czego nie robić. Nie potrafię jeszcze ruszyć dynamicznie i uważam że nie jest to łatwe w manualu w tym samochodzie. No ale ja się czepiam i ruszyć dynamicznie to dla mnie oznacza suboptymalnie z maksymalnym możliwym przyśpieszeniem. Trochę jeszcze podocieram silnik zanim się za to wezmę (na razie mam tylko 1600km).



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


BEATA&KRZYSZTOF

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: BEATA&KRZYSZTOF »

Powiem tak :). Jeździłam w swoim życiu tylko oplami, volvo i toyotami i pierwszy raz w życiu musiałam się zastanawiać co zrobić, aby auto mi się nie dławiło tylko po prostu ruszyło z miejsca. Być może jak ktoś ma doświadczenie z większą liczbą marek to takie zachowanie samochodu jest dla niego naturalne.
Ale to tyle, bo wątek jest o czasie oczekiwania :D.

mic.skrzypczak
Posty: 11
Rejestracja: 08 lut 2019, 17:04
Samochód: Skoda Karoq 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: mic.skrzypczak »

Lepiej zmienić nazwę tematu na "Bezkresna zakupowa historia Beaty i Krzysztofa"

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

mic.skrzypczak pisze: 24 mar 2019, 13:03 Lepiej zmienić nazwę tematu na "Bezkresna zakupowa historia Beaty i Krzysztofa"
:lol: :lol: :lol:

Ale i tak łączę się z nimi w bólu bo zamawiałem w tym samym czasie a ja już 2 tydzień jeżdżę :mrgreen:

BEATA&KRZYSZTOF

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: BEATA&KRZYSZTOF »

Ależ to zupełnie zbędne. My kompletnie nie przejmujemy się tym, czy ten karoq będzie, czy nie. Zapisałam nas na forum, aby wiedzieć, czy warto to auto kupić. Poza tym zawsze wychodzę z założenia, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. I tak właśnie odbieramy ten nieokreślony termin oczekiwania.
O naszych spostrzeżeniach piszemy, aby może komuś to pomogło, aby się nie denerwował czekaniem, aby wiedział czego się spodziewać, itp. Skoro jednak tak bardzo to niektórym przeszkadza .... :P
Ostatnio zmieniony 24 mar 2019, 17:33 przez BEATA&KRZYSZTOF, łącznie zmieniany 1 raz.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

BEATA&KRZYSZTOF pisze:Ależ to zupełnie zbędne. My kompletnie nie przejmujemy się tym, czy ten karoq będzie, czy nie. Zapisałam nas na forum, aby wiedzieć, czy warto to auto kupić. Poza tym zawsze wychodzę z założenia, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. I tak właśnie odbieramy ten nieokreślony termin oczekiwania.
O naszych spostrzeżeniach piszemy, aby może komuś to pomogło, aby się nie denerwował czekaniem, aby wiedział czego się spodziewać, itp. Skoro jednak tak bardzo to niektórym przeszkadza .... :P
Jak się kompletnie nie przejmujecie, to znaczy że na co padł wybór? Toyota?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


BEATA&KRZYSZTOF

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: BEATA&KRZYSZTOF »

I tu Cię zaskoczę. Nadal nie jesteśmy zdecydowani. Tym bardziej, że pojawiła się kolejna opcja - audi A3 i Q3. Jedyne co mnie powstrzymuje to powiedzenie "4 zera na masce, a 5 za kierownicą" :D :D :D
To oczywiście żart jakby ktoś nie zrozumiał.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

Przed chwilą dosłownie oglądałem gościa z auto świata, w którym minn. porównywał Karoqa do Ateci i psioczył na zawieszenie Hiszpana. Ja nie jeździłem nim ale te z Kuraka mi odpowiada. Poza tym chwalę sobie fotele, są wygodniejsze niż w mojej poprzedniej Insignii co mnie bardzo zdumiewa. Miałem najwyższą wersję. Także B&K pewnie poczekają do tego 23 tygodnia ;)

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


funtchomas
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2019, 20:40
Samochód: VW T-Roc 2.0 TSI 4motion

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: funtchomas »

BEATA&KRZYSZTOF pisze: 24 mar 2019, 17:36 I tu Cię zaskoczę. Nadal nie jesteśmy zdecydowani. Tym bardziej, że pojawiła się kolejna opcja - audi A3 i Q3. Jedyne co mnie powstrzymuje to powiedzenie "4 zera na masce, a 5 za kierownicą" :D :D :D
To oczywiście żart jakby ktoś nie zrozumiał.
Myślę, że rozwiązanie Waszych zakupowych dylematów znajdzie się na 120 stronie tego wątku ;) Czekam na szczęśliwy finał :D

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: batman_xp1 »

BEATA&KRZYSZTOF pisze: 24 mar 2019, 17:36 I tu Cię zaskoczę. Nadal nie jesteśmy zdecydowani. Tym bardziej, że pojawiła się kolejna opcja - audi A3 i Q3. Jedyne co mnie powstrzymuje to powiedzenie "4 zera na masce, a 5 za kierownicą" :D :D :D
To oczywiście żart jakby ktoś nie zrozumiał.
Audi Q3 to inna półka cenowa.

ODPOWIEDZ