Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: PrzemasCeli »

Ja zamawiałem we wrześniu 2022 ale z zastrzeżeniem odbioru po nowym roku. Właśnie jest już w salonie, czas załatwić resztę formalności.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


gargamel
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2023, 22:31
Samochód: Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gargamel »

Zamówienie z polowy września i pierwsze info o , przybliżonym czasie realizacji umowy,koniec kwietnia . Auto bez szczególnych fajerwerków .
Wersja style, manual, elektryczna klapa bagażnika , aktywny tempomat, pakiet tech i jakies tam pierdółki .

greg13
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2022, 13:12
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: greg13 »

gargamel pisze: 30 mar 2023, 22:42 Zamówienie z polowy września i pierwsze info o , przybliżonym czasie realizacji umowy,koniec kwietnia . Auto bez szczególnych fajerwerków .
Wersja style, manual, elektryczna klapa bagażnika , aktywny tempomat, pakiet tech i jakies tam pierdółki .
Widze podobienstwo do mojego przypadku. Tez elektryczna klapa i aktywny tempomat. Moze to one wprowadzaja opoznienie w produkcji bo skrzynia manualna to wrecz przeciwnie. Koniec kwietnia to czas produkcji czy odbioru z salonu ?

gargamel
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2023, 22:31
Samochód: Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gargamel »

Na chwilę dzisiejszą trudno mi powiedzieć, ale z rozmowy telefonicznej wnioskowałem,ze chodzi o odbiór w końcu kwietnia , natomiast w e-mail , napisano o szacowanej dacie produkcji.

gargamel
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2023, 22:31
Samochód: Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gargamel »

Ponoć na chwilę obecną wydawane są Karoqi zamawiane w sierpniu .

Konto90
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2023, 17:56
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Konto90 »

Wydawane samochody są bez jakiej kolwiek logiki i ciężko doszukać się o co chodzi. Na forum na FB można sporo poczytać niektórzy nie odebrali jeszcze samochodów zamawianych w tamtym roku a dużo ludzi odebrało a zamawiali w lutym np. sam czekam na info o produkcji od 03.01.23 i brak informacji narazie.

gargamel
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2023, 22:31
Samochód: Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gargamel »

W umowie miałem termin odbioru do końca marca 23 .Na początku marca dealer zgłosił do centrali moje zamówienie jako priorytet . Ale co to daje nie mam pojęcia, aczkolwiek po tej interwencji w końcu dostałem informacje o przybliżonym terminie realizacji zamowienia.

Konto90
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2023, 17:56
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Konto90 »

Mój handlowiec twierdzi że mi też przypisują jakieś terminy produkcji ale brak statusy zamrożono do produkcji. Więc mi nawet nie mówi. Twierdzi że dopiero jak będzie zamrożony termin to mi powie bo teraz w jednym tygodniu termin jest a za tydzień już się zmienia. Także sam nie wiem co myśleć.

Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

Moje zamówienie z 3.01.2023 ma termin realizacji do 31.07.2023 ( wersja Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG plus parę dodatków ) na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo. Sprzedawca jest dobrej myśli mówiąc że termin produkcji będzie w końcu kwietnia lub w maju a od produkcji do odbioru trzeba liczyć około 2 tygodnie.
Pozdrawiam
Grzegorz

Konto90
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2023, 17:56
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Konto90 »

Czas pokaże, Ja czekam do 14 kwietnia na jakieś konkretne wieści. Jak nic się nie dowiem szukam czegoś dostępnego na rynku nie tylko w skodzie.

ODPOWIEDZ