Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
wildres
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:24
Samochód: Skoda karoq 1.5 dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: wildres »

longin260560 pisze: 19 paź 2021, 8:27
wildres pisze: 19 paź 2021, 8:24 Witam wszystkich nareszcie dostałem jakieś informacje- termin mam na 8 tydzień 2022r. ciekawe czy nic się nie zmieni
kiedy zamówiony?
W lipcu



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: abedul »

Ja przepraszam z gory ze sie wtrace, ale musialem podzielic sie tym memem znalezionym w czeskim internecie
niestety prawda jest bolesna .... zycze szybkich odbiorow

Obrazek

gos
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2021, 13:39
Samochód: Karog, 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gos »

Witam.
Dzisiaj dostałam info od mojego sprzedawcy, że wszystkie zamówienia na Karoqi będą realizowane na początku roku, ma to ponoć związek z planowanym faceliftem. Składaliśmy zamówienie w czerwcu, a mieliśmy już nawet podany tydzień produkcji na 45tydz. No i tak wszystko się poprzesuwalo.

Grzeg0rz65
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:03
Samochód: Skoda Karoq 1,5 Tsi 110kW

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzeg0rz65 »

Witam. Również otrzymałem informację o modelu po facelifcie ,ale jak auto będzie wyglądać, tego już nie potrafią pokazać. Mało profesjonalne.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

Witam,

Poluję na Karoq Sportline w TDI od lipca, doszukałem się nadchodzącego facelift i cały czas czekam by zamówić model po FL.
Z Waszych informacji wynika, że Skoda zapowiedziała produkcje FL po nowym roku a nie było jeszcze prezentacji odświeżonego.
Wiarygodne są te informacje i posiadacie jeszcze jakieś szersze info odnośnie FL? Bo wg tego co poprzednicy pisali, to mogę iść jutro zamawiać i dostanę już nowy model?

wildres
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:24
Samochód: Skoda karoq 1.5 dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: wildres »

kamska pisze: 24 paź 2021, 20:32 Witam,

Poluję na Karoq Sportline w TDI od lipca, doszukałem się nadchodzącego facelift i cały czas czekam by zamówić model po FL.
Z Waszych informacji wynika, że Skoda zapowiedziała produkcje FL po nowym roku a nie było jeszcze prezentacji odświeżonego.
Wiarygodne są te informacje i posiadacie jeszcze jakieś szersze info odnośnie FL? Bo wg tego co poprzednicy pisali, to mogę iść jutro zamawiać i dostanę już nowy model?
Ja zamówiłem w lipcu I mam informacje ze będzie na początku 2022r. po FL- tylko jeszcze nie mam informacji co się zmieni.

Endriu129
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2021, 10:56
Samochód: Skoda Karoq 1,5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Endriu129 »

Ja też czekam na ceny i jakieś szczegóły wersji poliftowej, bo wtedy podejmę decyzję czy zamawiać Karoqa czy Seata Atecę, którego również biorę pod uwagę.

gos
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2021, 13:39
Samochód: Karog, 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gos »

Wildres
Pisałeś, że auto jest wpisane na 8tydzien Nowego Roku, tj. praktycznie druga połowa lutego, a teraz piszesz, że z początkiem roku. Coś się zmieniło?

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

Byłem dziś w Skoda Bydgoszcz i dowiedziałem się, że produkcja FL zacznie się na początku marca, aktualnie cennik, konfigurator jest zmieniany pod model poliftowy i nie można zamawiać Karoq. Zostane poinformowany gdy się to zmieni, a na swój model mogę liczyć nie wcześniej niż wakacje 2022r ;)

wildres
Posty: 17
Rejestracja: 16 sie 2021, 19:24
Samochód: Skoda karoq 1.5 dsg

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: wildres »

Endriu129 pisze: 25 paź 2021, 11:02 Ja też czekam na ceny i jakieś szczegóły wersji poliftowej, bo wtedy podejmę decyzję czy zamawiać Karoqa czy Seata Atecę, którego również biorę pod uwagę.
Nic sie nie zmieniło cały czas 8 tydzień, chociaż wątpię żeby to był 8 tydzień- dzisiaj w wiadomościach podawali, że Skoda zamknęła fabryki. Myślę jednak ze jak będzie do kwietnia to będzie dobrze

ODPOWIEDZ