Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: WujTom »

Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: abedul »

Moze ktos juz wspominal, ale nie jest dziwne ze karoqa nie ma w konfiguratorze na niemieckiej stronie, na czeskiej jest odnosnik do dostepnych aut a na polskiej mozna dalej konfigurowac?

marfi
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 11:04
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marfi »

abedul pisze: 29 paź 2021, 15:04 Moze ktos juz wspominal, ale nie jest dziwne ze karoqa nie ma w konfiguratorze na niemieckiej stronie, na czeskiej jest odnosnik do dostepnych aut a na polskiej mozna dalej konfigurowac?
Taka sytuacja jest już co najmniej od sierpnia jak sprawdzałem.

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

WujTom pisze: 29 paź 2021, 13:00 Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
nieprawda, byłem 25pazdziernika w skodzie i zamawianie karoq jest zablokowane z powodu wdrazania konfiguratora dla fl.
Skad masz takie informacje?

gos
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2021, 13:39
Samochód: Karog, 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gos »

Zamawialiśmy Karoqa w czerwcu, miał trafić na linie prod. Jakoś w połowie listopada. Z wiadomych powodów chyba raczej nie trafi. Czy to znaczy , że będzie już produkowany w nowym roku po lifcie? Ktoś coś wie jak będzie wyglądać, kiedy mają zacząć produkcję? Coś mi się wydaje, że do końca roku możemy zapomnieć o jakichkolwiek informacjach od skody.

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: WujTom »

kamska pisze:
WujTom pisze: 29 paź 2021, 13:00 Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
nieprawda, byłem 25pazdziernika w skodzie i zamawianie karoq jest zablokowane z powodu wdrazania konfiguratora dla fl.
Skad masz takie informacje?
Dostałem info od sprzedawcy że 26 listopada otrzymali oficjalne pismo od skody.
Dlatego prosiłem aby ktoś kto ma zamówiony samochód i info że będzie to wersja po FL aby skontaktował się z dealerem i zapytał czy ma też takie info.

Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Puchacz »

WujTom pisze: 29 paź 2021, 13:00 Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
Mnie sprzedawca powiedział, że lift będzie nie wcześniej niż Q2 2022.
Jak widać co sprzedawca to inna plota.
Ja już miałem dość niepewności- skasowałem zamówienie do produkcji i wziąłem Karoqa z placu.
Odbieram 5/11, już nawet wczoraj go zarejestrowałem :)

RobertG7
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Puchacz pisze: 30 paź 2021, 10:55
WujTom pisze: 29 paź 2021, 13:00 Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
Mnie sprzedawca powiedział, że lift będzie nie wcześniej niż Q2 2022.
Jak widać co sprzedawca to inna plota.
Ja już miałem dość niepewności- skasowałem zamówienie do produkcji i wziąłem Karoqa z placu.
Odbieram 5/11, już nawet wczoraj go zarejestrowałem :)
Bo coś muszą mówić, żeby wyglądali na profesjonalistów
A co kuraka z placu - bardzo dobry ruch :) Nie pojmę chęci czekania 10 miesięcy na popularne auto

kamska
Posty: 74
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: kamska »

RobertG7 pisze: 30 paź 2021, 12:23
Puchacz pisze: 30 paź 2021, 10:55
WujTom pisze: 29 paź 2021, 13:00 Podobno facelifting został przesunięty na końcówkę 2022.
Czy ktoś to może potwierdzić u swojego sprzedawcy?
Mnie sprzedawca powiedział, że lift będzie nie wcześniej niż Q2 2022.
Jak widać co sprzedawca to inna plota.
Ja już miałem dość niepewności- skasowałem zamówienie do produkcji i wziąłem Karoqa z placu.
Odbieram 5/11, już nawet wczoraj go zarejestrowałem :)
Bo coś muszą mówić, żeby wyglądali na profesjonalistów
A co kuraka z placu - bardzo dobry ruch :) Nie pojmę chęci czekania 10 miesięcy na popularne auto

Raczej każdy z nas ma czym jeżdzić ( kupując auto za +150tys zł), ja będę to leasingował przez 4 lata i conajmniej głupio by mi było, widząc odmłodzony model z animacyjnym powiataniem i dynamicznymi kierunkowskazami, przejezdzajac pierwotna wersja bez tych bajerów, 4 lata plułbym sobie w brodę, że nie doczekałem kilku miesięcy...

coulomb
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2021, 23:35
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: coulomb »

RobertG7 pisze: 30 paź 2021, 12:23 Bo coś muszą mówić, żeby wyglądali na profesjonalistów
A co kuraka z placu - bardzo dobry ruch :) Nie pojmę chęci czekania 10 miesięcy na popularne auto
Denerwujące jest jednak to, że czasami kłamią w żywe oczy. Jak byłem w salonie w ostatnim tygodniu sierpnia, to sprzedawca zaklinał się, że na pewno (na 99%) do końca roku zdąży się wyprodukować. A nawet jakby na 1% coś się obsunęło, to daje mi gwarancję ceny. Nawet nie zająknął się, że może będzie wersja po liftingu z zaktualizowanym cennikiem.

Co do zamawiania - no cóż, czasami niektórzy z nas mają jakieś fetysze - np. mocniejszy silnik, hak, podgrzewana szyba czy asystent parkowania (dla żony). I tu już lista dostępnych modeli drastycznie się kurczy.

ODPOWIEDZ