Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Mars
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 05 lut 2024, 16:59Gratuluję! Tak sobie myślę, że jak przyspieszyli z Twoim planowanym na 9 tydzień to może ten mój z 8 też szybciej będzie 😉
I tego ci życzę!
Jak sobie przypomnę, że w mojej umowie terminem produkcji był przełom lipca i sierpnia '24, to jestem w szoku, że tak szybko to idzie. Przecież to raptem 2 (słownie dwa) miesiące od zamówienia :). Na zlot karawaningowy "U Sikory" pojedziemy "Sportlinem". Zajebioza!


HDK ZdZN

Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

Mars pisze: 05 lut 2024, 17:35
I tego ci życzę!
Jak sobie przypomnę, że w mojej umowie terminem produkcji był przełom lipca i sierpnia '24, to jestem w szoku, że tak szybko to idzie. Przecież to raptem 2 (słownie dwa) miesiące od zamówienia :). Na zlot karawaningowy "U Sikory" pojedziemy "Sportlinem". Zajebioza!
Dzięki! 😉 Nie wiem jak fabryki mają zorganizowaną pracę, ale mam inny silnik niż Ty i u mnie nie koniecznie będzie szybciej. Niemniej jednak nadzieja jest spora 😅

Mars
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

GGrz pisze: 05 lut 2024, 18:10Dzięki! 😉 Nie wiem jak fabryki mają zorganizowaną pracę, ale mam inny silnik niż Ty i u mnie nie koniecznie będzie szybciej. Niemniej jednak nadzieja jest spora 😅
19. lutego mam dostać info od dealera o statusie auta. To dopiero będą konkrety. Z tego forum wywnioskowałem, że silnik 2,0 TSI bardzo opóźnia produkcję, a tu dokładnie odwrotne info od dealera.
HDK ZdZN

psychogol
Posty: 27
Rejestracja: 17 lip 2023, 10:57
Samochód: Mazda 3, 150KM, benzyna

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: psychogol »

6 września zamawiałem tsi 2.0, bogate wyposażenie, z wyjątkiem szyberdachu i ogrzewania (postojowego, 3-strefowego) i dziś do mnie zadzwonili, że produkcja to 12 tydzień i że powinno być gdzieś na przełomie marzec/kwiecień.

Mars
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

psychogol pisze: 12 lut 2024, 11:37 6 września zamawiałem tsi 2.0, bogate wyposażenie, z wyjątkiem szyberdachu i ogrzewania (postojowego, 3-strefowego) i dziś do mnie zadzwonili, że produkcja to 12 tydzień i że powinno być gdzieś na przełomie marzec/kwiecień.
Może kolorem lakieru się nie wstrzeliłeś ;). Jaki zamówiłeś?
HDK ZdZN

psychogol
Posty: 27
Rejestracja: 17 lip 2023, 10:57
Samochód: Mazda 3, 150KM, benzyna

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: psychogol »

Mars pisze: 12 lut 2024, 12:04 Może kolorem lakieru się nie wstrzeliłeś ;). Jaki zamówiłeś?
Nic specjalnego chyba: szary graphite metalizowany, ale w umowie mam prawdopodobny odbiór ostatni maja

Mars
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2023, 4:34
Samochód: Skoda Karoq Sportline, 2,0 TSI.

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Mars »

psychogol pisze: 12 lut 2024, 12:08Nic specjalnego chyba: szary graphite metalizowany, ale w umowie mam prawdopodobny odbiór ostatni maja
No to mamy ten sam kolor.
HDK ZdZN

Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

psychogol pisze: 12 lut 2024, 11:37 6 września zamawiałem tsi 2.0, bogate wyposażenie, z wyjątkiem szyberdachu i ogrzewania (postojowego, 3-strefowego) i dziś do mnie zadzwonili, że produkcja to 12 tydzień i że powinno być gdzieś na przełomie marzec/kwiecień.
To standartowy czas oczekiwania ja też czekałem 8,5 miesiąca na 2.0 tsi
Pozdrawiam
Grzegorz

GGrz
Posty: 23
Rejestracja: 12 sty 2024, 18:04
Samochód: Skoda Karoq Sportline 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: GGrz »

Mój handlowiec dzisiaj przy okazji załatwiania finansowania mówił, ze w 13 tygodniu rusza produkcja nowych wersji i że teraz będą spore dostawy karoqów (starają się wypchać dotychczasowe zamówienia do 12 tyg.).
Mój termin nie uległ przyspieszeniu - pozostał 8 tydzień. Za to podobno kamiqi mają ostatnio 2 tygodniowe opóźnienie, a to przecież ta sama fabryka, więc mam nadzieję, że zła passa nie przejdzie na nasze modele, bo nie ukrywam końcówka oczekiwania jest straszna 😜

psychogol
Posty: 27
Rejestracja: 17 lip 2023, 10:57
Samochód: Mazda 3, 150KM, benzyna

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: psychogol »

GGrz pisze: 15 lut 2024, 20:15 Mój handlowiec dzisiaj przy okazji załatwiania finansowania mówił, ze w 13 tygodniu rusza produkcja nowych wersji i że teraz będą spore dostawy karoqów (starają się wypchać dotychczasowe zamówienia do 12 tyg.).
Mój termin nie uległ przyspieszeniu - pozostał 8 tydzień. Za to podobno kamiqi mają ostatnio 2 tygodniowe opóźnienie, a to przecież ta sama fabryka, więc mam nadzieję, że zła passa nie przejdzie na nasze modele, bo nie ukrywam końcówka oczekiwania jest straszna 😜
A wiesz czym się różnią te wersje?

ODPOWIEDZ