Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Awatar użytkownika
M_Kurak
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2018, 8:22
Samochód: Skoda Karoq 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M_Kurak »

Wszyscy czekający i zniecierpliwieni wydłużającym się terminem realizacji zamówienia mogą dzwonić na infolinię i prosić o formularz reklamacyjny. Jest też formularz kontaktowy na stronie Skody. Pisanie może nie przyspieszy, ale powinno dać do myślenia centrali w Poznaniu. Była już taka sytuacja w Skodzie (chyba Superb), że z tego tytułu nadano takie upusty cen, które rekompensowały długie oczekiwanie.
Kto pyta nie błądzi tym bardziej, że nikt w pionie realizacji zamówień nie jest w stanie podać jakie zasady przyjęto przy ustalaniu kolejności realizacji zamówień.
Co myślicie o takiej akcji :?: :?: :?:



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Weronika
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:01
Samochód: Skoda Karoq 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Weronika »

M_Kurak pisze: 29 paź 2018, 21:47 Wszyscy czekający i zniecierpliwieni wydłużającym się terminem realizacji zamówienia mogą dzwonić na infolinię i prosić o formularz reklamacyjny. Jest też formularz kontaktowy na stronie Skody. Pisanie może nie przyspieszy, ale powinno dać do myślenia centrali w Poznaniu. Była już taka sytuacja w Skodzie (chyba Superb), że z tego tytułu nadano takie upusty cen, które rekompensowały długie oczekiwanie.
Kto pyta nie błądzi tym bardziej, że nikt w pionie realizacji zamówień nie jest w stanie podać jakie zasady przyjęto przy ustalaniu kolejności realizacji zamówień.
Co myślicie o takiej akcji :?: :?: :?:
Dzwoniłam chwilę temu na infolinię. Mężczyzna, z którym rozmawiałam nie jest w stanie udzielić mi informacji, sam wspomniał o formularzu reklamacyjnym. I tutaj mam do Was pytanie: jak to wszystko ubrać w słowa, żeby chociaż miało jakiś odzew?
Szczerze to jestem zielona w te klocki...

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: PauLkr »

Moim zdaniem wiążąca jest umowa, gdy ten termin jest przekroczony możecie próbować coś ugrać. Może być ciężko bo popyt na Karoqa jest niesamowity, podobnie jak na inne auta tej klasy. Jak rozwiążecie umowę to dostaniecie zwrot zaliczki, diler wie że takie auto długo na placu nie postoi i sprzeda się nawet bez upustów. Na swojego Karoqa czekałem dokładnie pół roku, Z ostrzeżeń które dostałem od dilera wynikało że może być sporo dłużej, dlatego zaproponował że nie będzie limitu czasu, ani zaliczki. Mogłem się w każdej chwili wycofać, ale cierpliwie czekałem i pewnego dnia okazało się że termin wskoczył znacznie szybciej niż wynikało to z początkowych deklaracji.

Co do wersji to ja już miesiąc temu dostałem MY2019 więc nie trzeba czekać do przyszłego roku. Od podłokietnika bardziej chyba cieszy potrójny skok w drzwiach przy otwieraniu.

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: marcin »

PauLkr pisze: 30 paź 2018, 16:52 .........Od podłokietnika bardziej chyba cieszy potrójny skok w drzwiach przy otwieraniu.
Na ten skok drzwi zwróciłem uwagę dopiero po opiniach na forum..... i wtedy zaczęło mi to przeszkadzać, że tylko 2.....

:D :x

Awatar użytkownika
M_Kurak
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2018, 8:22
Samochód: Skoda Karoq 1,5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: M_Kurak »

Weronika pisze: 30 paź 2018, 16:36
M_Kurak pisze: 29 paź 2018, 21:47 Wszyscy czekający i zniecierpliwieni wydłużającym się terminem realizacji zamówienia mogą dzwonić na infolinię i prosić o formularz reklamacyjny. Jest też formularz kontaktowy na stronie Skody. Pisanie może nie przyspieszy, ale powinno dać do myślenia centrali w Poznaniu. Była już taka sytuacja w Skodzie (chyba Superb), że z tego tytułu nadano takie upusty cen, które rekompensowały długie oczekiwanie.
Kto pyta nie błądzi tym bardziej, że nikt w pionie realizacji zamówień nie jest w stanie podać jakie zasady przyjęto przy ustalaniu kolejności realizacji zamówień.
Co myślicie o takiej akcji :?: :?: :?:
Dzwoniłam chwilę temu na infolinię. Mężczyzna, z którym rozmawiałam nie jest w stanie udzielić mi informacji, sam wspomniał o formularzu reklamacyjnym. I tutaj mam do Was pytanie: jak to wszystko ubrać w słowa, żeby chociaż miało jakiś odzew?
Szczerze to jestem zielona w te klocki...
Najlepiej w prostych słowach wskazać swoje niezadowolenie z takiej sytuacji i domagać sie pokazania zasad ustalanie listy kolejkowej. Płacimy przecież niemałą kasę za samochód, Takie zasady powinny być jawne i przejrzyste.

PanPyś
Posty: 44
Rejestracja: 13 mar 2018, 19:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG Style MY2019

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: PanPyś »

Do osób które zamawiały MY 2018 a przyjechał MY 2019. Sprawdźcie czy samochód nie ma gratisów. W moim w bagażniku był system siatek i przegrody na rzepy do blokowania bagażu, ani jednego ani drugiego nie zamawiałem. Salon mówi, że "tak przyjechał".

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: PauLkr »

PanPyś pisze:Do osób które zamawiały MY 2018 a przyjechał MY 2019. Sprawdźcie czy samochód nie ma gratisów. W moim w bagażniku był system siatek i przegrody na rzepy do blokowania bagażu, ani jednego ani drugiego nie zamawiałem. Salon mówi, że "tak przyjechał".
W wersji style 2018 miało to być i tak przyszło w moim 2019.
U mnie bez gratisów :(

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Kraq »

PauLkr pisze: 31 paź 2018, 10:22
PanPyś pisze:Do osób które zamawiały MY 2018 a przyjechał MY 2019. Sprawdźcie czy samochód nie ma gratisów. W moim w bagażniku był system siatek i przegrody na rzepy do blokowania bagażu, ani jednego ani drugiego nie zamawiałem. Salon mówi, że "tak przyjechał".
W wersji style 2018 miało to być i tak przyszło w moim 2019.
U mnie bez gratisów :(
W moim Style 2018 siatki (trzy) były w standardzie. Przy okazji mam pytanie do Skody, gdzie mam założyć trzecią mniejszą siatkę skoro w przypadku foteli standardowych z prawej strony bagażnika nie ma drugiej belki z zaczepami dla tej siatki. W tym miejscu jest trójkąt w etui. Ktoś w Skodzie chyba nie przemyślał tego rozwiązania.

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: PauLkr »

Kraq pisze: 31 paź 2018, 13:54 W moim Style 2018 siatki (trzy) były w standardzie. Przy okazji mam pytanie do Skody, gdzie mam założyć trzecią mniejszą siatkę skoro w przypadku foteli standardowych z prawej strony bagażnika nie ma drugiej belki z zaczepami dla tej siatki. W tym miejscu jest trójkąt w etui. Ktoś w Skodzie chyba nie przemyślał tego rozwiązania.
U mnie były już zamontowane w płaszczyznach (od najmniejszej do największej):
- lewej bocznej ścianki,
- oparcia kanapy
- podłogi

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: batman_xp1 »

Kraq pisze: 31 paź 2018, 13:54
PauLkr pisze: 31 paź 2018, 10:22
PanPyś pisze:Do osób które zamawiały MY 2018 a przyjechał MY 2019. Sprawdźcie czy samochód nie ma gratisów. W moim w bagażniku był system siatek i przegrody na rzepy do blokowania bagażu, ani jednego ani drugiego nie zamawiałem. Salon mówi, że "tak przyjechał".
W wersji style 2018 miało to być i tak przyszło w moim 2019.
U mnie bez gratisów :(
W moim Style 2018 siatki (trzy) były w standardzie. Przy okazji mam pytanie do Skody, gdzie mam założyć trzecią mniejszą siatkę skoro w przypadku foteli standardowych z prawej strony bagażnika nie ma drugiej belki z zaczepami dla tej siatki. W tym miejscu jest trójkąt w etui. Ktoś w Skodzie chyba nie przemyślał tego rozwiązania.
Składasz tylną kanapę i zaczepiasz siatkę za uszy , składasz tylną kanapę. Koniec

ODPOWIEDZ