Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

rymimarcin pisze: 14 gru 2018, 22:41 Dzisiaj odebrałem swój samochód, Style 1.5 TSI i trochę dodatków. Zamówiony 18 września 2018. Więc jakoś się da :)
Szczerze mówiąc osobiście wolałbym już odebrać 14.01 niż w grudniu. Zawsze to kolejny rok ;) Ale i tak gratuluję krótkiego okresu czekania :)



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

ischmaru pisze: 15 gru 2018, 12:08
michjed pisze: 15 gru 2018, 11:15
ischmaru pisze: Farciarz ;)
Eeee tam ....pewnie spadł z lawety Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pozostaje nam cieszyć się twoim szczęściem :) i czekać aż nasze spadną z lawety - choć kusi mnie jednak octavia która jest do odbioru od ręki :)
Octavia fajna ale to nie SUV-ik. Osobiście po przeszło 35 latach jeżdżenia hatchbackami i sedanami chcę się cieszyć z jazdy innym nadwoziem. Ale jeśli komuś nie sprawia różnicy a chce mieć nowy samochód spod znaku "kuraka" to OK. Miałem kiedyś Octavię, też od nowości i sprawdziła się w 100% :)

rymimarcin
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:44
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: rymimarcin »

Mój poprzedni samochód to Octavia III i też nie mogę narzekać, wręcz polecam. Pojemność bagażnika ogromna, komfort jazdy bardzo dobry, spalanie jak na silnik benzynowy bardzo rozsądne. Zobaczymy jak "kurak" się sprawdzi.
Andrew1962 pisze: 18 gru 2018, 15:17
rymimarcin pisze: 14 gru 2018, 22:41 Dzisiaj odebrałem swój samochód, Style 1.5 TSI i trochę dodatków. Zamówiony 18 września 2018. Więc jakoś się da :)
Szczerze mówiąc osobiście wolałbym już odebrać 14.01 niż w grudniu. Zawsze to kolejny rok ;) Ale i tak gratuluję krótkiego okresu czekania :)
Ciągle jest mit rocznika. Mam MY19, jak ktoś będzie chciał kupić to nie będzie zwracał uwagi czy to jest grudzień 2018 czy styczeń 2019. Takie mam doświadczenia ze sprzedaży wspomnianej wyżej Octavii.

ischmaru
Posty: 24
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:56
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: ischmaru »

Octavia fajna ale to nie SUV-ik. Osobiście po przeszło 35 latach jeżdżenia hatchbackami i sedanami chcę się cieszyć z jazdy innym nadwoziem. Ale jeśli komuś nie sprawia różnicy a chce mieć nowy samochód spod znaku "kuraka" to OK. Miałem kiedyś Octavię, też od nowości i sprawdziła się w 100% :)
wiem wiem... między innymi stąd nasz wybór... chcemy coś wyższego :) ale to czekanie mnie dołuje... co innego gdyby człowiek znał termin a jak się słyszy może styczeń... może luty a może maj to cholera bierze... mimo fajnych samochodów trochę Skoda ma słabe podejście do klientów ...

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Andrew1962 »

rymimarcin pisze: 18 gru 2018, 19:43 ...

Ciągle jest mit rocznika. Mam MY19, jak ktoś będzie chciał kupić to nie będzie zwracał uwagi czy to jest grudzień 2018 czy styczeń 2019. Takie mam doświadczenia ze sprzedaży wspomnianej wyżej Octavii.
Ja akurat nie mam z tym problemu ale te nasze rodzime, polskie zasady kupowania aut oczami i na rocznik i przebieg są bezlitosne ;) Jak gość ma okazję kupić auto z komisu z rocznika młodszego i przebiegiem do 150k km (niby bezwypadkowe) a drugie od 1szego właściciela starsze, z większym przebiegiem (na 100% bezwypadkowe) i droższe to zgadnij na które się 80% kupujących zdecyduje?

mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: mans »

rymimarcin pisze: 14 gru 2018, 22:41 Dzisiaj odebrałem swój samochód, Style 1.5 TSI i trochę dodatków. Zamówiony 18 września 2018. Więc jakoś się da :)
Chyba coś rzeczywiście drgnęło bo coraz więcej Karoqów jest dostępnych od ręki ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kar ... 33f2e79543

Tutaj mamy na dzień dobry 10tys.zł rabatu ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kar ... 278fffaa80

ekim
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2018, 14:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq 2.0TDI 190KM 4x4 DSG

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: ekim »

Czy ktos sie orientuje jak to jest jak na zamowieniu z listopada mam ze auto bedzie wydane do konca marca, pojawil sie juz w systemie 6 tydzien 2019 a pozniej zniknal i info ze od 17 tygodnia ruszy produkcja zamowionej wersji?... Mozna cos wywalczyc - jakies dodatkowe wyposazenie etc? Zamowilem 2.0tdi 4x4 190km.

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

No to ciekawostka, dostałem telefon i mam do odbioru Karoqa zamówionego pod koniec września. 1,5TSI Style, pakiet komfort plus jakieś tam dodatki. Teraz mam dysonans emocjonalny bo z jednej strony się ciesze a z drugiej trochę lipa odebrać samochód w styczniu i mieć od razu roczny :/

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Shadoon »

c#Hunter pisze:No to ciekawostka, dostałem telefon i mam do odbioru Karoqa zamówionego pod koniec września. 1,5TSI Style, pakiet komfort plus jakieś tam dodatki. Teraz mam dysonans emocjonalny bo z jednej strony się ciesze a z drugiej trochę lipa odebrać samochód w styczniu i mieć od razu roczny :/
Nie przejmowalbym sie data produkcji. Cieszylbym sie jazda.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: c#Hunter »

Shadoon pisze: 27 gru 2018, 12:17
c#Hunter pisze:No to ciekawostka, dostałem telefon i mam do odbioru Karoqa zamówionego pod koniec września. 1,5TSI Style, pakiet komfort plus jakieś tam dodatki. Teraz mam dysonans emocjonalny bo z jednej strony się ciesze a z drugiej trochę lipa odebrać samochód w styczniu i mieć od razu roczny :/
Nie przejmowalbym sie data produkcji. Cieszylbym sie jazda.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Nic innego mi nie pozostaje ;) Tylko teraz taki paradoks, salon nie zarobił bo sprzedają mi go z zerową marżą, ja nie zarobiłem bo i tak kupuje starszy rocznik, przy odsprzedaży jak krew w piach. Bez sensu to wszystko :E Zastanawiam się tylko jak jest układana ta kolejka, bo ja i co niektórzy z forum dostawali od początku znacznie krótsze terminy. Wychodzi na to, że w moim przypadku, nie były to fałszywe obietnice :/

ODPOWIEDZ