Active Info Display

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Active Info Display

Post autor: marcin »

hygge pisze: 13 lut 2018, 21:01 Ja osobiście czekam na AID jak również na poduszki powietrzne dla drugiego rzędu siedzeń i podłokietnik dla tylniej kanapy. AID ma być dostępny od 27 tygodnia 2018
27 tydzień to początek lipca 2018,
Czyli auto bedziesz miał na Boże Narodzenie :-)

Zawsze można czekać, bo cos dołożą, poprawią, itd ... a czas ucieka, biorąć Varioflex jest podłokietnik, a za ekran zamiast zegarów to powinni zniżkę dawać, a nie kazać dopłacać. Kawałek wyświetlacza oprogramowaniem jest kilka razy tańszy niż analogowe zegary, ale płacisz za "bajer".

Lepiej jak by dali Head Up display pod szybą.



Sponsor

Re: Active Info Display

Sponsor


hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Re: Active Info Display

Post autor: hygge »

@marcin - planuje zakup docelowo na początek 2019. Nie chce varioflex'a z jednego prostego powodu - bezpośrednia "dziura" do bagaznika - przy zwykłym podłokietniku nie ma takiego problemu. Od 27 tygodnia produkcji wchodzi kilka dodatkowych rzeczy, które dla mnie osobiście są ważne przy zakupie auta na okres dłuższy niż 3 lata leasingu.

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Active Info Display

Post autor: marcin »

@ hygge
To prawda, jest to minus, ale i tak się zdecydowałem, obym nie narzekał :-) z drugiej strony ja z tyłu nie jeżdże tylko córa (jeszcze w foteliku, później na "dupniku").
Zależy jak będzie wyglądał. Czy zrobią jakieś miejsca na kubek/butelkę tak jak w Varioflexie?

Masz jakieś info co jeszcze mają w planach? Może kamere 360st dołożą tak jak ma Ateca?

hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Re: Active Info Display

Post autor: hygge »

Ja mam nadzieje tylko, że wraz z podłokietnikiem, zrobią przejście do bagażnika, tak, żeby ze spokojem można narty przewozić...

A z "dodatków" które wchodzą od 27 tygodnia produkcji to skóra/alcantara/mix dla aut bez Varioflex, podłokietnik, boczne poduszki powietrzne dla tylnej kanapy i AID :)

https://ibb.co/bsQVGw

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Active Info Display

Post autor: Kraq »

hygge pisze: 15 lut 2018, 10:43 Ja mam nadzieje tylko, że wraz z podłokietnikiem, zrobią przejście do bagażnika, tak, żeby ze spokojem można narty przewozić...

A z "dodatków" które wchodzą od 27 tygodnia produkcji to skóra/alcantara/mix dla aut bez Varioflex, podłokietnik, boczne poduszki powietrzne dla tylnej kanapy i AID :)

https://ibb.co/bsQVGw
Prawdopodobnie będzie coś takiego (tak jak w Seacie)
https://www.skoda-storyboard.com/en/pre ... a_00070-3/
Też bym to przejście chciał, ale trzeba się spieszyć, żeby nie dostać GPF-a po wakacjach.

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Active Info Display

Post autor: elektrod »

VW już daje silniki z GPFem do niektórych modeli.

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Active Info Display

Post autor: tborowsk »

Miałem pierwotnie czekać na cyfrowe zegary, ale jak dealer zadzwonił i powiedział, że produkcja będzie w 16 tygodniu tego roku (auto zamówione 12 lutego), to zrezygnowałem. Chęć posiadania nowego samochodu szybciej była silniejsza :)

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Active Info Display

Post autor: M a r c i n »

Cyfrowe zegary ruszają d 16 tygodnia w Octavii i Karoqu. Wejdą też prawdopodobnie do pozostałych modeli wraz MY2019. (W Kodiaqu L&K na przykład i tam chyba nawet będą standardem :) )

Do Octavii i Karoqa 1600zł miały wstępnie kosztować.

Fascynuje mnie Wasze przerażenie GPF'em... Niech mi ktoś tylko wytłumaczy dlaczego ;) Jako inżynier z sporą wiedzą z zakresu budowy silników i samochodów, gwarantuje Wam, że nie ma czego się bać :)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Islandermw
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2017, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI z DSG

Re: Active Info Display

Post autor: Islandermw »

M a r c i n pisze: 26 lut 2018, 19:09 Cyfrowe zegary ruszają d 16 tygodnia w Octavii i Karoqu.
Marcin czy dobrze rozumiem, że zamawiać AID będzie można „już” od 16 tygodnia, a pierwsze Karoq’i z AID wskoczą na produkcję w tygodniu 27?

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 81
Rejestracja: 18 paź 2017, 13:23

Re: Active Info Display

Post autor: Carly_pl »

AID prawdopodobnie wejdzie w roku modelowym 2019, ale nie mam tego potwierdzonego.
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

ODPOWIEDZ