Active Info Display

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Active Info Display

Post autor: M a r c i n »

marcin pisze: 27 kwie 2018, 18:27 Wg mnie cyfrowe powinny byc w standardzie. Kawalek tabletu z oprogranowaniem jest tanszy niz mnostwo czesci mechanicznych ktore trzeba zlozyc.
Ale placi sie za bajer..
A ja bym dopłacał żeby ich nie było :)


Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Sponsor

Re: Active Info Display

Sponsor


Darek
Posty: 131
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:46

Re: Active Info Display

Post autor: Darek »

W zegarach ze wskazówką praktycznie nie ma mechaniki. Naprawiałem sobie szwankujący immobilizer w Fabii 2002 i tam są wyłącznie silniki wskazówek napędzane elektronicznie. Natomiast w panelach LCD dodatkowo płacimy za nieudane sztuki z martwymi pikselami, które są odrzucane podczas produkcji.

Mariusz
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2018, 20:23

Re: Active Info Display

Post autor: Mariusz »

Wirtualne zegary beda montowane od sierpnia, cena 1800zl. Ja zamawialem w piatek karoqa juz z tymi zegarami.

sev
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2018, 8:47

Re: Active Info Display

Post autor: sev »

Mariusz, na astronie jeszcze tej opcji nie ma. Mają nowe cenniki?

Darek
Posty: 131
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:46

Re: Active Info Display

Post autor: Darek »

To ja odpowiem, bo pisałem już wcześniej i widziałem na własne oczy. Dealerzy dostali załącznik do cennika i mogą przyjmować zamówienia. Ze dwa tygodnie temu miałem propozycję dołożenia AID w cenie 1.800.

Było tam jeszcze kilka opcji, o których pisano w innych wątkach: tapicerka skórzana i Alcantara (a w zasadzie jej odpowiednik o nazwie Suedia) bez konieczności łączenia z Varioflex, podłokietnik w tylnych siedzeniach i chyba zawieszenie adaptacyjne, ale tu mógłbym skłamać.

Mariusz
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2018, 20:23

Re: Active Info Display

Post autor: Mariusz »

sev pisze: 29 kwie 2018, 8:05 Mariusz, na astronie jeszcze tej opcji nie ma. Mają nowe cenniki?
Nie ma wlasnie w konfiguratorze ale mi salon dopisal recznie

Luisnazariodelima
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2018, 11:59

Re: Active Info Display

Post autor: Luisnazariodelima »

Witam
Pytalem wczoraj w salonie i nie maja jeszcze żadnej informacji odnośnie AID. W konfiguratorze tez nic nie ma. Także nie wiem jak mogą dopisać ręcznie???

Mariusz
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2018, 20:23

Re: Active Info Display

Post autor: Mariusz »

Bo dostepny bedzie od sierpnia. Nie wiem jak dopisuja ale jak pisalem massmaila do salnow yo czesc woedziala jak doposac a czesc nie. Podejrzewam ze zalezy to od foswiadczenia sprzedawcy. Mi np w gdansku jedna p. Sprzedawca nie pptrafila poqiedziec czy material w mixie bedzie w ksztalcie wypuklych rombow... powiedziala ze moze trafia sie plaskie bo to zalezy pd fabryki... a inny doswiadczony dopiero powoedzial ze na 100% beda wypukle

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Virtual Cockpit po polsku

Post autor: Shadoon »

Czy widział ktoś może już te zegary wirtualne dla Škody Karoq w polskiej wersji językowej? Bo rozumiem, że jest w nich pełna polska wersja językowa...

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Virtual Cockpit po polsku

Post autor: Shadoon »

Jakby ktoś z Was miał możliwość wklejenia zdjęcia z tymi wirtualnymi zegarami w polskiej wersji językowej, to poproszę.

ODPOWIEDZ