Active Info Display

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Active Info Display

Post autor: Shadoon »

I co ktoś ma Virtual Cockpit i Amundsen? Czy można wrzucić mapę na zegary, a na Amundsenie mieć inny ekran, np. menu radia, czy telefonu? Mile widziana fota ;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Active Info Display

Sponsor


rymimarcin
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:44
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Active Info Display

Post autor: rymimarcin »

Shadoon pisze: 10 lut 2019, 16:29 I co ktoś ma Virtual Cockpit i Amundsen? Czy można wrzucić mapę na zegary, a na Amundsenie mieć inny ekran, np. menu radia, czy telefonu? Mile widziana fota ;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mam taką właśnie konfigurację.
Jeśli wrzucisz mapę na zegary, na Amundsenie masz wyświetlane tylko wskazówki nawigacji (kolejne manewry) jeśli wybierzesz opcję NAV. Pozostałe opcje (radio, tel itp) działają bez ograniczeń.
Jedyne ograniczenie jest takie że jak podłącze CarPlay, to zamiast danych wbudowanej nawigacji (mapy, manewry) jest komunikat że używana jest nawigacja z urządzenia mobilnego. Czyli nie można mieć równolegle Google Maps i nawigacji wbudowanej.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Active Info Display

Post autor: Shadoon »

rymimarcin pisze:
Shadoon pisze: 10 lut 2019, 16:29 I co ktoś ma Virtual Cockpit i Amundsen? Czy można wrzucić mapę na zegary, a na Amundsenie mieć inny ekran, np. menu radia, czy telefonu? Mile widziana fota ;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mam taką właśnie konfigurację.
Jeśli wrzucisz mapę na zegary, na Amundsenie masz wyświetlane tylko wskazówki nawigacji (kolejne manewry) jeśli wybierzesz opcję NAV. Pozostałe opcje (radio, tel itp) działają bez ograniczeń.
Jedyne ograniczenie jest takie że jak podłącze CarPlay, to zamiast danych wbudowanej nawigacji (mapy, manewry) jest komunikat że używana jest nawigacja z urządzenia mobilnego. Czyli nie można mieć równolegle Google Maps i nawigacji wbudowanej.
Dziękuję za info! Zadowolony jesteś z Virtual Cockpitu?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


rymimarcin
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:44
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Active Info Display

Post autor: rymimarcin »

Shadoon pisze: 11 lut 2019, 15:44
rymimarcin pisze:
Shadoon pisze: 10 lut 2019, 16:29 I co ktoś ma Virtual Cockpit i Amundsen? Czy można wrzucić mapę na zegary, a na Amundsenie mieć inny ekran, np. menu radia, czy telefonu? Mile widziana fota ;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mam taką właśnie konfigurację.
Jeśli wrzucisz mapę na zegary, na Amundsenie masz wyświetlane tylko wskazówki nawigacji (kolejne manewry) jeśli wybierzesz opcję NAV. Pozostałe opcje (radio, tel itp) działają bez ograniczeń.
Jedyne ograniczenie jest takie że jak podłącze CarPlay, to zamiast danych wbudowanej nawigacji (mapy, manewry) jest komunikat że używana jest nawigacja z urządzenia mobilnego. Czyli nie można mieć równolegle Google Maps i nawigacji wbudowanej.
Dziękuję za info! Zadowolony jesteś z Virtual Cockpitu?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Tak, jestem zadowolony.
Specjalnie czekałem z zamówieniem samochodu do września aby zamówić Virtual Cockpit. Może nie ma zbyt wielu opcji konfiguracyjnych ale i tak jest to fajny i funkcjonalny bajer. Zobaczymy jak będzie z widocznością wskaźników w pełnym letnim słońcu.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Active Info Display

Post autor: Shadoon »

Mnie tez to zastanawia, czy w pelnym sloncu dobrze widac na tym "displeju". Ktos sprawdzal?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Active Info Display

Post autor: tomekk »

Virtual cockpit jak dla mnie w ogóle nie dostosowany do pozycji kierowcy.... Nie wydaje on się wam zbyt "pionowy" i za mało nachylony w porównaniu do standardowych zegarów? Jeżdżąc z VC miałem wrażenie, że wskaźniki są skierowane do pasażerów drugiego rzędu, a nie kierowcy...

Marcus
Posty: 102
Rejestracja: 22 kwie 2018, 23:25
Lokalizacja: Beskidy
Samochód: Karoq 1.5 TSi DSG 4x4

Re: Active Info Display

Post autor: Marcus »

tomekk pisze: 19 maja 2019, 2:06 Virtual cockpit jak dla mnie w ogóle nie dostosowany do pozycji kierowcy.... Nie wydaje on się wam zbyt "pionowy" i za mało nachylony w porównaniu do standardowych zegarów? Jeżdżąc z VC miałem wrażenie, że wskaźniki są skierowane do pasażerów drugiego rzędu, a nie kierowcy...
Tez miałem takie wrażenie. Chodzi właśnie o to żeby odbijał mniej słońca w strone oczu. W audi jest to samo. W każdym razie ja VC zamówiłem.

mike
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2018, 11:13
Samochód: Seat Ateca FR 1.5TSI DSG

Re: Active Info Display

Post autor: mike »

Marcus pisze: 19 maja 2019, 10:11
tomekk pisze: 19 maja 2019, 2:06 Virtual cockpit jak dla mnie w ogóle nie dostosowany do pozycji kierowcy.... Nie wydaje on się wam zbyt "pionowy" i za mało nachylony w porównaniu do standardowych zegarów? Jeżdżąc z VC miałem wrażenie, że wskaźniki są skierowane do pasażerów drugiego rzędu, a nie kierowcy...
Tez miałem takie wrażenie. Chodzi właśnie o to żeby odbijał mniej słońca w strone oczu. W audi jest to samo. W każdym razie ja VC zamówiłem.
I będziesz na pewno super zadowolony bo VC to świetna sprawa, dużo możliwości konfiguracji, przejrzystość, duża ilość informacja na jednym ekranie. Ja osobiście jestem BARDZO zadowolony.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Active Info Display

Post autor: Shadoon »

Co tak naprawde mozna odczytac z "przyspieszenia" na virtual cockpit? Chodzi mi o ustawienie wizualizacji przyspieszenia ma VC. To cos konkretnego wskazuje, do czegoś przydatne?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Marcus
Posty: 102
Rejestracja: 22 kwie 2018, 23:25
Lokalizacja: Beskidy
Samochód: Karoq 1.5 TSi DSG 4x4

Re: Active Info Display

Post autor: Marcus »

Shadoon pisze: 25 paź 2019, 20:54 Co tak naprawde mozna odczytac z "przyspieszenia" na virtual cockpit? Chodzi mi o ustawienie wizualizacji przyspieszenia ma VC. To cos konkretnego wskazuje, do czegoś przydatne?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Chyba do niczego. nawet nie do końca jestem pewien czy on faktycznie pokazuje przyśpieszenia. Apka odpalona w telefonie pokazuje coś zupełnie inaczej ;) Generalnie dużo opcji to zwykły bajer nie wnoszący nic. Ale i tak VC robi robotę i cieszę się że zamówiłem. Jak ktoś ogląda to pierwsze co mówi, wow jak w AUDI ;)

ODPOWIEDZ