Podgrzewana przednia szyba

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: elektrod »

W Karoqu szyba podgrzewana ma druciki. Jutro do południa odbiorę auto to zrobię zdjęcie, ale mam info od dealera, który pofatygował się na plac i sprawdził. Superby i Kodiaqi mają folię, a Karoqi i Octavie druciki.



Sponsor

Re: Podgrzewana przednia szyba

Sponsor


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: Kraq »

Wybrali tańsze rozwiązanie. Szkoda Skoda.

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: elektrod »

Potwierdzam druciki na 100%. Zrobiłem zdjęcie szyby, ale nic nie widać. Na tą chwilę nie przeszkadza. Druciki zauważyłem jak sobie o nich przypomniałem i przypatrzylem się dokładniej. Jak w innych warunkach pogodowo-oświetleniowych coś będzie przeszkadzać to dam znać.

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: Kraq »

Informacja potwierdzona przez centralę Skody: w Karoqu montowana jest szyba starszego typu tzw. przewodowa (drucikowa).

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: tborowsk »

Kraq pisze: 07 lut 2018, 14:38 Informacja potwierdzona przez centralę Skody: w Karoqu montowana jest szyba starszego typu tzw. przewodowa (drucikowa).
To sprzedawca mnie oszukał :( Obiecał, że będzie folia...

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: Kraq »

Folia teoretycznie jest lepsza, ale może blokować sygnał GPS, także dla urządzeń pokładowych typu nawigacja. Z drutami nie ma tego problemu.

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: Marcooo »

dziś w salonie powiedzieli mi że nie druciki a folia :) ja kilka miesięcy wam potwierdzę jak odbiorę :)

rymimarcin
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 19:44
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: rymimarcin »

Mój Karoq, odebrany w grudniu 2018 roku, ma druciki w podgrzewanej szybie. Prawie ich nie widać, nie przeszkadzają w jeździe ani w dzień, ani w nocy.

marekb
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2018, 17:32
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: marekb »

Ja mam druciki i bardzo tego żałuje. Bardzo szybko ogrzewają szybę, ale po prostu bardzo je widać. Obraz jest wyraźnie rozmazany jak się patrzy w dal. Jak się skupi wzrok na nich to już w ogóle jest słabo.

Darek
Posty: 131
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:46

Re: Podgrzewana przednia szyba

Post autor: Darek »

Z drugiej strony, gdyby była folia, to przednia szyba byłaby zielonkawa, boczne normalne, a tył przyciemniany. Wizualnie raczej do bani. To już chyba druciki lepsze.

ODPOWIEDZ