Kamera cofania w Karoqu

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: Marcooo »

michjed pisze: 10 kwie 2019, 16:26
c#Hunter pisze:
Andrew1962 pisze: 05 kwie 2019, 13:17 Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)
No to i tak nic nie tracisz. To rozpoznawanie znaków jest bardzo zawodne. Nawet jak masz nawigacje. Potrafi robić takie spektakularne błędy jak pokazanie znaku 100km/h w terenie zabudowanym na 50km/h :E. Bez nawigacji to już w ogóle nic nie warte. Serio. Wszyscy to biorą tylko po to by mieć lepsza kamerę.
Jeżdżę pare dni kodiaqoem z liniami i jak dla mnie super sprawa i .... kamera 360 stopni Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szkoda że w karoq nie ma 360 stopni ...



Sponsor

Re: Kamera cofania w Karoqu

Sponsor


c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: c#Hunter »

michjed pisze: 10 kwie 2019, 16:26 (...)

Jeżdżę pare dni kodiaqoem z liniami i jak dla mnie super sprawa i .... kamera 360 stopni Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, Kodiaq ma jednak pare istotnych plusów. No i jeszcze ma rolety, rolety i kamerę 360 brałbym bez zastanowienia...

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: michjed »

c#Hunter pisze:
michjed pisze: 10 kwie 2019, 16:26 (...)

Jeżdżę pare dni kodiaqoem z liniami i jak dla mnie super sprawa i .... kamera 360 stopni Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, Kodiaq ma jednak pare istotnych plusów. No i jeszcze ma rolety, rolety i kamerę 360 brałbym bez zastanowienia...
Tzn ja tylko pewne widoki z kamery 360 Obrazek niektóre są bardzo pomocne inne wg mnie nie. Generalnie zaskakuje ilość możliwości widoku. A co do tych lini i ich braku to uważam, że w kodiaqu bardzo pomagają i może ich brak w karoqu wynika z tego, że jest krótszy .... A i mam wrażenie, że kamera karoqa ma dużo szerszy kąt widzenia niż kodiaqa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

ODPOWIEDZ