Kamera cofania w Karoqu

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: c#Hunter »

Ja tylko powiem od siebie że kamera cofania jaka jest w Karog jest w pełni wystarczająca i bardzo pomocna. Kamera, czujniki cofania i przede wszystkim rear traffic alert to naprawdę fajne dodatki. bez kamery trochę lipa bo jak się odwracasz to widoczność do tyłu jest bardzo ograniczona i w sumie g widać...



Sponsor

Re: Kamera cofania w Karoqu

Sponsor


Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: Andrew1962 »

Jak wyżej :) Dla mnie to co zamontowano fabrycznie w zupełności wystarcza. A przez swoje prawie 40 lat za kółkiem i tak bardziej ufam swoim zmysłom niż nowinkom technicznym ;) (pewnie się już zestarzałem :mrgreen: ) Jedyne o czym zapomniałem przy konfiguracji autka to rozpoznawanie znaków bo niestety czasami zdarza mi dochodzić po czasie jaka liczba była na znaku B-33 :lol: Pozdrawiam

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: michjed »

Andrew1962 pisze:Jak wyżej :) Dla mnie to co zamontowano fabrycznie w zupełności wystarcza. A przez swoje prawie 40 lat za kółkiem i tak bardziej ufam swoim zmysłom niż nowinkom technicznym ;) (pewnie się już zestarzałem :mrgreen: ) Jedyne o czym zapomniałem przy konfiguracji autka to rozpoznawanie znaków bo niestety czasami zdarza mi dochodzić po czasie jaka liczba była na znaku B-33 :lol: Pozdrawiam
Ej nie twierdzę, że to co jest jest złe. Ale jakby były tyle dodatkowe linie byłoby lepiej, poza tym jest to przykład tego gdzie może skoda zaoszczędzić Obrazek. Jak dla mnie szkoda tyle kasy wydawać aby mieć ten dodatek ale komuś może nie będzie szkoda Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: c#Hunter »

Andrew1962 pisze: 05 kwie 2019, 6:51 Jak wyżej :) Dla mnie to co zamontowano fabrycznie w zupełności wystarcza. A przez swoje prawie 40 lat za kółkiem i tak bardziej ufam swoim zmysłom niż nowinkom technicznym ;) (pewnie się już zestarzałem :mrgreen: ) Jedyne o czym zapomniałem przy konfiguracji autka to rozpoznawanie znaków bo niestety czasami zdarza mi dochodzić po czasie jaka liczba była na znaku B-33 :lol: Pozdrawiam
JAk masza Lane Assist to włączyc rozpoznawanie znaków to 20s.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: Andrew1962 »

Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: michjed »

Andrew1962 pisze:Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)
Zawsze można LA wyłączyć a miałbyś kamerę do rozpoznawania znaków Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

mike
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2018, 11:13
Samochód: Seat Ateca FR 1.5TSI DSG

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: mike »

michjed pisze: 05 kwie 2019, 13:42
Andrew1962 pisze:Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)
Zawsze można LA wyłączyć a miałbyś kamerę do rozpoznawania znaków Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tylko za rozpoznawanie znaków trzeba dopłacić jako opcja 300 zł a za lane assist grubo ponad 1000 zł...

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: michjed »

mike pisze:
michjed pisze: 05 kwie 2019, 13:42
Andrew1962 pisze:Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)
Zawsze można LA wyłączyć a miałbyś kamerę do rozpoznawania znaków Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tylko za rozpoznawanie znaków trzeba dopłacić jako opcja 300 zł a za lane assist grubo ponad 1000 zł...
No co tyyyy nie powiesz Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: c#Hunter »

Andrew1962 pisze: 05 kwie 2019, 13:17 Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)
No to i tak nic nie tracisz. To rozpoznawanie znaków jest bardzo zawodne. Nawet jak masz nawigacje. Potrafi robić takie spektakularne błędy jak pokazanie znaku 100km/h w terenie zabudowanym na 50km/h :E. Bez nawigacji to już w ogóle nic nie warte. Serio. Wszyscy to biorą tylko po to by mieć lepsza kamerę.

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kamera cofania w Karoqu

Post autor: michjed »

c#Hunter pisze:
Andrew1962 pisze: 05 kwie 2019, 13:17 Nie mam bo nie lubię się siłować z autem :) Celowo nie zamawiałem bo w kilku autach na jazdach próbnych w tym i Karoqu się z tym asystentem zmagałem, dobrze, że chodzę na siłownię ;)
No to i tak nic nie tracisz. To rozpoznawanie znaków jest bardzo zawodne. Nawet jak masz nawigacje. Potrafi robić takie spektakularne błędy jak pokazanie znaku 100km/h w terenie zabudowanym na 50km/h :E. Bez nawigacji to już w ogóle nic nie warte. Serio. Wszyscy to biorą tylko po to by mieć lepsza kamerę.
Jeżdżę pare dni kodiaqoem z liniami i jak dla mnie super sprawa i .... kamera 360 stopni Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

ODPOWIEDZ