Kredyt na auto

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Kredyt na auto

Post autor: Marcooo »

Witam :) chciałem wziąść finansowanie w Skodzie z wpłata 50 proc i pozostałe 50 proc na 3 lata . Dotychczas była tu opcją taka że kredyt 0 proc : prowizja 0 proc . Odsetki 0 proc . Ubezpiecz kredytu i komunikacyjne wliczane e kredyt . Czy to prawda że od 1 kwietnia już jest prowizja 5 proc. Rata mi wzrośnie przez to . Vw pewnie ma dalej 0 proc.



Sponsor

Kredyt na auto

Sponsor


Kszeko
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2019, 19:41
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI (manual)

Re: Kredyt na auto

Post autor: Kszeko »

Również rozważam tą opcję. Byłem dzisiaj zrobić kalkulację i niestety jest tak jak piszesz czyli weszło 5% prowizji.

Jakbym wiedział wcześniej to robiłbym kalkulację w marcu...

funtchomas
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2019, 20:40
Samochód: VW T-Roc 2.0 TSI 4motion

Re: Kredyt na auto

Post autor: funtchomas »

Poza tym, ubezpieczenie znajdziesz dużo tańsze niż te powiązane z kredytem....na T-Roca znalazłem 2 tyś. tańsze.

MarcinG
Posty: 46
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:35
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG 4x4

Re: Kredyt na auto

Post autor: MarcinG »

Czy możesz rozwinąć? Gdzie znalazłeś lepsze ubezpieczenie? Czy sumy ubezpieczeń (AC, NNW...) są podobne/lepsze?
Z góry dzięki za odpowiedź;)

funtchomas
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2019, 20:40
Samochód: VW T-Roc 2.0 TSI 4motion

Re: Kredyt na auto

Post autor: funtchomas »

Tak, kwotowo suma AC/NNW/OC np w Warcie wyszła ponad 2 tyś taniej, niż obowiązkowe ubezpieczenie powiązane z kredytem 50:50 w Volkswagen Bank. Ale każdy sam dobiera odpowiednią dla siebie ofertę ;)

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Kredyt na auto

Post autor: Andrew1962 »

Chyba jakieś bajki piszesz Kolego?! Jak ubezpieczenie może być 2k PLN tańsze??? Ja mam te obowiązkowe powiązane z kredytem skalkulowane na 3124 przy wartości auta 110 PLN. Wg Twojej teorii OC/AC/NNW mógłbym u innego ubezpieczyciela mieć niby za 1100 PLN??? Za długo na tym świecie żyję aby w takie cuda wierzyć ;)

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Kredyt na auto

Post autor: Andrew1962 »

Dla porównania, wiedząc, że swoją Insignię będę wiosną sprzedawał, pod koniec ubiegłego roku, szukałem najtańszych ubezpieczycieli (ale takich o których coś słyszałem a nie firmy krzaki) i za samochód o wartości 45k PLN zapłaciłem prawie 2000 za pełne ubezpieczenie AC/OC/NNW więc pokaż czarno na białym te wyliczenia z Warty bo jestem jakiś niedowiarek chyba :mrgreen:

TarchoL
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:53
Samochód: Skoda Karoq, STYLE 1.5TSI DSG

Re: Kredyt na auto

Post autor: TarchoL »

Kszeko pisze: 08 kwie 2019, 15:48 Również rozważam tą opcję. Byłem dzisiaj zrobić kalkulację i niestety jest tak jak piszesz czyli weszło 5% prowizji.

Jakbym wiedział wcześniej to robiłbym kalkulację w marcu...
Czyli jak jest kalkulacja zrobiona przed kwietniem to dealer nie naliczy 5% prowizji i będzie się opierał przy kalkulacji np z dnia zamówienia samochodu?

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Kredyt na auto

Post autor: Marcooo »

TarchoL pisze: 09 kwie 2019, 14:23
Kszeko pisze: 08 kwie 2019, 15:48 Również rozważam tą opcję. Byłem dzisiaj zrobić kalkulację i niestety jest tak jak piszesz czyli weszło 5% prowizji.

Jakbym wiedział wcześniej to robiłbym kalkulację w marcu...
Czyli jak jest kalkulacja zrobiona przed kwietniem to dealer nie naliczy 5% prowizji i będzie się opierał przy kalkulacji np z dnia zamówienia samochodu?
Niestety nie. Sama kalkulacja nie wystarczy . Trzeba było przed 1 kwietnia wysłać do vw bank zaświadczenia o zarobkach itd I otrzymać potwierdzenie przyznania kredytu . Tak się dowiedziałem.

TarchoL
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:53
Samochód: Skoda Karoq, STYLE 1.5TSI DSG

Re: Kredyt na auto

Post autor: TarchoL »

Marcooo pisze: 09 kwie 2019, 14:30
TarchoL pisze: 09 kwie 2019, 14:23
Kszeko pisze: 08 kwie 2019, 15:48 Również rozważam tą opcję. Byłem dzisiaj zrobić kalkulację i niestety jest tak jak piszesz czyli weszło 5% prowizji.

Jakbym wiedział wcześniej to robiłbym kalkulację w marcu...
Czyli jak jest kalkulacja zrobiona przed kwietniem to dealer nie naliczy 5% prowizji i będzie się opierał przy kalkulacji np z dnia zamówienia samochodu?
Niestety nie. Sama kalkulacja nie wystarczy . Trzeba było przed 1 kwietnia wysłać do vw bank zaświadczenia o zarobkach itd I otrzymać potwierdzenie przyznania kredytu . Tak się dowiedziałem.
Kur... no to i u mnie naliczą. Nie dość, że długo człowiek czeka to jeszcze koszta wzrastają
:evil:

ODPOWIEDZ