Tapicerka i Varioflex

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: root »

Wg cennika jest to możliwe.


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Re: Tapicerka i Varioflex

Sponsor


M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: M a r c i n »

Jest możliwe. Z tyłu pod fotelami są bezobsługowe "szybko-złączki" do podgrzewania i jedna wtyczka na fotel do czujnika zapięcia pasów.
Obrazek
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: tborowsk »

Kraq pisze: 04 mar 2018, 20:55
tborowsk pisze: 04 mar 2018, 15:20
elektrod pisze: 04 mar 2018, 14:58
Tu na forum chyba NAIMAD71 ma sportowe fotele. Raczej nie da rady zmienić wykończenia.
Obejrzałem zdjęcia wnętrza Twojego auta oraz auta NAIMAD71 i na pierwszy rzut oka siedzisko i boki są analogiczne. Różnica jest w ułożeniu zagłówka. W standardowych dodatkowo można zagłówek regulować na wysokość. Nie będę chyba ruszał zamówienia, zostanę przy standardzie.
Te standardowe fotele Style są bardzo fajne. Skoda naprawdę się postarała w Karoqu. Dawno nie widziałem tak dobrze wyprofilowanych foteli w samochodzie tej klasy.
Sportowe fotele z mojego punktu widzenia dyskwalifikuje fakt, że zagłówki są zintegrowane i dla osób wysokich zagłówek może być ustawiony za nisko. Rozmawiałem z moim handlowcem, który ma 1,88 m i dla niego sportowe fotele mają zbyt nisko osadzony zagłówek. Przy moim wzrośnie 1,86 m zapewne będzie podobnie, zatem ostatecznie wybieram standardowe.

Dla osób, które nie wiedzą co wybrać, niech wezmą pod uwagę przy wyborze swój wzrost :)

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: marcin »

tborowsk pisze: 05 mar 2018, 22:31
Sportowe fotele z mojego punktu widzenia dyskwalifikuje fakt, że zagłówki są zintegrowane i dla osób wysokich zagłówek może być ustawiony za nisko. Rozmawiałem z moim handlowcem, który ma 1,88 m i dla niego sportowe fotele mają zbyt nisko osadzony zagłówek. Przy moim wzrośnie 1,86 m zapewne będzie podobnie, zatem ostatecznie wybieram standardowe.

Dla osób, które nie wiedzą co wybrać, niech wezmą pod uwagę przy wyborze swój wzrost :)
Dobrze, że "koszykarzem" nie jestem i napewno się zmieszczę.

NAIMAD71 twierdzi, że fotele są super.

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: tborowsk »

Zapewne są super, ale mimo wszystko wolę mieć unoszony zagłówek :)

Do sportowych nie przekonuje mnie też czerwone wykończenie, które przy moim zielonym kolorze auta, pasowałoby cytując klasyk, jak pies do jeża ;)

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: NAIMAD71 »

tborowsk pisze: 05 mar 2018, 22:31
Kraq pisze: 04 mar 2018, 20:55
tborowsk pisze: 04 mar 2018, 15:20

Obejrzałem zdjęcia wnętrza Twojego auta oraz auta NAIMAD71 i na pierwszy rzut oka siedzisko i boki są analogiczne. Różnica jest w ułożeniu zagłówka. W standardowych dodatkowo można zagłówek regulować na wysokość. Nie będę chyba ruszał zamówienia, zostanę przy standardzie.
Te standardowe fotele Style są bardzo fajne. Skoda naprawdę się postarała w Karoqu. Dawno nie widziałem tak dobrze wyprofilowanych foteli w samochodzie tej klasy.
Sportowe fotele z mojego punktu widzenia dyskwalifikuje fakt, że zagłówki są zintegrowane i dla osób wysokich zagłówek może być ustawiony za nisko. Rozmawiałem z moim handlowcem, który ma 1,88 m i dla niego sportowe fotele mają zbyt nisko osadzony zagłówek. Przy moim wzrośnie 1,86 m zapewne będzie podobnie, zatem ostatecznie wybieram standardowe.

Dla osób, które nie wiedzą co wybrać, niech wezmą pod uwagę przy wyborze swój wzrost :)
Mega zajebiste polecam są dostępne dwa kolory ,dużo lepsze od standardowych-(lepsze trzymanie boczne,dłuższe siedzisko, co do wzrostu dam znać zrobię pomiary.Z tym że rozmowa z handlowcem to żaden dowód na to ,że są za małe -Dam znać,pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: tborowsk »

Dzięki. Jakbyś robił pomiary, to prośba również o pomiary długości siedziska kierowcy.

Jakby ktoś miał wersję ze standardowymi fotelami, to również byłbym wdzięczny za pomiar długości siedziska kierowcy.

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: M a r c i n »

Dobrze podpierają nawet wyższym osobom. To te same fotele, które są dostępne w Kodiaqu, więc myślę, że ktoś dopiero powyżej 195cm wzrostu może mieć jakiś dyskomfort.
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: NAIMAD71 »

tborowsk pisze: 07 mar 2018, 14:04 Dzięki. Jakbyś robił pomiary, to prośba również o pomiary długości siedziska kierowcy.

Jakby ktoś miał wersję ze standardowymi fotelami, to również byłbym wdzięczny za pomiar długości siedziska kierowcy.
Wymiary siedzisko- 52cm,oparcie- 84cm,więc do 1,88 spokojnie może siedzieć.Zrobię pomiar z sąsiadem jest dość wysoki dam znać. :ugeek:

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tapicerka i Varioflex

Post autor: tborowsk »

Dzięki :)

ODPOWIEDZ