Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Islandermw
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2017, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI z DSG

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: Islandermw »

matt97 pisze: 06 lut 2018, 20:33 Karoq zamówiony w styczniu - 11 tydzień produkcja.
Ten 11 tydzień produkcji masz już "zamrożony" czy wstępny? U dealera z jakiego miasta zamawiałeś auto?



Sponsor

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Sponsor


matt97
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2018, 10:08
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: matt97 »

szczerze to nie wiem czy zamrożony - chyba jeszcze wstępny - muszę zapytać w salonie. W styczniu zamawiałem. Kujawsko-Pomorskie

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: root »

Ten temat dotyczy pakietów. O terminach proszę rozmawiać w odpowiednim wątku.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

chirek
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2018, 17:06

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: chirek »

Witam!
Zastanawiam się nad zakupem pakietu pogwarancyjnego i otrzymałem odpowiedź od sprzedawcy że mogę się zdecydować w dniu fakturowania i to podniesie wartość samochodu. W tej sytuacji zakup pakietu wpłynie również na wysokość ubezpieczenia samochodu.
Trochę mnie to dziwi, tym bardziej, że w innych markach np w nissanie można się na taki pakiet zdecydować po zakupie samochodu.
Czy macie w tym temacie jakieś własne doświadczenia?

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: root »

Na pewno na pakiet przeglądów można zdecydować się po zakupie (ale przed odebraniem samochodu!) i dostajesz wtedy na to osobną fakturę. Nie wiem jak jest z rozszerzeniem gwarancji, ale strzelam, że tak samo (ten akurat dostałem za 1 zł).
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: Marcooo »

Czy może ktoś wie czy jest gdzieś możliwość wykupienia gwarancji nie na 4 lata ale na 5 lat ?

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: michjed »

Marcooo pisze:Czy może ktoś wie czy jest gdzieś możliwość wykupienia gwarancji nie na 4 lata ale na 5 lat ?
Skodzie, nie. Kiedyś allianz oferował coś po wygaśnięciu właściwej gwarancji. Może teraz tez jakieś TU ma coś podobnego ale biorąc pod uwagę, że nic o tym nie słychać w czasie ubezpieczania czy kupowania samochodu, to pewnie nie ma tego .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

joka79
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2020, 18:19
Samochód: Škoda Karoq 1.5

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: joka79 »

Zastanawiam się nad wykupieniem pakietu pogwarancyjnego ( przedłużeniem gwarancji ) . Gdy odbierałem auto z salonu jako nowe zostałem poinformowany że to mogę wykupić kiedy tylko chce . Teraz gdy auto zaraz będzie miało dwa lata będąc w serwisie zapytałem o to i pani z recepcji zaprowadziła mnie do salonu VW gdzie to tam nazywa się CarProtect i w przypadku mojego auta najdroższy pakiet kosztuje 6300. I moje pytanie czy ktoś posiada coś takiego , czy warto . Dodam może że mój Karoq przez dwa lata przejechał 9000 tysięcy kilometrów czyli jest mega mało użytkowany .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: ArKos »

Trzeba było przy zakupie dołożyć 1200zł... na 4 lata z przebiegiem do 60k.

joka79
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2020, 18:19
Samochód: Škoda Karoq 1.5

Re: Pakiety pogwarancyjne, pakiety przeglądów.

Post autor: joka79 »

ArKos pisze:Trzeba było przy zakupie dołożyć 1200zł... na 4 lata z przebiegiem do 60k.
Tak jak pisałem wyżej nikt mnie o tym nie poinformował Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ