Panoramiczne okno dachowe

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Panoramiczne okno dachowe

Post autor: hygge »

Czy ktoś z was zdecydował się na panoramiczne okno dachowe w swoim Karoq? Jeśli tak, to jakie są wasze wrażenia? Czy warto dopłacać 4500zł?



Sponsor

Panoramiczne okno dachowe

Sponsor


marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Panoramiczne okno dachowe

Post autor: marcin »

Oglądałem w salonie Quraka z tym oknem, jako że nie zależało mi na tym w ogóle (kolejne okno do mycia, po ptakach), nie zrobił na mnie wrażenia.
Fajne jedynie to że się otwiera, a nie jest tylko typowym "akwarium".

Spotkałem za to Pana (ok 50/60lat), który był zachwycony tym dachem. Wydawało się, że dach był w jego przypadku priorytetem. Z tego co mówił to wziął auto w kolorze białym, bo okno jest ciemne i wygląda jakby był czarny dach.

Różne gusta, ja podziękowałem, choć córce pewnie by się podobało :-)

Zbyszek
Posty: 9
Rejestracja: 01 sty 2018, 21:20

Re: Panoramiczne okno dachowe

Post autor: Zbyszek »

Mam "panoramę" z szyberdachem, jest ok, tyle że to tylko bajer. Zimą zamknięty z oczywistych powodów, w opady zamknięty, w lato zamknięty (klima), więc po co? Aha, pasażerom z tyłu daje pewne wrażenia, jednak przód nic nie widzi. Auto nagrzewa się przez szybę bardziej niż zasłonięte.

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Panoramiczne okno dachowe

Post autor: michjed »

hygge pisze:Czy ktoś z was zdecydował się na panoramiczne okno dachowe w swoim Karoq? Jeśli tak, to jakie są wasze wrażenia? Czy warto dopłacać 4500zł?
Ja mam, bajer ale bardzo chciałem to sobie zamówiłem. Jako że mam ciemne wnętrze to dach rozjaśnia je i nie jest tak ponuro Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

ODPOWIEDZ