Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: M a r c i n »

Przez trzy lata w pakiecie dealerskim nie zrobi Ci to różnicy, Po trzech latach może oszczędzisz jednorazowo co roku 100 złotych, więc zakup alarmu zwróci się po 15 latach :) Nie zniechęcam, ale po prostu nie jest konieczny. Jeśli ktoś woli, niech śmiało zamawia alarm :)


Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Sponsor

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Sponsor


Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Lucien »


M a r c i n pisze:Przez trzy lata w pakiecie dealerskim nie zrobi Ci to różnicy, Po trzech latach może oszczędzisz jednorazowo co roku 100 złotych, ...
Są jeszcze inne elementy podjęcia decyzji, Obrazek jak choćby możliwość składki miesięcznej...
Poszukam w papierach ale coś mi się wydaje że to właśnie próbując ubezpieczyć auto u dealera pojawiła się kwestia alarmu.

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: marcin »

M a r c i n pisze: 24 lut 2018, 9:42 Każdy samochód ma dwa zabezpieczenia na chwilę obecną - fabryczna blokada kierownicy i immobiliser ;)
Czy napewno ubezpieczyciel bierze pod uwagę blokadę kierownicy, jako zabezpieczenie p/kradzieżowe?

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Kraq »

elektrod pisze: 21 lut 2018, 8:54
Kraq pisze: 21 lut 2018, 8:05 Czy ten alarm uaktywnia się zarówno podczas zamykania samochodu w trybie KESSY jak i bez trybu KESSY (poprzez przycisk w pilocie) czy tylko w trybie KESSY.
Alarm jest automatycznie aktywowany po 30 sekundach od zaryglowania pojazdu KESSY i pilotem
Elektrod, możesz to potwierdzić. Alarm aktywuje się po zamknięciu samochodu zamiennie:
1) przy pomocy systemu KESSY
LUB
2) przy pomocy pilota (bez systemu KESSY)?

Chciałbym się upewnić, bo czytałem gdzieś, że alarm fabryczny aktywuje się tylko poprzez KESSY.

Szaraq
Posty: 35
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:37
Samochód: Karoq 1.5 Style 150KM DSG

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Szaraq »

A czy ktoś zamontował Bear Lock (lub podobne) do Karoqa z DSG? Słyszałem różne opinie, nawet taka że można stracić gwarancję?

Anna
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2018, 14:58

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Anna »

Szaraq pisze: 06 mar 2018, 10:35 A czy ktoś zamontował Bear Lock (lub podobne) do Karoqa z DSG? Słyszałem różne opinie, nawet taka że można stracić gwarancję?
Z tego co mówił mój sprzedawca, producent jeszcze nie oferuje bear locka do karoqa, jak już będzie można założyć w autoryzowaym serwisie skody to wtedy gwarancja pozostaje nienaruszona. (ja akurat interesowałam się blokadą do manualnej skrzyni)

talar
Posty: 12
Rejestracja: 16 wrz 2018, 22:33
Samochód: Skoda Karoq 1.6 TDI

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: talar »

Montowałem w Opolu u Lellka we wrześniu 2018r. do Karoga z DSG, wpierw się bronili, a potem zamontowali. Jestem z tej blokady Bear Lock zadowolony, alarm elektroniczny mnie nie do końca przekonuje.
Skoda Karoq Style 1.6TDI +DSG :)

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Shadoon »

Anna pisze:
Szaraq pisze: 06 mar 2018, 10:35 A czy ktoś zamontował Bear Lock (lub podobne) do Karoqa z DSG? Słyszałem różne opinie, nawet taka że można stracić gwarancję?
Z tego co mówił mój sprzedawca, producent jeszcze nie oferuje bear locka do karoqa, jak już będzie można założyć w autoryzowaym serwisie skody to wtedy gwarancja pozostaje nienaruszona. (ja akurat interesowałam się blokadą do manualnej skrzyni)
Oferują już wg informacji ze strony producenta tej blokady.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: mans »

talar pisze: 16 sty 2019, 13:29 Montowałem w Opolu u Lellka we wrześniu 2018r. do Karoga z DSG, wpierw się bronili, a potem zamontowali. Jestem z tej blokady Bear Lock zadowolony, alarm elektroniczny mnie nie do końca przekonuje.
Bardzo dobrze zrobiłeś bo Bear Lock to naprawdę kawał dobrego zabezpieczenia ;)


Janusz&Grażyna
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2018, 12:58
Samochód: Skoda Karoq style 1,5TSI DSG

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Janusz&Grażyna »

Kupując Karoqa `w grudniu pytałem o możliwość montażu blokady BL poza serwisem Skody, ok jedyny warunek to montaż w autoryzowanym warsztacie BL. Tak też zrobiłem. Cena 695PLN. Co do wygody to u mnie się jest mało wygodnie ze względu na
fotelik RWF-BeSafe iZi Plus zamontowany na tylnej kanapie, co skutkuje przesunięciem przedniego fotela prawie całkowicie do przodu, i niemal przesłonięcie zamka blokady.

ODPOWIEDZ