Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: c#Hunter »

Jakbym mógł wybrać bear locka zamiast alarmu fabrycznego to bym się nie zastanawiał. Niestety ubezpieczyciel wymaga alarmu a nie blokady. Jest to dziwne ale tak usłyszałem. Ten fabryczny alarm to najlepiej od razu wyłączyć na stałe bo i tak nic nie daje tylko akumulator może szybciej zabić.
Edit: aa bym zapomniał. Terawz jest plus alarmu taki że są te rygle safe. Kiedyś to było dokładane i bez alarmu... Się schytrzyli.



Sponsor

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Sponsor


michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: michjed »

c#Hunter pisze:Jakbym mógł wybrać bear locka zamiast alarmu fabrycznego to bym się nie zastanawiał. Niestety ubezpieczyciel wymaga alarmu a nie blokady. Jest to dziwne ale tak usłyszałem. Ten fabryczny alarm to najlepiej od razu wyłączyć na stałe bo i tak nic nie daje tylko akumulator może szybciej zabić.
Edit: aa bym zapomniał. Terawz jest plus alarmu taki że są te rygle safe. Kiedyś to było dokładane i bez alarmu... Się schytrzyli.
Dziwne w hestiii do wartości 200 tys wymagają jedno zabezpieczenie nie wskazując na rodzaj, w allianz powyżej 100 tys dwa zabezpieczenia ale również nie wskazują rodzaju. Przeczytaj uważnie OWU w swojej firmie ubez.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

Janusz&Grażyna
Posty: 33
Rejestracja: 03 gru 2018, 12:58
Samochód: Skoda Karoq style 1,5TSI DSG

Re: Alarm z funkcją SAFE (opcja z KESSY FULL)

Post autor: Janusz&Grażyna »

Jarek pisze: 17 sty 2019, 0:11
Janusz&Grażyna pisze: 16 sty 2019, 16:20 Kupując Karoqa `w grudniu pytałem o możliwość montażu blokady BL poza serwisem Skody, ok jedyny warunek to montaż w autoryzowanym warsztacie BL. Tak też zrobiłem. Cena 695PLN. Co do wygody to u mnie się jest mało wygodnie ze względu na
fotelik RWF-BeSafe iZi Plus zamontowany na tylnej kanapie, co skutkuje przesunięciem przedniego fotela prawie całkowicie do przodu, i niemal przesłonięcie zamka blokady.
Cześć, podeślij proszę zdjęcie.



Obrazek


Obrazek

ODPOWIEDZ