Cennik Skody Karoq?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: root »

Poziomka pisze: 23 paź 2017, 14:39 Czy ktoś może orientuje się ile wcześniej można zamawiać "nowe planowane" rzeczy, które pojawiają się w cenniku? Chodzi mi dokładnie o silnik 1.5 TSI 4x4 planowany na 48/2018. Długo trzeba czekać a chętnie bym już zamówił Karoqa.
Chyba się nie da, dopóki nie będzie cennika (ale tylko cennika, konfigurator może być nieaktualny).


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Re: Cennik Skody Karoq?

Sponsor


Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Samson »

root pisze: 26 paź 2017, 23:14
Poziomka pisze: 23 paź 2017, 14:39 Czy ktoś może orientuje się ile wcześniej można zamawiać "nowe planowane" rzeczy, które pojawiają się w cenniku? Chodzi mi dokładnie o silnik 1.5 TSI 4x4 planowany na 48/2018. Długo trzeba czekać a chętnie bym już zamówił Karoqa.
Chyba się nie da, dopóki nie będzie cennika (ale tylko cennika, konfigurator może być nieaktualny).
Czy aby na pewno potrzebujesz 4x4? Miałem Yeti z 4x4, raz pojeździłem po łące w półmetrowym śniegu, raz wjechałem pod wyciąg na Stożek, i to wszystko.

Poziomka
Posty: 26
Rejestracja: 23 paź 2017, 14:27

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Poziomka »

Sam się cały czas zastanawiam czy potrzebuję 4x4? W salonie podpowiadali, że warto (prowadzenie, stabilność, ruszanie na mokrej nawierzchni) znajomi, którzy również mają 4x4 chwalą sobie, szczególnie w zimę. Z drugiej strony jest to dodatkowy koszt (myślę, że jakieś 7-8 tys.)a chcę DSG. Zastanawia mnie też jak będzie kształtowała się cena dla takiego silnika 1.5 TSI DSG 4x4 skoro taki T-Roc z silnikiem 2.0 TSI 4Motion ma cenę katalogową 125 090?

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: root »

W Kodiaqu 4x4 jest drożdży od ośki o 8-9 tys zł (oba z DSG), więc o ile silnik będzie ten sam, co teraz, to pewnie podobnej różnicy należy oczekiwać.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Poziomka
Posty: 26
Rejestracja: 23 paź 2017, 14:27

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Poziomka »

Znalazłem odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie, mam nadzieję, że u nas też będzie można zamawiać napęd 4x4 do 1.5 TSI po 26/2018.Obrazek

Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Samson »

Poziomka pisze: 30 paź 2017, 10:51 Znalazłem odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie, mam nadzieję, że u nas też będzie można zamawiać napęd 4x4 do 1.5 TSI po 26/2018.Obrazek
мои глаза!!

Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Samson »

:oops: Nie mogę w konfiguratorze znaleźć podgrzewanej przedniej szyby, a była :oops:

Islandermw
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2017, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI z DSG

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Islandermw »

Samson pisze: 09 lis 2017, 9:41 :oops: Nie mogę w konfiguratorze znaleźć podgrzewanej przedniej szyby, a była :oops:
Była i jest w cenniku, ale nie przypominam sobie, żeby była w konfiguratorze. Z tego co wiem od dealera to grzana szyba dopiero na dniach wchodzi jako opcja do produkcji i dopiero wówczas pojawi się w konfiguratorze.

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Kraq »

Z cenami Karoqa rzeczywiście Skoda trochę przegięła. Ceny startowe w każdej z wersji powinny być niższe o jakieś 5-6 tys. do tego 5-6% rabatu. Z tego co czytałem w necie Karoq w Polsce na razie sprzedaje się słabo (po kilka sztuk na salon). Jeśli nie będzie wkrótce większych rabatów na poziomie 10% to słabo widzę sprzedaż. Ale z drugiej strony polski rynek nie jest szczególnie ważny dla żadnego producenta, dlatego pewnie nic się nie zmieni.

Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

Re: Cennik Skody Karoq?

Post autor: Samson »

:oops: Sprzedaje się słabo? Mi termin z 5 tygodnia wskoczył na 10 tydzień 2018, a zamawiałem w pażdźierniku :oops:

ODPOWIEDZ