Ubezpieczenie RTI/GAP

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Bkozar
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:31

Ubezpieczenie RTI/GAP

Post autor: Bkozar »

Witam,
Czy ktoś wykupywał ubezpieczenie od utraty wartości (RTI lub GAP)? Czy jest ono możliwe przy zakupie za gotówkę, na kredyt czy może tylko w leasingu na działalność? Jaki jest to koszt?
Pozdrawiam



Sponsor

Ubezpieczenie RTI/GAP

Sponsor


bzylak
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2018, 8:46

Re: Ubezpieczenie RTI/GAP

Post autor: bzylak »

z tego co się dowiedziałem od VW Banku ubezpieczenie RTI/GAP możliwe jest jedynie przy zakupie auta na kredyt czy leasing. Ale są inne instytucje finansowe do ubezpieczeń jak wagas. http://www.wagas.pl/ Sam rozglądam się za takim ubezpieczeniem. Jak ktoś będzie miał jakieś info to dajcie znać.

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Ubezpieczenie RTI/GAP

Post autor: elektrod »

Bkozar pisze: 06 mar 2018, 7:32 Witam,
Czy ktoś wykupywał ubezpieczenie od utraty wartości (RTI lub GAP)? Czy jest ono możliwe przy zakupie za gotówkę, na kredyt czy może tylko w leasingu na działalność? Jaki jest to koszt?
Pozdrawiam
W leasingu BZ WBK Gap na 4,5 roku wynosi 39 zł/miesiąc

Bkozar
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:31

Re: Ubezpieczenie RTI/GAP

Post autor: Bkozar »

Tak, najbardziej to ubezpieczenie opłaca się w leasingu, wynosi ono ~1% wartości auta rocznie.
Z tego co widzę, wagas nie obsługuje Skody?
Ubezpieczenie GAP WAGAS możesz zakupić u jednego z kilkuset dealerów na terenie całej Polski. Z myślą o Twojej wygodzie nieustannie poszerzamy naszą sieć sprzedaży. Nasze ubezpieczenie możesz zakupić m.in w salonach: Mercedes-Benz, Honda, Volvo, Subaru, Toyota, Lexus, Mitsubishi, Seat, w ofertach Orix Ubezpieczenia, Agencja Konsultant, Pekao Leasing, DSP, SG Leasing, EFL, Pol-Assistance.

Ktoś wie jak to wychodzi cenowo?

Bkozar
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:31

Re: Ubezpieczenie RTI/GAP

Post autor: Bkozar »

Przed chwilą dzwoniłem do konsultanta z WAGAS. Ubezpieczenia GAP na 4 lata dla karoqa o wartości 100 000zł wynosi 2500zł na 4 lata.

Marek
Posty: 17
Rejestracja: 06 lis 2017, 19:52

Re: Ubezpieczenie RTI/GAP

Post autor: Marek »

Bkozar pisze: 06 mar 2018, 14:33 Przed chwilą dzwoniłem do konsultanta z WAGAS. Ubezpieczenia GAP na 4 lata dla karoqa o wartości 100 000zł wynosi 2500zł na 4 lata.
Skoda w standardowym leasingu ma bardzo wysoki GAP i przez to prawie zdecydowałem się na leasing zewnętrzny. Po takiej informacji mój dealer "załatwił" leasing zewnętrzny(co jest ważne raty samego leasingu nie ucierpiały) i okazało się że można :)

GAP przy leasingu na 3 lata kosztował mnie 1850zł płatne od razu. Była również możliwość wciągnięcia GAP-u do leasingu za jakiś dodatkowy procent związany z rozbiciem tego na raty.

Także dopytujcie swoich delerów i sprawdzajcie oferty rynkowe na własną rękę!

ODPOWIEDZ