Rabaty na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: karykoń »

wiesz... są ludzie co wolą 100tysi wydać na bmw z 200kkm nie do końca pewnymi niż nową skodę, to jest fajne że każdy ma wybór. Ja miałem duży dylemat bo bardzo choruję na superb i była 2.0tsi L&K ok.60kkm ale droższa niż ten karoq... Lata jednak lecą i przyjemnie wsiadać do wyższego karoqa



Sponsor

Re: Rabaty na Karoqa

Sponsor


RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

karykoń pisze: 25 lut 2021, 15:48 wiesz... są ludzie co wolą 100tysi wydać na bmw z 200kkm nie do końca pewnymi niż nową skodę, to jest fajne że każdy ma wybór. Ja miałem duży dylemat bo bardzo choruję na superb i była 2.0tsi L&K ok.60kkm ale droższa niż ten karoq... Lata jednak lecą i przyjemnie wsiadać do wyższego karoqa
No pewnie, a co do wsiadania wyżej, to ok, ale komfortu Superb-y nie otrzymasz w Karoq-u choćby nie wiem co zrobić.

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Marcooo »

karykoń pisze: 25 lut 2021, 14:56 Marcooo, odpowiadam na Twoje pytania:
125200 brutto wg konfiguratora, liczone z cennika 2021 bo że ten model z nową kierownicą to modelowo 21r - trochę to budziło moje wątpliwości bo różnica prawie 6tyś pomiędzy 20 i 21r dla tej samej wersji ale chyba może to być prawda bo faktycznie z wcześniejszych dat produkcji z 2020r jest inna kierownica bez aż tylu chromów.
pakiet przeglądy jest ten na 3lata/60.
Co do demówek - ogólnie jeździłem po kilku salonach... demówki są sprzedane z wyprzedzeniem, w toyocie nawet 3 miesiące wcześniej, dałem małą zaliczkę i miła Pani orzekła że nie ma problemu jeśli chcę zrezygnować to zaliczka jest zwrotna a ona nie ma problemu z tym autem - wierzę bo słyszałem jak ludzie pytali. W toyocie pan powiedział że ich demówki nie trafiają do ogłoszeń bo nie ma potrzeby i nie ma już żadnej mimo że to dobre wersje i nie najtańsze .
Powiem moje zdanie: normalnie za Karoga z produkcji pod siebie można ugrać bez wyprzedaży rocznika myślę że nawet ok 10 tyś rabatu plus pakiet przeglądów za złotówkę plus rabat za odkup . Plus rabat lojalnościowy jak miałeś skodę: ja dostałem 1300 na dodatkową gwarancję. Czyli tak ok 12 tyś można ugrać może i więcej może mniej zależy od dilera i okazji . Do tego jeśli kupujesz z wyprzedaż rocznika to dodatkowy rabat importera więc tu za nowego dostajesz jeszze większy bonus pewnie z 15 tyś może więcej. Ale trzeba szukać po Polsce i negocjować. Więc rabat ok 20 tyś za autu z uruchomiona gwarancja i demo dla mnie to mało rabat. Może jakby jeszze zeszli do 25 tyś i dodzucili zimowki to bym myślał. Pamiętać należy że oni te auto mają po kosztach pewnie chcą też zarobić na demkwce no ale często chodzi o to aby nawet po kosztach go się pozbyć bo po co ma miejsce trzymać. Dla mnie must have gwarancja na 4 lata w przypadku demowki tym bardziej . Bo po gwarancji 2 letniej możesz mieć problemy. Moje zdanie :)

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Marcooo »

Jak Ci bardzo zależy to niech dorzuca zimowki i gware na 4 lata i bierz:) jak mniej to szukaj dalej :) ps. Naped na 4x4 w Karoga robi świetną robotę inna jazda itd ale też inna cena...

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: karykoń »

dzięki za odpowiedź, reszta rodzinki jest zachwycona to chyba zostanie a ja mistrzem negocjacji i handlu nie jestem.
Przydałoby się to 4x4 bo mieszkam na wsi i lokalne władze bardzo mocno przekonały się jak wiele pieniędzy zostaje jak nie ma zimy i w tym roku było fatalnie... ale klimat się ociepla podobno hehe.
Jeszcze jedno - oprócz tego premium care 3lata/60kkm z przeglądami to można jakąś gwarancję wyciągnąć?
Za późno trafiłem na to forum bo widzę że tu handlowcy czasem polecają swoje usługi - z drugiej strony mam tylko wstępną umowę ze zwrotną zaliczką... to mogę się rozmyślić.

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Marcooo »

Zasadniczo to może się jeszze uda za dopłatą ( lub w bonus ale wątpię) zamienić ta z 3 lat na 4 Premium car. Naciskać aby zmienili . No i te zimowki bo na pewno auto jest na nich to niech dają mu letnie i zimowe .

Awatar użytkownika
Teufel
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2021, 16:13
Samochód: Karoq 190KM 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Teufel »

Ceny idą w górę, a wbrew pozorom sprzedaż w Skodzie nie siadła tak, jak w BMW/Mercu/Jaguarze, więc z rabatami nie jest różowo.
Ja szukałem z dieslem 190KM, to nowego już nie można zamówić, a ze stocka z wyposażeniem nie było.
Kupuję domo z 4letnią gwarancją i tyle.
Era samochodów z dużymi mocnymi silnikami idzie do lamusa... niedługo to silniki będą na szarpankę jak w kosiarkach...
Pozdrawiam,
Jacek

Awatar użytkownika
Teufel
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2021, 16:13
Samochód: Karoq 190KM 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Teufel »

Marcooo pisze: 25 lut 2021, 22:03 Zasadniczo to może się jeszze uda za dopłatą ( lub w bonus ale wątpię) zamienić ta z 3 lat na 4 Premium car. Naciskać aby zmienili . No i te zimowki bo na pewno auto jest na nich to niech dają mu letnie i zimowe .
Nowe szt zawsze sa na letnich laczkach, a w demówkach też raczej nie zmieniają na zimowe. Jak chciałem, żeby mi dorzucili zimowe, to jak dowiedziałem jakie mogą dołożyć, to wolałem, żeby zeszli z ceny a kupię sobie takie jak chcę..
Pozdrawiam,
Jacek

Mann
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021, 17:43
Samochód: Skoda, Karoq 1,5 TSI

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Mann »

Witam, przymierzam się na poważne do zakupu Karoqa 1.5 TSI DSG v. Style. Na jaki mogę liczyć rabat? Jest ktoś na bieżąco? W najbliższym salonie otrzymałem ofertę z rabatem na poziomie 6% tj. 8000 PLN. Czy nie da się wiecej teraz wyciągnąć? Może polecicie przychylny salon/sprzedawcę!?Z góry dziękuje.

RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Mann pisze: 14 mar 2021, 18:26 Witam, przymierzam się na poważne do zakupu Karoqa 1.5 TSI DSG v. Style. Na jaki mogę liczyć rabat? Jest ktoś na bieżąco? W najbliższym salonie otrzymałem ofertę z rabatem na poziomie 6% tj. 8000 PLN. Czy nie da się wiecej teraz wyciągnąć? Może polecicie przychylny salon/sprzedawcę!?Z góry dziękuje.
Ja ze swojej strony polecam Roberta Kryka z AutoWimar W-wa ul. Modlińska tel. 502093492
Powołaj się na mnie, szczegóły na PW

ODPOWIEDZ