Rabaty na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

MarcinG pisze: 28 kwie 2021, 12:34
Lucien pisze: 28 kwie 2021, 11:01
Marcooo pisze:Pytanie do osób które ostatni zamówily karoqa. Jak tam wasze rabaty?
Cena przed rabatem 178.050,- Z gwarancją na 4 lata.
Rabat 8.050,-
W VW takie same wyposażenie oraz takie, którego Karoq nie ma, wszyło o 2.000,- taniej. Z gwarancją na 5 lat.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
VW Tiguan? Czy dobrze rozumiem, że w VW ~176.000PLN z lepszym wyposażeniem i dłuższą gwarancją?
Do tego Tiguan jest większy od Karoqa, ale tak realnie patrząc to chyba trzeba mocno kochać tą Skodę, by wydać prawie 180tys na podwyższoną Scalę :)



Sponsor

Re: Rabaty na Karoqa

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Shadoon »

Za te pieniądze nie wziąłbym Karoqa. Górna granica rozsądku przy Karoqu to cennikowe ok. 140k i do tego dobry rabat. Powyżej to już przerost formy nad treścią wg mnie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Lucien »

Chcąc doposażyć auto z napędem 4x4 niestety tak to wychodzi. W tym momencie można by się zastanawiać, jakie inne auto za te pieniądze można by mieć. Zapewne opcji jest wiele ale wybieram auto, które mi się podoba i czuję się w nim dobrze... Poza tym część kasy odzyskam biorąc auto w leasing. Ważne żeby rata mnie nie zabiła
Tak, wybrałem Tiguana, choć zajrzałem do VW bez przekonania, już po pierwszej konfiguracji nowego Karoqa. Rabat ponad 25.000 wyrównał szanse cenowe z Karoqiem.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Shadoon »

Lucien pisze:Chcąc doposażyć auto z napędem 4x4 niestety tak to wychodzi. W tym momencie można by się zastanawiać, jakie inne auto za te pieniądze można by mieć. Zapewne opcji jest wiele ale wybieram auto, które mi się podoba i czuję się w nim dobrze... Poza tym część kasy odzyskam biorąc auto w leasing. Ważne żeby rata mnie nie zabiła Obrazek
Tak, wybrałem Tiguana, choć zajrzałem do VW bez przekonania, już po pierwszej konfiguracji nowego Karoqa. Rabat ponad 25.000 wyrównał szanse cenowe z Karoqiem.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Miałeś Karoqa i zmiana na Tiguana rozumiem? Będziesz pisał, że przepaść na korzyść VW. Gratuluję wyboru.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Lucien »

Shadoon pisze:
Lucien pisze:Chcąc doposażyć auto z napędem 4x4 niestety tak to wychodzi. W tym momencie można by się zastanawiać, jakie inne auto za te pieniądze można by mieć. Zapewne opcji jest wiele ale wybieram auto, które mi się podoba i czuję się w nim dobrze... Poza tym część kasy odzyskam biorąc auto w leasing. Ważne żeby rata mnie nie zabiła Obrazek
Tak, wybrałem Tiguana, choć zajrzałem do VW bez przekonania, już po pierwszej konfiguracji nowego Karoqa. Rabat ponad 25.000 wyrównał szanse cenowe z Karoqiem.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Miałeś Karoqa i zmiana na Tiguana rozumiem? Będziesz pisał, że przepaść na korzyść VW. Gratuluję wyboru.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Tak, ponad 3 lata z Karoqiem. Tig ma być w lipcu, więc się jeszcze z nim nie rozstaję.
Może gdybym dobrał od razu więcej opcji na których mi już 3 lata temu zależało, ale odpuściłem, + gwarancja na 4 lata, to bym jeszcze nie zmieniał.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Puchacz »

Składałem zamowienie na początku Sierpnia i udało się wynegocjować 5.85% rabatu od cennika na auto do produkcji. 1.5 TSI Style manual + parę dodatków. Zamówiłem u Krotoskiego w Częstochowie.

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Marcooo »

Czy jest szansa w tych czasach na jakiś rabat ? :) ktoś dostał ostatnio?

Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Puchacz »

Marcooo pisze: 23 mar 2022, 21:00 Czy jest szansa w tych czasach na jakiś rabat ? :) ktoś dostał ostatnio?

Rabat? Teraz sztuką jest dostać auto ;)
Mnie w listopadzie 2021 opuscili 300zł od cennika i dorzucili dywaniki. Tyle.
Aha- zanim odjechałem z salonu to jeszcze papierosa wydębiłem od sprzedawcy :lol:

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Marcooo »

Puchacz pisze: 24 mar 2022, 22:52
Marcooo pisze: 23 mar 2022, 21:00 Czy jest szansa w tych czasach na jakiś rabat ? :) ktoś dostał ostatnio?

Rabat? Teraz sztuką jest dostać auto ;)
Mnie w listopadzie 2021 opuscili 300zł od cennika i dorzucili dywaniki. Tyle.
Aha- zanim odjechałem z salonu to jeszcze papierosa wydębiłem od sprzedawcy :lol:
Dobre :))) trza czekać na lepsze czasy :)może nadejdą:)

kamska
Posty: 73
Rejestracja: 24 paź 2021, 14:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Karoq 2.0 TDI Sportline 2022r.

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: kamska »

14 kwietnia 2022r jako 2 osoba w Bydgoszczy zamówiłem Karoq po FL do produkcji, po długiej walce wywalczyłem 1% rabatu.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ