Rabaty na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Marcooo »

Obecnie pewnie wiele lisingów i kredytów nie dojdzie do skutku bo firmy nie odbiorą aut lub prywatni właściciele. Tym sposobem mogą być takie perełki rabatowe.



Sponsor

Re: Rabaty na Karoqa

Sponsor


misza
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2019, 18:56
Samochód: Karoq 1,6 TDI Style DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: misza »

My jak zamawialiśmy to sprzedawca określił, że auta konfiguracja jest na tyle "chodliwa", że nawet nie wymagał od nas zadatku/ zaliczki. Poczekaliśmy określone 3 m-ce i auto było do odbioru (oczywiście konfiguracja w dniu zamówienia została uzgodniona),

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: ArKos »

Ja miałem na kwicie napisane "ZADATEK". Jeśli oni się nie wywiążą, to oddają 2-krotną wartość. Jeśli się rozmyślę, przepada.
Widać co dealer to inne obyczaje.
W Oplu też na kwicie "ZADATEK".

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: M a r c i n »

Marcooo pisze: 09 maja 2020, 10:01
darecki44 pisze: 08 maja 2020, 22:47 Piszcie czy auto z placu czy do produkcji bo to ma duże znaczenie jeśli chodzi o możliwy rabat. Na auto z placu dilerzy są skłonni do większych upustów. U mnie 1.5 TSI DSG Style do produkcji cena katalogowa 134 550 na fakturze 121 364 brutto czyli 10%. Sprzedawca powiedział, że jego szef się za głowę złapie jak to zobaczy :lol:
Teraz będą pewnie rabaty duże bo spadła sprzedaż A auta na parkingach zalegają

Jakby ktoś chciał to mam 8 Karoqów od ręki :) Z chętnymi porozmawiam o stolicy Maroko ;)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Rafiner
Posty: 54
Rejestracja: 21 wrz 2018, 22:44
Samochód: Kiedyś Fabia2, teraz Ateca 1.5tdi DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Rafiner »

Byleby to nie były bajki. Jak kupowałem auto w październiku zeszłego roku, to na Karoq-a dostałem 8000 rabatu + volczer na dodatkową gwarancje (1500 zł) za to ze stały klient. (Poprzednia skode kupiłem nową i serwisowałem 12 lat).
Poszedłem do Seata i dostałem na Ateca ok 17 tys zł rabatu jak dobrze pamiętam. Fakt, że dostałem ekstra % za grupę zawodową, ale Skoda tylko ksieży, policjantów promuje, to niech tak dalej robi. Polecam zaglądnąć do Seata. Za tak samo wyposażonego Karoqa musiałbym dać 2 tys. wiecej, a dodatkowo rabat gorszy.
Wersja FR + dodatkowe wyposażenie, 1.5tsi DSG. Skoda dawała wtedy fajny rabat, ale na 1.6 tdi, chyba 10 tys zł, ale 1.5 dsg - no way.

RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Style DSG 1,6 TDi prod. 2019, mod. 2020, z placu - katalogowo 129500, kupiony za 108400, więc rabat taki dość solidny. W grę wchodziły wszystkie kolory oprócz czarnego, białego i srebrnego, a trafił się najbardziej "chciany" czyli Steel niemetalizowany.

Rafiner
Posty: 54
Rejestracja: 21 wrz 2018, 22:44
Samochód: Kiedyś Fabia2, teraz Ateca 1.5tdi DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Rafiner »

Przy dieslach wszyscy dają lepsze rabaty. Stąd w Skodzie większość poprzedniego roku było 10 tys. rabatu na 1,6 tdi.

RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: RobertG7 »

Rafiner pisze: 26 maja 2020, 15:59 Przy dieslach wszyscy dają lepsze rabaty. Stąd w Skodzie większość poprzedniego roku było 10 tys. rabatu na 1,6 tdi.
Super, ale jeżeli to komentarz do mojego postu, to nie wiem co miał wnieść. Rabat wyniósł 21 tys zł. I napisałem informacyjnie, zgodnie z tematem wątku, a nie by się chwalić czy żalić.

Rafiner
Posty: 54
Rejestracja: 21 wrz 2018, 22:44
Samochód: Kiedyś Fabia2, teraz Ateca 1.5tdi DSG

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Rafiner »

Tak, do Twojego postu i generalnie. Ja w zeszłym roku odbiłem się od ściany w Skodzie, bo dostałem rabat na dużo niższym poziomie od Ciebie ze względu na wersje 1.5tsi DSG. Na 1.6tdi dostałem podobnie do Ciebie, bo z automatu Skoda dawała 10 tys. na diesla 1.6tdi. Ale mimo wielu zalet miejska jazda i krótkie dystansy wykluczyły u mnie diesla.
Stąd trzeba rozróżnić możliwości rabatowe na benzyny i diesle. Tak dla potencjalnych zainteresowanych.
Twojego rabatu nie dostaniesz dla 1.5tsi. No chyba że się coś zmieniło po Covid ???

Awatar użytkownika
Daniel_76
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2020, 17:19
Samochód: ... a miało być tak pięknie...

Re: Rabaty na Karoqa

Post autor: Daniel_76 »

odkopię troszkę temat:) tak jak pisałem w innym wątku - jutro finalizuje zamówienie i składam podpis (online) ale zawsze to podpis;)
Rabat jaki otrzymałem, to 8,2% od ceny końcowej przy zamówieniu Karoq Sportline 1.5 TSI/DSG, gdzie cena przed rabatem wynosi około 144 tys.
Zastanawiam się nad ich przelicznikiem, gdyż dzisiaj z czystej ludzkiej ciekawości napisałem z zapytaniem o ofertę cenową do innego dealera i odpowiedzi dostałem równe 5 tys. bez możliwości dalszej negocjacji... Dodam jeszcze, że ponoć skorzystam jeszcze na promocji "wyprzedaż rocznika" - taką dostałem informację. Co nie zmienia faktu, że jak nie masz znajomości ale gadka ci się dobrze nie klei odbijesz się od ściany jak piłeczka w squash'a:)

ps. pierwszy raz kupuje "nówkę" i troszkę mnie to przeraża:D i do tego termin przekazania - póki co nic nie wiem:)
audi multa, dic pauca...

ODPOWIEDZ