Przedłużenie ubezpieczenia komunikacyjnego po 1 roku leasing

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
bursztyn77
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2019, 17:52
Samochód: Roomster 1,4

Przedłużenie ubezpieczenia komunikacyjnego po 1 roku leasing

Post autor: bursztyn77 »

Szanowni użytkownicy, niebawem kończy się pierwszy rok ubezpieczenia komunikacyjnego na naszego Karoqa. Pojazd jest w leasingu, za rozpatrzenie wniosku VV Leasing życzy sobie 300 PLN netto. Propozycja z dotychczasowego TU oscyluje wokół 3000 PLN. Jak było w Waszym przypadku? Decydowaliście się na kontynuację czy szukaliście nowego TU? Jakie ceny? Może posiadacie kontakt do zaufanego przedstawiciela, który zrobił dla Was konkurencyjną ofertę, która swoim zakresem dotyczącym szczególnie AC nie różniła się znacząco od tej proponowanej przez pośrednika z salonu, a była dużo bardziej atrakcyjna cenowo?

Proszę o Wasze ewentualne porady, opinie i spostrzeżenia, aby móc podjąć racjonalną decyzję.



Sponsor

Przedłużenie ubezpieczenia komunikacyjnego po 1 roku leasing

Sponsor


c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Przedłużenie ubezpieczenia komunikacyjnego po 1 roku leasing

Post autor: c#Hunter »

bursztyn77 pisze: 22 cze 2021, 11:59 Szanowni użytkownicy, niebawem kończy się pierwszy rok ubezpieczenia komunikacyjnego na naszego Karoqa. Pojazd jest w leasingu, za rozpatrzenie wniosku VV Leasing życzy sobie 300 PLN netto. Propozycja z dotychczasowego TU oscyluje wokół 3000 PLN. Jak było w Waszym przypadku? Decydowaliście się na kontynuację czy szukaliście nowego TU? Jakie ceny? Może posiadacie kontakt do zaufanego przedstawiciela, który zrobił dla Was konkurencyjną ofertę, która swoim zakresem dotyczącym szczególnie AC nie różniła się znacząco od tej proponowanej przez pośrednika z salonu, a była dużo bardziej atrakcyjna cenowo?

Proszę o Wasze ewentualne porady, opinie i spostrzeżenia, aby móc podjąć racjonalną decyzję.
Idziesz do salonu i tam powinni mieć opcje u konkurencji. Ja mam ubezpieczenie w PZU bo nawet jak płace te 300pln to i tak mam zawsze taniej jak w Hestii a warunki są dużo lepsze. Np. tego głośno nie mówią ale Hestia przy wypłacie odszkodowania pyta czy był to samochód na 23% VAT i jak tak to wypłaca netto. Jak dla mnie to skandal bo płacisz za ubezpieczenie kwoty brutto... W wycenie dla mnie Alianz robił wycenę scifi - mam 9 lat bezszkodowej jazdy...

ODPOWIEDZ