Skoda - marka mało prestiżowa?

Dyskusje na temat innych modeli marki Škoda oraz koncernu VAG
warzo
Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2018, 19:13

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: warzo »

Jak dla mnie Škoda jest najlepszym wyborem jakość/cena. Co prawda, z roku na rok jest coraz droższa, ale też nie odbiega znacząco od bardziej uznanych marek. Znam kilku fanów innych marek, którzy nie uznają "kury" na masce, ale za to jeżdżą rozpadającymi się autami "Premium". Co kto lubi.



Sponsor

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Sponsor


bartic
Posty: 135
Rejestracja: 06 lut 2018, 18:55
Samochód: Skoda Karoq 1.5 tsi (manual)

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: bartic »

Gdbyśmy się wszyscy martwili o prestiż, jeździlibyśmy starymi Mercedesami - bo nowe są drogie :)
No to w Albanii, Gambi czy Czarnogórze śmigają praktycznie same prestiżowe auta :lol:


Obrazek

BudzikM
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2018, 15:36

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: BudzikM »

Chyba Skoda skupia właśnie takich użytkowników jak my. Którzy cenią sobie stosunek cena / jakość i nie potrzebują przedłużać części ciała prestiżem samochodu :D dobrze trafiłem :P

mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: mans »

Idealnie :)

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: Shadoon »

Jest mało prestiżowa, podobnie jak Opel, czy Renault, ale za to reprezentuje sobą dobrą jakość za rozsądne pieniądze.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Pawel
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2021, 18:30
Samochód: Skoda Karoq 1.5 benzyna

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: Pawel »

Dobrze to ujęliście i nie wiele mogę dodać. Tylko to, ze jest to moja 3 skoda. 1. Fabia 280 tysiecy przebiegu i tylko paliwo, klicki, olej (rozrząd po 180 tysiacach) pewnie nadal jeździ 2. Yeti 240 tysięcy i tylko paliwo klocki i olej. 3. Karoq 4 tysiace i naprawdę szkoda mi z niego wysiadać 🙂. Prestiż ? Czuje go jak wyprzedzam stojące na A4 rozkraczone stare BMW, Audi, WV lub nowe Dacie w ruchu.

robert-35
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 23:27
Lokalizacja: Śląskie
Samochód: Karoq, Style, 2.0TDI 4x4 DSG 150KM

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: robert-35 »

Widzę dość ciekawy temat, więc chciałbym uprzejmie zapytać i nikogo w żaden sposób nie chce atakować,

Chciałbym zrozumieć dlaczego ktoś dąży do prestiżu ?, co to daje ? dlaczego warto dążyć do tego ?

Nadmienię tylko że ostatnio kobitka w banku była zdziwiona że nie chce zmienić swojego konta zwykłego na premium i ciągle w koło argumentowała to prestiżem... :roll:

Pozdrawiam
Prosty chop

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: ArKos »

robert-35 pisze: 06 mar 2021, 22:07
Chciałbym zrozumieć dlaczego ktoś dąży do prestiżu ?, co to daje ? dlaczego warto dążyć do tego ?

Definicja słowa SNOBIZM, moim zdaniem odpowie na to pytanie :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Snobizm

ODPOWIEDZ