Skoda - marka mało prestiżowa?

Dyskusje na temat innych modeli marki Škoda oraz koncernu VAG
Maciej1
Posty: 13
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:44

Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: Maciej1 »

Często spotykam się z opiniami, że Skoda jest modelem mało prestiżowym. A wy co o tym myślicie? Rzeczywiście tak jest?



Sponsor

Skoda - marka mało prestiżowa?

Sponsor


skoradaw
Posty: 12
Rejestracja: 01 wrz 2017, 8:04

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: skoradaw »

To zależy od tego, co kto oczekuje. Jak auto jest ładne, to nie mam nic przeciwko marce samochodu.

adam32
Posty: 12
Rejestracja: 07 wrz 2017, 17:15

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: adam32 »

Oj można by powiedzieć, że wiele samochodów nie jest prestiżowych, a jeździ po drodze ;)

skoradaw
Posty: 12
Rejestracja: 01 wrz 2017, 8:04

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: skoradaw »

Z tym masz rację kolego, ale nie ukrywam, że Skoda zawsze kojarzyła mi się ze złomem - nie wiem czemu ;)

Maciej1
Posty: 13
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:44

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: Maciej1 »

Prestiż, czy nie, przecież najważniejsze jest, czy samochód będzie sprawny prawda?

skoradaw
Posty: 12
Rejestracja: 01 wrz 2017, 8:04

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: skoradaw »

Dokładnie tak!

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 81
Rejestracja: 18 paź 2017, 13:23

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: Carly_pl »

Ja myślę, że Skoda już dawno zerwała z opinią i pewnym stereotypem, że jest marką klasy "b". Biorąc pod uwagę relację cena/jakość jest na bardzo ciekawym poziomie. Z resztą wyniki sprzedaży mówią same za siebie :)
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

bartic
Posty: 135
Rejestracja: 06 lut 2018, 18:55
Samochód: Skoda Karoq 1.5 tsi (manual)

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: bartic »

Chciałem kupić tiguana, ale ciągłymi uwagami o prestiżu VW zostałem skutecznie zniechęcony. Ot taki przekorny jestem.
To nie jest moja pierwsza skoda, z poprzednich byłem zadowolony i wręcz zaskoczony niezawodnością, wbrew wszelkim internetowym hejterom. Co prawda porównanie mam średnie, własne i w rodzinie (ford, vw, citroen, peugeot).
Jeśli o moje wybory chodzi, prócz pewnego poziomu niezawodności auto musi być przyjemne i przyjazne dla mnie w środku, wygląd zewnętrzny jest na drugim miejscu. A prestiż mam tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 81
Rejestracja: 18 paź 2017, 13:23

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: Carly_pl »

bartic pisze: 06 lut 2018, 20:24 Chciałem kupić tiguana, ale ciągłymi uwagami o prestiżu VW zostałem skutecznie zniechęcony. Ot taki przekorny jestem.
To nie jest moja pierwsza skoda, z poprzednich byłem zadowolony i wręcz zaskoczony niezawodnością, wbrew wszelkim internetowym hejterom. Co prawda porównanie mam średnie, własne i w rodzinie (ford, vw, citroen, peugeot).
Jeśli o moje wybory chodzi, prócz pewnego poziomu niezawodności auto musi być przyjemne i przyjazne dla mnie w środku, wygląd zewnętrzny jest na drugim miejscu. A prestiż mam tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.
Wreszcie racjonalne podejście :) Ma być wygodnie, niezawodnie i ogólnie rzecz biorąc przyjemnie, a to czy marka jest uważana za "prestiżową" nie ma żadnego znaczenia.
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Skoda - marka mało prestiżowa?

Post autor: M a r c i n »

Gdbyśmy się wszyscy martwili o prestiż, jeździlibyśmy starymi Mercedesami - bo nowe są drogie :)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

ODPOWIEDZ